Jump to content

Recommended Posts

Příšerná kvalita zpětného přehrávání HD Mediaboxu. HD? To těžko... Navíc když si něco "pauznu" při zpětném přehrávání, kolikrát se to při opětovném spuštění vrátí třeba o půl hodiny zpět a musim to přetáčet zpátky na místo stopnutí. 

A odezva ovladače na STB? Katastrofa! Kolikrát to trvá i 10 vteřin než se zobrazí nabídka kterou požaduji! Takže mačkám tlačítko ovladače několikrát, pak se to vzpamatuje, a najednou tam mám něco, co jsem nechtěl! 

UDĚLEJTE S TÍM PROBOHA NĚCO! 

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Modem, HD Mediabox
  • Jindřichův Hradec

Neudělají. Stejně jako s nemožností řazení stanic na cihle nebo s nesmyslným EPG. To všechno tu po celé roky kritizuje spousta lidí a pořád marně. Nikdo už na tyhle požadavky ani neodpovídá, proto všichni ti, co už tu nějakou dobu jsou, postupně rezignovali a o podobných problémech píšou už jen nováčci, kteří nechápou, jak si může UPC něco takového dovolit. No, může, protože má pořád dost zákazníků, kteří si to nechají líbit. Uvidíme, jak to bude pod Vodafonem, ale osobně čekám, že spíš horší než lepší.

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

Když tak občas čtu a není toho málo téma na krabice a jejich fungování, jsem opravdu rád, že jsem zvolil CAM s kartou. Je to zároveň škoda, že se tento problém táhne tak dlouho a nic se s tím nedělá. To je to tak těžké nechat vyrobit, vyvinout pořádnou multimediální krabičku? Zvláště když se tu někde psalo, jak je na to UPC dobře a jaké mají zisky. Investovat je třeba a to se jistě vrátí 🙂

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

na krabičky ať se klidně vybodnou, stejně lepší než AppleTV/Chromecast nevymyslí, tak stačí když vypustí aplikace na tato zařízení + CA modul vrátí oficiálně do nabídky, případně i k odkupu

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Technicolor bridge, 3x CA modul
  • Praha

před 8 hodinami, becvys napsal:

To je to tak těžké nechat vyrobit, vyvinout pořádnou multimediální krabičku?

Není. Dokonce ani není potřeba něco vyvíjet, existuje dost kvalitních settopboxů. Jen by nebyly tak levné. A cena je pro UPC to hlavní, co je zajímá. Spokojenost klientů to není.

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

Takový setobox už ale existuje, byl představen letos v březnu a v Holandsku už ho zkoušejí na jejich kabelové sítí Ziggo, jestli se ovšem dostane k nám do ČR je otázka, když nás má zanedlouho odkoupit Vodafone.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

před 2 hodinami, Filip0000 napsal:

naprosto souhlasím, spokojenost klientu není priorita, sám jsem se přesvědčil... 

jo poslední dobou kvalita signálu se dost zhoršila.Uvažuji o vypovězení smlouvy,hold budu doplácet .Technici poslední dobou se dost zhoršily.Takový roky u jsem u kabelové společnosti .No nic IPTV  mám v bytě dvě tak asi .

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

Já mám silný dojem, že HD DVR Mediabox je jen podvod. Kromě toho, že je neskutečně zasekaný a přepnutí kanálu mu trvá klidně i 20s, tak to vypadá, že reálně ani nenahrává na údajný integrovaný disk. "Nahrané" pořady totiž nejdou ve večerních hodinách vůbec přehrávat.

Všichni lidé jsou špatní, dokud je nutnost nepřivede k tomu, aby byli dobří. (Machiavelli)

• Fiber Business 240
  • Business EU
  • Business Premium
  • -
  • -
  • -
  • Modem Cisco, HD PVR, Horizon, CA modul
  • Ostrava

Možná bude ten STB porouchaný, vámi popisované problémy na "cihle" nepozoruji

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

Já teda "cihličku" mám, už nějaký čas., a opravdu si nemám nač stěžovat. Funguje jak má. A když vzpomenu na začátky, kdy "cihlička" šla poprvé k zákazníkům, a jaké velké problémy s ní byly (v tu dobu sem ji odmítal)., a srovnám postupně se současností, tak po technické stránce na ni udělali obrovský kus práce. 

Ani nerozumím tomu, jak někdo přede mnou tu napsal, že se zhoršila kvalita signálu, tedy obrazu. Já bych řekl, jak jde čas, tak spíše naopak. Rozhodně nehodlám utíkat k IPTV, ač ho v bytě mám natažený (odebírám ovšem pouze inet).

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Zkusím si schválně požádat o výměnu co se stane, protože reset neměl na nic vliv

Všichni lidé jsou špatní, dokud je nutnost nepřivede k tomu, aby byli dobří. (Machiavelli)

• Fiber Business 240
  • Business EU
  • Business Premium
  • -
  • -
  • -
  • Modem Cisco, HD PVR, Horizon, CA modul
  • Ostrava

Taky si na "cihlu" nemůžu stěžovat a většinu času opravdu pracuje, tak jak má. Má jen jednu větší slabinu a to je přílišná závislost na kvalitním internetovém připojení. To je u UPC celkem kvalitní, ale sem tam se přeci jen čas od času nějaké poruchy a výpadky vyskytnou. A pak má cihla problém. Že pak v tom případě nefunguje zpětné zhlédnutí a videotéka je jasné, ale nenačítá se ani EPG, takže si nenaprogramujete např. nahrávání, protože to u cihly jinek než přes EPG nejde. Online vysílání i při těchto poruchách většinou funguje, ale i tady se občas stane, zejména když člověk udělá to, co ho při potížích výše popsaných napadne nejdříve - restartuje stb, že se objeví chybová hláška, že "není k dispozici připojení k internetu". Pak je vymalováno úplně.

Mám cihlu od počátku, co ji UPC začalo nabízet a většinou jsem s ní fakt spokojený, ale tyhle problémy se sítí se mi už pětkrát staly, čili nic hrozného. Bohužel, když je ale nahlásím, tak bych čekal odpověď, že se provedla vzdálená kontrola, udělala diagnostika a zjistí se tak, že nějaké poruchy jsou nebo nejsou a pokud jsou, tak že na jejich odstranění už pracují. Ono se to tak nejspíš ve skutečnosti asi opravdu děje, ale mi z technické podpory většinou přijde "kopírovaná" odpověď, že si mám udělat trojtlačítkový restart stb i s popisem, jak ho provést. Trojtlačítkový restart by však měl být až tou poslední možností, protože to automaticky znamená, že přijdete o všechny nahrávky uložené na harddisku. Takže já už teď raději den dva počkám, protože do té doby jsou poruchy v síti většinou odstraněny a cihla zase funguje dobře, aniž bych o uložené nahrávky přišel.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Tak bylo to myšleno obrazně. Delší dobu tu čtu sem tam jak si kde kdo stěžuje. Jaká je pak realita u těchto nešťastníků nevím. Na druhou stranu co brání k dokonalosti. UPC funguje v X zemích, vytvoření APP pro různé platformy, Tizen, WebOS, Android TV stejně jako to má HBO GO, Ať si každý vybere.  Vyzkoušel jsem si na android tv APP lepší tv, sledování tv, kuki a funguje to skvěle, včetně zpětného zhlédnutí. Tak Horizon Go si myslím, že by byl stejně funkční a použitelný. V neposlední řadě by byl i Horizon GO dustupný i tam kde není síť UPC a bylo by třeba možné použít internet konkurence. Může se vytvořit globálně s jazykovou lokalizací pro danou zemi. Pak by bylo na každém si vybrat zda si vezme tkzv CIHLU nebo použije kombinaci CA modul + karta + APP do TV dle systému. Musel by se tedy vrátit zmíněný CAM do nabídky. Ale kombinací by byla spousta. V tomhle ujel trochu UPC vlak. Výše zmíněné APP jsou toho důkazem a myslím si, že stejně takto mohla fungovat APP Horizon GO ...

Edited by becvys
  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

Mna by zaujimala jedno.. Ci majú takyto stb šrot aj zakaznik upc v rakusku,a ci mu tiez blbne Archiv. Neviem ci by si to takéto sluzby dovolili poskytovať rakusakom...

Uz neviem ako to mam povedat.  ARCHIV na stb boxe NEFUNGUJE,kvalita stale preskakuje 

.. 

• Internet 500
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA modul,Horizon HD mediabox,Horizon Go
  • Trnava-východ

UPC v Rakousku převzal T-mobile (tuším v roce 2017). Teď se to jmenuje Magenta-T

A "cihličku" tam mají: https://www.magenta.at/tv/tv-erleben/

…. a ještě malé info: U nás po kabelu stále UPC šíří ještě analog. V tom Rakousku byste utřeli nos. Tam to v kabelu zrušili

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Ohledně toho analogu ti nějaké informace unikly. Nedávno (nevím kdy, řádově měsíce) UPC informovalo, že analog postupně vypíná, bylo to i tady na fóru. Zjevně to ale uživatelům v dotčených oblastech nevadí, takže žádné bližší informace nejsou...

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Ano to je pravda tahle informace proběhla loni v lednu, tedy před rokem a půl, ale jak vidno tak analog stále v řadě měst funguje, i tady v Brně.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Brno

Zatím asi ještě nebylo třeba uvolnit kapacitu a tak nám jedou dokonce i rádia v Analogu skoro všude. Docela by mě zajímalo, kolik lidí to stále aktivně využívá.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha

Na analogovou televizi stále kouká moje matka a asi by byla dost naštvaná Kdyby došlo k vypnutí, set top box má u televizoru také ale raději ho moc nepoužívá.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Brno

Tak je to nevyhnutelný vývoj a určitě nás to čeká. Dost jste mě překvapili s tím rádiem. Na to, že už tam jdou leckdy jen stanice Českého rozhlasu.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha