Jump to content

Recommended Posts

Nikde sem tu nenašel, tak se zeptám.. budu zase potřebovat volat na tu slavnou infolinku a protože mě stála už dost peněz, kdy je podle zkušeností tam nejvýhodnější volat abych moc dlouho nečekal, zbytečně neplatil a nezbláznil se z "Páni a paní, vím jak se ruší žal... tralala lala lady karneval" :x

Spokojený uživatel Karnevalu, nespokojený uživatel UPC

To máš těžký,já jsem tam volal ráno v poledne a i úplně na závěr a po pár minutách jsem to vždycky vzdal,stálo mě to už fůru peněz,ale nikdy jsem se nedovolal. Tak s nima komunikuju radši po mailu,i když to ja teky docela zajímavý... :cry:

Přístup k zákazníkům teda nic moc...

potrebujes na KC nebo helpdesk ?

Potřebuju už potřetí urgovat aby mi konečně vrátili zálohu za modem :x

potrebujes na KC nebo helpdesk ?

Potřebuju už potřetí urgovat aby mi konečně vrátili zálohu za modem :x

Tak to ver tomu, ze oni na toto maji cich a nechaji te cekat dlouho a budou si Te prihravat z jednoho na druhyho, aby tratili co nejmene =))

Pristup infolinky je opravdu nekdy dosti zajimavy. Rekneme neni moc caste, kdy by se clovek dovolal bez cekani, takze vylozene rada na to, dle me, neexistuje. Takze bych asi moc nad timto nespekuloval a zavolal, stat Te to penize bude vzdy.

:wink:

DJ Tukancheez - Oficiální fan stránka

• lokalitaPraha, Brno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor

Guest

Já volal dnes ráno v 10:00. Do 10:40 jsem poslouchal "lady karneval" a pak jsem únavou položil telefon....

Takhle tam zkouším volat od pondělí a pořát nic :cry:

tak sem to zkusil dnes z prace, 11.55 - 12.25 sem to vydrzel... pri osobni navsteve na vinohradech mi akorat dali to prazsky cislo, ne ze by to byl rozdil... :x

Při včerejším brněnském výpadku (btw pěkná celoplošná akce :-)) jsem se snažil dovolat na technickou podporu. Až jsem se dostal přes všechny ty kecy a vrazil pár pětek do Telecomu, tak jsem se dozvěděl, že "Váš hovor nyní nemůže být spojen". Zřejmě to tam vrazili, aby jim zákazníci nevolali kvůli tomu výpadku... Za pár hodin se jim naštěstí povedlo nahrát informaci o výpadku. Opravdu vzácná kombinace drzosti, neschopnosti a pohrdání zákazníkem.

Obzvlášť povedená je informace o možnosti použití webového formuláře v případě nedostupnosti operátora. Já jsem měnil tarif asi dva měsíce, než se mi to podařilo online s operátorem (čekací doba jen cca. 15 min. - měl jsem štěstí). Když jsem si mu stěžoval, že na žádost o změnu, podanou přes web, nikdo nereaguje, víceméně nznačil, že webové rozhraní je fyzikální zázrak na úrovni černé díry - všechno tam, nic ven...

Když jsem si mu stěžoval, že na žádost o změnu, podanou přes web, nikdo nereaguje, víceméně nznačil, že webové rozhraní je fyzikální zázrak na úrovni černé díry - všechno tam, nic ven...

Tak ja mam zase s webovym forumlarem docela dobre zkusenosti.. Nerikam infolinka, tam jsem se jeste nikdy nedovolal.. ale pres formular jsem 3x menil tarif - naposledy predevcirem a vzdy to do cca 48hodin bylo. Sice je pravda ze mi nikdo nedal vedet, zadny email, zadna smska, ale tarif jede a to je hlavni :-) I kdyz taky je pravda, ze na dotaz zaslany pres formular proc nam u HBO nejede zvuk mi do dneska nikdo neodepsal :twisted:

Guest
proc nam u HBO nejede zvuk mi do dneska nikdo neodepsal :twisted:

A už jsi zkoušel to tlačítko s tím reproduktorem?

Mě u HBO zvuk jde, ale pro změnu zase nefunguje originální zvuk u AXN, jde pouze dabbing. A tlačítko s reproduktorem zkouším furt. :wink: Ale je to marný, před pár týdny tam vzniklo náhle "hlucho" a to trvá. :x

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Mno me pomohlo jednou u zvuku hodit restart modemu.. Mame nejake to pseudodigitalni vysilani od Karnevalu a pomohlo jednou u zvuku ktery nesel resnout modem do tovarniho nastaveni a pak se rozjel :-)

:?: Copak jde digitál přes modem? Mě jde přímo ze zásuvky do set-top boxu. Ale asi jsi myslel ten. Restart STB ovšem nepomáhá, tady bych řekl, že je chyba buď na straně Karnevalu anebo originální zvukovou stopu přestalo poskytovat přímo AXN. Na to mi ale nejsou schopni v Kontakt centru již víc jak měsíc odpovědět. :?
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Takze anglicky zvuk na AXN by mel byt opet funkcni.

Dnes na AXN ale nebezi EPG, ktere pry na dnesni den nedodal dodavatel databaze EPG.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Takze anglicky zvuk na AXN by mel byt opet funkcni.

Opravdu funguje. Díky Tomusi!

To mě vážně baví... :wink: Tak já se víc jak dva měsíce snažím na to upozornit oficiální cestou skrz Kontakt centrum (telefon, mail, kontaktní gormulář...), ale je to marné. A pak stačí napsat tady Tomusovi do neoficiálního fóra a hle, najednou to druhý den funguje. :D Jseš nejlepší Kontakt Centrum! 8)

• internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-