Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
onak

Výpadek Příbram

Recommended Posts

Jasně no, nešlo to včera asi od 6. Podle grafu tady to bylo od 6 večer do 8 rana, pak nachvili sel a zase od 2 hodin do 8 večer. Chtěl jsem to nahlásit na infolinku (na záznamník), ale předtím tam bylo namluvený, že v Příbrami, Plzni, Chebu a Sokolově nejde internet a není to vinou Karnevalu, a prý se na odstranění problému pracuje.

A to jsi zjistil odkud, že někdo přesek optiku?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Dnes (22.1.2007) výpadek Příbram cca od 14:30 do 21:00.

Potvrzuji. A je to moc špatně...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Nějak se to tu v Příbrami množí, zrovna jsem ten net včera potřeboval jako sůl :evil:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

no jo, jenze ze v tom kabelu neni zadnej drat, zjisti zlodeji vzdy az po ukradnuti a rozrezani...;(

Sdílet toto téma

Tak dneska (tedy už od včerejška) byl totální výpadek internetu a telefonních služeb v Příbrami. Včera to vypadlo asi ve 20 hodin a dneska to naskočilo asi ve 21 hodin. Nevíte někdo čím to bylo? Může to souviset např. s plánovaným zavedením DVB-C do Příbrami? (digital. TV by se asi měla spustit v tomto měsíci - už aby tu konečně digital byl)

Ale je zajímavý, že dneska nešel net i u jiného poskytovatele v Příbrami (sice nevím jak dlouho) - asi jen náhoda. Nebo možná přeseknutá optika - ale aby oprava trvala víc jak 24 hodin? Asi to bylo nějaké komplikovanější. Nevíte někdo co s tím bylo?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ráno jsem odchytil někoho na infolince, ale ten nic nevěděl. Jen že to je nahlášeno technikům. Ale je to s těma výpadkama už docela hrozný. Potřebuju net ke svý práci a sype se to tu čím dál tím víc. :(

Sdílet toto téma

tak vysvetlete myslivcum, at nestrileji do optickych kabelu

No, to spíše vysvětelete "bubákům", aby nekopali tam, kam nemají. Kdyby myslivci stříleli do země, pochopil bych to :P

Samozřejmě, stát se může. Potom tu pak musí být,v lepším případě, náhradní trasa, přes kterou se to překlopí.

Sdílet toto téma

Tak včera asi v půl šestý večer vypadl internet a telefonní služby. Za chvíli přestala jít i digitální kabelovka. Výpadek byl v celý Příbrami. Naskočilo to dneska nějak po jedenáctý hodině. Nevíte někdo podrobnější informace, jestli zase někde překopli kabel nebo co? Dík

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

To je bordel, zrovna jsem sedel u online pokeru pri finalovym stole a tesil se na zaslouzenou vyhru, kdyz to slo do kytek. Grr... :twisted::twisted:

Sdílet toto téma

To mi řekněte, co z toho ty lidi mají? Že ničí celou síť. Co s optikou budou dělat, v tý asi žádnou měď nenajdou :wink: . Fakt nemám pro ně slov.

Stejně tak se stává docela často, že někdo kabel překopne. Tady bych zavedl něco podobnýho jako TO2, pokud bude někdo chtít provádět nějaký stavební práce, musí si vyžádat dokumentaci k tomu, jestli tam náhodou nevedou kabely.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku