Přejít na obsah
Návštěvník

Jak dlouho se ceka na zrizeni verejne IP?

Recommended Posts

Návštěvník

Jak dlouho se ceka na zrizeni verejne IP? Diky. Dneska jsem dal zadost...

Sdílet toto téma

Kdyz budes mit jeste vetsi stesti, tak 15 minut. :wink:

Kdyz jsem si chtel zridit verejnou IP, poslal jsem na Karneval mail s zadosti a za 15 minut uz jsem jel na verejne IP. :)

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jak si mam objednat verejnou IP adresu?? mailem nebo to jde i pres infolinku? Poradte....diky moc

Sdílet toto téma

Obycejnym mailem uz to dneska asi nepujde, protoze nikde na jejich strankach nevidim nejakou mailovou adresu.

Takze bych zkusil infolinku a nebo ten jejich formular co maji na web strankach.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník

Diky. Tak sem to zkusil pres mail internet@karneval.cz a za 5 minut po odeslani zadosti sem dostal zpet mail s presnou konfiguraci verejny IP adresy..celkem fofr teda :)

Sdílet toto téma

Me by zajimalo, pokud bych se rozhodl ze si tu verejnou IP necham zrusit, jestli by to bylo taky tak rychle a jeslti by za to potom nechteli nejaky poplatek.

Nemate s timhle nekdo zkusenosti. :?:

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník

A co jednorazovy poplatek za zrizeni verejne IP (220,-), to se plati kde ?

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zřízení veřejné IP je rychlé pokud neodešleš email s žádostí v pátek večer.

Většinou to trvá asi tak den .

Jinak vzhledem k tomu že přidělená IP adresa ve skutečnosti není céčková mezinárodně registrovaná adresa ale pouze vnitřní kterou lehce a během chvilky technik nastaví, mám za to že 220kč za zřízení takové adresy je zlodějna!

Sdílet toto téma

Návštěvník

...za tech par minut shrabnou nehorazny penize...Nevim z jakyho duvodu si cenej tuhle malou kosmetickou upravu na tech 220,-

Sdílet toto téma

Návštěvník
...za tech par minut shrabnou nehorazny penize...Nevim z jakyho duvodu si cenej tuhle malou kosmetickou upravu na tech 220,-

Ty dve kila bych jeste udychal, prece jenom nejaka administrativa s tim je, a kazdy provider musi RIPE vykazovat, k cemu svoje verejne adresy vyuziva. Spis je zlodejina ten mesicni poplatek 100,- kdyz UPC dava verejnou IP automaticky a zdarma.

Sdílet toto téma

Návštěvník

V Bluetone byla jedna zdarma a za kazdou dalsi 50, zrizeni zdarma. To se jeste dalo. Tady s tou neverejnou docela stradam, ale porad je mi lito vyhodit 220 za to nastaveni, to je fakt zlodejna. Pockam pres unor, treba okopirujou to UPC, jak tady nekdo rikal, ze tam je free.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Proc by to kopirovali? Takhle maji dodatecne naklady do vlastni kapsy. Vetsina recenzentu jsou navic takovi ignoranti ze se ani neobtezuje zminit o tom, ze verejna IP je pouze za priplatek, takze ve srovnanich s UPC nebo ruznymi ADSL srovnavaji hrusky s jablkama.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jinak vzhledem k tomu že přidělená IP adresa ve skutečnosti není céčková mezinárodně registrovaná adresa ale pouze vnitřní kterou lehce a během chvilky technik nastaví, mám za to že 220kč za zřízení takové adresy je zlodějna!

Co tim myslíš že je jen vnitřní adresou? chci si právě pořídit veřejnou IP, a píchnout na ni server (web, mail, na nejaky hry)

Jaxe ke me teda budou moci dostat? musim mit nejaky IP. bo jak to je?

Sdílet toto téma

Đeter: ten anonym plasi, mam verejnou IP od Karnevalu a rucim ti za to, ze je viditelna z celeho sveta, nemas se ceho obavat.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ano, musim se Karnevalu vyjimecne zastat. Verejne adresy ktere prideluje jsou opravdu plnohodnotne, viditelne z celeho sveta. Prichozi porty nejsou filtrovany, vyrazena je i transparentni proxy na odchozi port 80, takze vsechny aplikace by mely fungovat jak maji. Pokud mas domenu, muzes primo doma provozovat smtp server, nemusis nic tahat poblblym pop3, muzes mit vlastni web, vsechno...

Jedinej problem je ze vsichni ostatni operatori (kabel od upc, libovolne adsl, dokonce i pitomej dialup!) maji verejnou IP automaticky, a zlodeji z Karnevalu za to chteji mesicne 100,- navic.

Ano, bezdratove komunitni site jsou provozovane vetsinou take na privatnich adresach, ale tam se to kompenzuje tim, ze na gatewayi obvykle bezi socks5 proxy, nebo spravce na pozadani nakonfiguruje portforwarding konkretnich portu z gatewaye na pozadovane vnitrni adresy, takze kdyz aplikaci muzes vnutit konkretni prichozi port kde ma poslouchat, bude fungovat. Tohle u Karnevalu na vnitrni adrese rozhodne nehrozi...

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku