Jump to content
Sign in to follow this  
Ondrej1

Výpadek telefonních služeb

Recommended Posts

Dneska zažívám $subj. Internet normálně jede, telefon je bez tónu, při pokusu o dovolání na onen telefon je slyšet vyzváněcí tón, ale telefon mlčí. Modem jsem resetoval. Stalo se to už někomu někdy?

Mě to jede úplně normálně. Fakt netuším, asi v tvojí lokalitě je nějaký problém, tak to zkus nahlásit.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox, CA Modul
  • Příbram

Guest
Dneska zažívám $subj. Internet normálně jede, telefon je bez tónu, při pokusu o dovolání na onen telefon je slyšet vyzváněcí tón, ale telefon mlčí. Modem jsem resetoval. Stalo se to už někomu někdy?

Mám telefon od Karnevalu měsíc a cca. po dvou dnech musím restartovat modem když chci telefonovat. Už mě to fakt sere! Ani nebudu tečkovat, protože služby stojej za h***o a ještě mě natáhli ve vyúčtování-zlatej O2-v životě jsem neměl problém!

Ahoj, tak dneska mi v Pribrami nejdou telefonni sluzby. Nevim jestli nejdou jenom me nebo jeste nekomu. Kabelem jsem zkusil zahejbat a stejne to nejde i diody k telefonu na modemu nesviti. Ani jsem si nevsiml, kdy to prestalo fungovat, asi tri dny jsem mezitim nevolal, takze nevim. Jinak TV i internet funguji. Nevite nekdo cim to je? Ze by se prechazelo na system UPC? Funguji vam telefonni sluzby?

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Příbram

Tak jsem zkusil zavolat na kontakt centrum a tam o tom vědí. Mají to nahrané na záznamníku.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Příbram

Nahlášeno od: 06.12.2017 08:56 
Předpokládaný termín opravy: 6.12.2017 12:56:00

Výpadky služby Telefon. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. 

Edited by hpfunny
  • Internet 50
  • Jiná služba
  • TV Start
  • -
  • -
  • -
  • COMPAL
  • Brno-Žabovřesky

Z jakého důvodu nefunguje telefon. O2 linka nevypadla snad co pamatuji. A proč mám čekat na lince když pokud volám z mobilu nepřepne mě to na firemní linku.

• Fiber Business 500
  • Business EU
  • Business Exclusive
  • HD Mediabox, CA modul, CA modul, Compal
  • Vsetín