Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Ondrej1

Výpadek telefonních služeb

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník
Dneska zažívám $subj. Internet normálně jede, telefon je bez tónu, při pokusu o dovolání na onen telefon je slyšet vyzváněcí tón, ale telefon mlčí. Modem jsem resetoval. Stalo se to už někomu někdy?

Mám telefon od Karnevalu měsíc a cca. po dvou dnech musím restartovat modem když chci telefonovat. Už mě to fakt sere! Ani nebudu tečkovat, protože služby stojej za h***o a ještě mě natáhli ve vyúčtování-zlatej O2-v životě jsem neměl problém!

Sdílet toto téma

Ahoj, tak dneska mi v Pribrami nejdou telefonni sluzby. Nevim jestli nejdou jenom me nebo jeste nekomu. Kabelem jsem zkusil zahejbat a stejne to nejde i diody k telefonu na modemu nesviti. Ani jsem si nevsiml, kdy to prestalo fungovat, asi tri dny jsem mezitim nevolal, takze nevim. Jinak TV i internet funguji. Nevite nekdo cim to je? Ze by se prechazelo na system UPC? Funguji vam telefonni sluzby?

Sdílet toto téma

Nahlášeno od: 06.12.2017 08:56 
Předpokládaný termín opravy: 6.12.2017 12:56:00

Výpadky služby Telefon. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. 

Upraveno uživatelem hpfunny
  • lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Cisco EPC 3208

Sdílet toto téma

Z jakého důvodu nefunguje telefon. O2 linka nevypadla snad co pamatuji. A proč mám čekat na lince když pokud volám z mobilu nepřepne mě to na firemní linku.

• lokalitaVsetín
  • internetFiber Business 500
  • televizeBusiness Exclusive
  • telefonBusiness EU
  • zařízeníHD Mediabox, CA modul, CA modul, Compal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku