Přejít na obsah

Recommended Posts

Jo je to dobrý nápad zkuste napsat panu Malinovi. Měl jsem letos dva měsíce problémy s netem s rychlostí i s digitální televizí kontakt centrum nedokázalo nic vyřešit a tak jsem po zhruba dvou měsících dohadů napsal panu Malinovi. Hned v 8:02 mi přišla odpověď že se omlouvá a předává mojí stížnost k okamžitému řešení. Zhruba v 8:30 šlo vše bez problémů a jde do dneška, kromě výpadků který ovšem nejsou pouze u mě, což znáte 8)

No jestli si myslíte, že vám p. Malina půjde do Příbrami natáhnout jiný optický kabel, tak se raději honem rychle vraťte do reality.

Sdílet toto téma

[

Já jsem z Příbrami a naprosto souhlasím, navíc jsem na netu pracovně závislej a po dnešním šestihodinovým dopoledním výpadku rozpálenej do běla!!! :twisted:

Jestliže jste na internetu pracovně závislý, raději si pořiďte připojení s nějakou formou SLA. Používat na práci produkt určený pro domácnosti může být kontraproduktivní.

Sdílet toto téma

Tady snad nejde o to, jestli nám půjde pan Malina natáhnout záložní optiku do Příbrami, ale jde o to, aby se společnost UPC nějak k tomuto problému vyjádřila, a věděla o tom, že její zákazníci z Příbrami mají určitý problém s jejich službami, a to dost časté výpadky všech služeb.

Sdílet toto téma

Tak sem dávám odpověď z klientského servisu upc .Naivně jsem si myslel, že dostanu nějakou fundovanou odpověď :

Pokud dojde k vykopání a následnému odcizení kabelu, tak ihned zasíláme techniky, aby daný problém vyřešili.

Za výpadky se omlouváme.

Nádherná odpověď. Ani náznak toho jak budou daný problém řešit. Že k tomu dochází pravidelně tak jednou za 14 dní je asi nezajímá. Schválně ještě uvidíme odpovědi od ostatních. :evil::evil::evil:

Sdílet toto téma

Návštěvník

Mám internet a telefon od VOLNÝho a výpadky jsou neustále. Za poslední měsíc a půl odhadem cca 10 - 15 výpadků v době trvání 3 až 10 hodin. Navrhoval bych hromadnou žalobu. To že si vlastník spoje neumí zabezpečit majetek je jeho problém... ale

odpovědi operátora že jim někdo rozkrádá ústřednu, popř kabely, a to neustále - opakovaně, stejne považuju za LEŽ!

Podal bych hromadnou žalobu, i o ušlé zisky, všechno bych jim to dal slíznout. Protože to že někdo nechce investovat do náhradního řešení, popř si neumí zabezpečit majetek a tím VĚDOMĚ omezuje tisíce lidí a VĚDOMĚ je připravuje o zisk z podnikání je ZLOČIN.

*) Ani se nedivím, že to policie nešetří, protože ta banda zmrdů ze Stalingradu jsou stejně vylízaný primitivové, ubožáci a povaleči. Banda tupejch buzerantů.

odstavce označené *) obsahují fiktivní názvy míst, organizací, prostě vše co jsem zde napsal není pravda.

Sdílet toto téma

Mluvis totalni kraviny. Ono nekde natahnout opticky kabel neni vec jednoducha. Dalkovy kabel jde pres hodne pozemku, kde je hodne vlastniku a ne vzdy se jde dohodnout.

A ze nekdo soustavne poskozuje kabel je vec jina, to musi vyresit PCR, vlastnik kabelu ma hodne omezeny manevrovaci prostor.

A pripadna zaloba by u soudu na 100 % neuspela. Jeste by to navrhovana zaloba stala navrhovatele pekne penize na nakladech rizeni + nakladech na zastupovani protistrany.

Protistrane by stacilo jen dolozit protokol PCR, ze k poskozeni doslo neznamym pachatelem a tedy ne jeho pricinenim.

Sdílet toto téma

Ono ale neexistuje jen jedno místo, kde by kabel mohli eventuelně natáhnout. Můžou jej napojit teoreticky odkudkoliv, kde vedou jejich kabely. Nemyslím teď přímo vlastníka kabelu, který vede do Příbrami, ale myslím, že UPC a současně i další operátoři, kteří si výše zmíněný kabel pronajímají by mohli zajistit od jiného vlastníka natažení kabelu z jiného místa. Bylo by sice natažení dalšího kabelu velice nákladné, ale holt pokud se toto poškozování neustále opakuje, musí se s tím začít něco dělat.

P.S.: Myslíte, že se mi někdo na ten můj e-mail ohledně výpadků, co jsem posílal do UPC někdy, třeba za rok, ozve? :x Mohli by aspoň třeba napsat, no že o tom ví, ale nic s tím neudělají, nebo nějaký náznak zájmu o to problém řešit. Aspoň ta odpověď by byla slušností.

Sdílet toto téma

Chtěl bych se ještě zeptat, jestli optická trasa, která vede do Příbrami, patří ČD Telematice? Pokud ano, vede optický kabel podél železnice ze Zdic do Příbrami? Nebo patří jiné firmě, a pokud možno jaké? Napadlo mě jen, že jestli kabel vede poblíž železnice, tak by to nemusel být takový velký problém natáhnout další záložní. Nebo mě opravte, vím, že by to bylo určitě nákladné, ale zase by to jednou provždy vyřešilo všechny problémy s přesekáváním a krádeží kabelů. Dík za info

Sdílet toto téma

Napadlo mě jen, že jestli kabel vede poblíž železnice, tak by to nemusel být takový velký problém natáhnout další záložní. Nebo mě opravte, vím, že by to bylo určitě nákladné, ale zase by to jednou provždy vyřešilo všechny problémy s přesekáváním a krádeží kabelů. Dík za info

Dokud náhradní kabel do Příbrami nepovede úplně jinudy než dosavadní průběh OK, nic se tím nevyřeší.

Sdílet toto téma

Tak mi přišla odpověď z UPC, že se omlouvají za vzniklé potíže a vysvětlili mi, proč výpadky vznikly. Prý, že kabel byl vždy přerušen, a to z důvodu probíhajících stavebních prací na železničním koridoru, a nebo úmyslným poškozením.

Sdílet toto téma

Tak teď byl delší dobu klid, a dneska to přišlo. Internet, telefonní služby i digitální kabelovka v Příbrami nešla od 11:10 do 18:30. Tak co to bylo teď? Zase kabel? Neříkejte, že si někdo po delší době všiml, že je v zemi nějaký kabel, a tak ho musel ukrást? Dík za odpověď.

Sdílet toto téma

Ahoj, tak dneska (nevím přesně jak dlouho) nešel internet + digitální tv + telefon v Příbrami. Nevíte někdo, co se stalo? Že by někdo po dlouhý době zase překopl kabel? Nebo že by konečně udělali upgrade (posílení) sítě? Díky za info.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku