Přejít na obsah
Ondrej1

Výpadek telefonních služeb

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Dneska zažívám $subj. Internet normálně jede, telefon je bez tónu, při pokusu o dovolání na onen telefon je slyšet vyzváněcí tón, ale telefon mlčí. Modem jsem resetoval. Stalo se to už někomu někdy?

Mám telefon od Karnevalu měsíc a cca. po dvou dnech musím restartovat modem když chci telefonovat. Už mě to fakt sere! Ani nebudu tečkovat, protože služby stojej za h***o a ještě mě natáhli ve vyúčtování-zlatej O2-v životě jsem neměl problém!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, tak dneska mi v Pribrami nejdou telefonni sluzby. Nevim jestli nejdou jenom me nebo jeste nekomu. Kabelem jsem zkusil zahejbat a stejne to nejde i diody k telefonu na modemu nesviti. Ani jsem si nevsiml, kdy to prestalo fungovat, asi tri dny jsem mezitim nevolal, takze nevim. Jinak TV i internet funguji. Nevite nekdo cim to je? Ze by se prechazelo na system UPC? Funguji vam telefonni sluzby?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nahlášeno od: 06.12.2017 08:56 
Předpokládaný termín opravy: 6.12.2017 12:56:00

Výpadky služby Telefon. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. 

Upraveno uživatelem hpfunny
  • lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 50
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Z jakého důvodu nefunguje telefon. O2 linka nevypadla snad co pamatuji. A proč mám čekat na lince když pokud volám z mobilu nepřepne mě to na firemní linku.

• lokalitaVsetín
  • internetFiber Business 500
  • televizeBusiness Exclusive
  • telefonBusiness EU
  • zařízeníHD Mediabox, CA modul, CA modul, Compal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...