Jump to content
Sign in to follow this  
tomus

UPC od dubna zvýší rychlost internetu

Recommended Posts

Guest

a jestli se mi vynulujou limity kdyz mi zmeni ten tarid... trena ze ted mam stazeno treba 5GB a kdyz mi aktivujou novy tarif tak budu mit 0gb stazeno ?

Guest

Objednal jsem si Starter a zatím do dneška ni. Zúčtovací den mám 27. v měsíci , tak nevím jestli to převedou k tomuto datu. Probíhá to tak nevíte někdo ?

Pro doplnění. Starter jsem si objednal 2.4.2007 přes on-line formulář na Karnevalu.

Guest

Uvidím, počkám ty 3 dny a uvidíme. Já zas tak až moc netlačím na pilu. Díky.

Já jsem si objednával přechod z T3M na Light taky přes on-line formulář na karnevaláckém webu v pondělí 2.dubna a ve středu jsem dostal z Kontakt centra mail, že mě přepojí ve čtvrtek 5.dubna, což se i stalo. Takže ty tři dny cca odpovídají.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Guest

Já zavolal v pondělí 2.dubna a nahlásil změnu z Turbo 3M na Light a od čtvrtka 5.dubna

už jedu na tarifu Light.

V popisu je FUP 40/40 a pro oba směry se počítají data zvlášť.

mozna to tu padlo, ale nenasel sem... kdyz mam ted turbo7m a prejdu na classic, zustane mi moje pevna verejna adresa stejna?

a ted mam 2x30MB webovyho prostoru a tedy dve hesla pro zjisteni prenesenych dat...

a classic ma jen 1xXXMB, jak na tom budu po prechodu? to mi jeden seberou nebo oba a daj jeden novy ??

diky za odpovedi :-)

Spokojený uživatel Karnevalu, nespokojený uživatel UPC

Rek bych ze nic neseberou. U Karnevalu sem zacinal tehdy s Turbo 4000, kdyz to byl jako nejvyssi tarif, k tomu bylo pet uctu.... pak sem snizil (po zrychleni) na o dva stupne nizsi, a nechali porad tech pet...... no a ted mam Light a stale fungujou.

IP pokud si reknes ze chces dal platit statickou tak ti zustane. Pokud ne, tak kdo vi :)

Guest

Objednal jsem si Starter a zatím do dneška nic. Zúčtovací den mám 27. v měsíci , tak nevím jestli to převedou k tomuto datu. Probíhá to tak nevíte někdo ?

Pro doplnění. Starter jsem si objednal 2.4.2007 přes on-line formulář na Karnevalu.

Tak měl jsem Turbo 1M. Přepojili mne až 11.4. Tak přepojení tedy proběhlo až za 9 dnů. Vydržel jsem to. Jsem ze Zlína, tak možná Zlín dělají až trochu pozděli než do 3 dnů. A jinak k diskuzi objem dat, je to opravdu v obou směrech zvlášť, takže mám 10/10 GB za měsíc.

Cus bus. Asi pul roku sem tu nebyl a ted pridu a koukam ze Karneval, resp. UPC. navysuje rychlosti. Byl by nekdo ochotnej mi rict jak prejdu z Turbo 7M na Extreme 12M ? Stoji to stejne a je to o dost rychlejsi + vyssi dat. limit. To si musim nejak objednat, nebo to zase budou prevadet nejak automaticky, az na me "dojde řada"? Thx

Nevim jestli to tu bylo ci ne? mam dotaz:

jak mi zrychlili net tak mi pripocetli data k limitu co jsem mel predtim, takze mi to ukazuje ze mam treba jeste 18GB ke stazeni, ale stazeny uz mam 57 tudiz 3GB od limitu...zajimalo by me zda se to zpomaluje podle dat k vycerpani nebo dat stazenych?

Snad jsem to vysvetlil dobre, ze proste tento mesic mam o ty data navic... zajima me hlavne zda to tak nekdo mel a jak se zachoval internet? nerad bych slitnul do 64/64 :wink:

DJ Tukancheez - Oficiální fan stránka

• lokalitaPraha, Brno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor

zalezi na tom kolik toho maji =))

No ja myslim ze taky zalezi na tom jakym zpusobem si o to zazadal.Podle zdejsich reakci mam pocit ze nejrychlejsi prekvaltovani je po telefonicke objednavce a nejpomalejsi pres web formular

Ludek

• lokalitabrno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem