Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
onak

Výpadek Příbram

Recommended Posts

Tak dneska opět výpadek, v Příbrami (už celkově potřetí nějak ke konci tohohle listopadu), internetu, telefonu a digitální kabelovky. Volal jsem na infolinku, měli to tam nahlášený - zase něco s optikou.

Výpadek trval asi od 14 hodin do 21 hodin. Digitální televize pak naskočila dřív - já nevím asi v 6 nebo ještě něco před šestou, ale internet a telefon nešel až do těch devíti.

Já fakt nechápu ty lidi, co z toho mají, jestli to bylo zase ukradený nebo co. A nebo jestli to někdo přesekl?

To vypadá tak, že to snad někdo dělá naschvál, že překopává nebo krade kabely, nebo co. :x Je to fakt moc velká sranda asi co, kopnout něčím do kabelu??! :evil:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

No a jak to vubec s tema kabelama je, ze se je podari ukrast nebo preseknout, presto kabelovka jede analogovy kanaly normalne, ale digital, telefon a net nejede ?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Je to jednoduche, inet, telefon a digital ti jdou po optice z centra a analog TV se chyta lokalne ze satelitu.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Je to jednoduche, inet, telefon a digital ti jdou po optice z centra a analog TV se chyta lokalne ze satelitu.

Aha diky. :-) I kdyz nejak v posledni dobe skoro vic nejdou nez jdou :evil:

Sdílet toto téma

Včera asi 20 minut po 17. hodině vypadly úplně všechny služby kromě analogu. Naběhlo to až dnes asi v 5 hodin ráno. Takže výpadek necelých 12 hodin. To už zase někdo překop nebo ukradl optiku? K čemu jim to je?

Chci se zeptat, to není nijak zálohovaný, že pokud se teda překopne jeden optickej kabel, tak by tam měl být někde poblíž další, přes kterej by se to překlopilo na tu dobu, než se opraví ten původní. Nebo najít úplně jinou trasu a překlopit to tudy. Sice by to třeba jelo o něco menší rychlostí po dobu opravy, ale fungovalo by to.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Opet fiber cut. Problem je ze do Pribrami vede z Berouna pouze jeden opticky kabel ... takze kdyz seknou tuhle cast tak je vzdy vypadek :(

Sdílet toto téma

To vedou, ale cast co jsem psal je po jednom kabelu.

Sorry, ale já tomu moc nerozumím, proč tedy, když sem vedou dva optický kabely, tak když se jeden přesekne, tak proč sem data netečou po druhým kabelu? To jeden z Prahy je pro DOWN a ten z Plzně je pro UP, nebo naopak? Nebo jak to je?

Nebo ty kabely vedou jinak než je na té mapě v odkazu výše? Dík za info

Sdílet toto téma

Hm tak tam zkusim zavolat.

EDIT: Tak jsem tam zavolal a poslali mi obnovovací signál. V 19 hodin to mám zkusit vytáhnout ze zásuvky. Tak uvidím.

Můžu vědět, na jaké číslo jste volal? Já volám na 241 005 100 už tři dny a ještě jsem se nedovolal.

• lokalitaKolín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465

Sdílet toto téma

Zatím to ještě pořád nefunguje. Ptal jsem se i známého a tomu to taky nejde, takže předpokládám, že je to výpadek v celé Příbrami. Jinak jsem to znova nahlásil na infolinku, takže snad už se pokoušejí s tím něco dělat. Ostatní, kdo jste z Příbrami, taky vám nefunguje digitální televize?

Sdílet toto téma

Tak ráno už to šlo. Asi to zprovoznili někdy v noci, ale zase na druhou stranu ráno nešel internet a telefon. Jestli už jde teď nevím.

EDIT: Tak to bylo asi krátkodobý. Když jsem přišel domů, tak už to šlo. Na grafu to je znázorněno, že výbadek byl do 10 hodin ráno.

Sdílet toto téma

Tak dneska od 8 hodin ráno asi do 11:30 zase nešel internet + telefon + digitální TV v Příbrami. Volal jsem tam, a řekli mi, že je výpadek, a že se pracuje na optickém kabelu. Já nechápu, co kdo z toho má, že pořád ty kabely musí krást nebo překopávat. Nebo to byl nějaký plánovaná údržba či upgrade?

Proč už UPC nenatáhne nějaký záložní optický kabel, aby to v případě výpadku šlo přes ten druhý. Ve většině případů to snad takto řešený je, že je natažený ještě záložní, nebo se mýlím. Proč to nelze udělat i takto do Příbrami?

Sdílet toto téma

Proč už UPC nenatáhne nějaký záložní optický kabel, aby to v případě výpadku šlo přes ten druhý. Ve většině případů to snad takto řešený je, že je natažený ještě záložní, nebo se mýlím. Proč to nelze udělat i takto do Příbrami?

Natáhnout odněkud někam OK není žádná prdel ani pro takového giganta jako je UPC.

Sdílet toto téma

Já nechápu, co kdo z toho má, že pořád ty kabely musí krást nebo překopávat.

Mno optický kabely rozhodně nikdo nekrade, protože jsou ti naprosto na nic. Kupodivu neobsahují žádný kov. A schválně je taky určitě nikdo nepřekopává, protože je z toho potom pěkně drahej průser.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku