Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Koukal jsem takhle na televizi a najednou tam bezi reklama na Karneval a v te reklame se vyskytuje nove cislo na Karneval a to bezplatne. Vsiml jste si toho taky nekdo jinej?

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox, CA Modul
  • Příbram

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník

to maji vzdycky docasne na kampan pro nove zakazniky....rozhodne bych tam nevolal na vyrizovani technickych a platebnich problemu...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vcera jsem tam zkousel volat a funguje tam bezny zaznamnik kam se muze nahrat, kdyz mas nejaky problemy s poskytovanim sluzeb.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Příbram

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo ma toto bezplatne cislo: 800 700 222 . Nevim jak to tam chodi v prac. dny, ale o vikendu tam je zaznamnik. Tady je obrazek, kterej jsem ofotil ze stranek www.megavanoce.cz (kdyz proklikavas tu televizi, tak se ti tam ta reklama zobrazi).

karneval.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Příbram

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na promo kanále je informace Kontakt na kontaktcentrum a jsou tam dve cisla. Jedno je 844 111 116 a to druhy 284 085 111. Uz jste nekdo na to zkousel volat? Jestli tato linka funguje uplne stejne jako ta 844? Dik za info

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Příbram

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak teď koukám a na stránkách Karnevalu už je jen to číslo 284 085 111. Zkoušel už někdo na to volat? Konečně to je zpoplatněný jako na normální pevnou linku. :D

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Příbram

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Přestala nám běžet kabelovka,tak jsem to právě zkusila a zatelefonovala na číslo 284085111 :? . Ozvala se mi jen smyčka a na nic mi to nereagovalo :cry: . Jen jsem dostala jednu radu...v případě nedovolání na zákaznické centrum použijte e-mail formulář :( . Fakt,rada nad zlato a ještě k tomu placená :evil:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

:!: zkoušel ráno v 7:59 kdy mi bylo řečeno, že začínají od 8:00. V 8.01 jsem byl 47 v pořadí. O hodinu později 49 o půl hodiny dál již 51. Nechal jsem 15 minut vyvěšený telefon a postupoval asi na 10 krat o 3 nebo o 4 čísla. Když jsem se dosta na 1. místo v pořadí tak se ozval obsazovací ton, a mohl jsem čekat dalších 20 minut, Poslat je všechny do prdele !!! Rozhodně to není linka bezplatná a já jsem téměř o 2 kila lehčí.

Přestávám platit ať si mě odpojí sami. Nění cesta jim sdělit že neakceptují výpověď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Omlouvám se za dotaz ale nějak jsem nenalezl, někde jsem zde na fóru viděl email na Pana Malinu. Prosím Vás o něj. Pokud nepomůže on, podávám stížnost na ČTÚ a s celým slavným UPC okamžitě končím.Nefunkční internet, faktura za net který stojí 555kč 3000kč a podobné.Děkuji

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Mediabox, CA modul
  • Děčín

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...