Jump to content

Recommended Posts

Když budu mít ten jejich neomezený tarif, kde je omezena rychlost na 5 Mbit/s, jak to bude při sledování HBO GO a Horizon GO. Půjde to bez problému, nebo se to bude sekat? Má v tom někdo přehled, zda je tato rychlost dostatečná? 

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Litomyšl

asi ano, to záleží spíš na tom jak jsou ty filmy odbavený ,jakým datovým tokem, to víš není HD jako HD ale asi to bude OK

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec

Mobilní aplikace datový tok upravuje dle rychlosti. Měla by tedy přehrávat bez výraznějšího trhání, jen možná kvalita bude nižší.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha

Kvalita obrazu bude zcela jistě nižší, než když to člověk pustí na lince bez limitu rychlosti. Navíc je potřeba vzít v potaz, že ta rychlost 5 Mbps bude pro celý mobil/tablet, takže se o ni bude HBO Go nebo Horizon Go dělil s dalšími aplikacemi, které data používají. To je úplně o ničem a pro tyto účely si raději zaplatit u VF Video Pass za 2 stovky měsíčně.

• Fiber Business 240
  • Volám neomezeně
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Ubee, CAM
  • Brno

No tady vypukla doslova válka a přestřelka zároveň. No nechme se překvapit co bude a jaký to bude. Rozhodně bych očekával, jelikož jsem zákazníkem UPC, že ta nabídka bude lukrativní. Co se týká cen vodafonu a tmobilu, zvláště jeho spuštění neomezeného internetu na léto, u mě se nic nekoná, ale nevadí. Asi mám tak dobrý firemní tarif, že mi to raději nechají případně doplatit ty GB 😉, a ty ceny no třeba se hnou ledy a budeme na tom lépe. Možná, že skrz právě UPC. Ale je dobré, že si aspoň operátoři otestují sítě, ale k čemu to ve finále povede ví bůh... 🙂 PS to jsou ještě ceny bez 21% DPH ne 😋

Edited by becvys
  • Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Sokolov

ahoj,no vžyt je to přeci dobře že si o tom povídáme, že nám to není jedno a souhlasím s tebou že čekám lukrativní nabídku..... pokud máš kartu o TM tak proč by ti to nešlo já mám předplacenou kartu a jde mi to ,musíš si koupit datovej balíček a potom to aktivovat v aplikaci jde to od rána bez problému, ten nejlevnější balíček je myslím za 29kč

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Liberec

Pokud jsem dobře četl, tak je potřeba u Twistu aktivovat datový balíček na měsíc a ten stojí 99 Kč. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

přesně tak ,já se podívám do apky jo ted to tady čtu ....měsíční máš pravdu, já to moc neštudoval já jsem si nedávno vzal ten roční ,tam dostaneš 500 každej měsíc po dobu jednoho roku to je měsíčně 41kč za 500mb ....platí se to jednorázově 500kč

Edited by Honza333
  • Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Liberec

Jak jsem psal na začátku, mám neomezené volání, sms a 10 GB dat balíček, firemní tarif. Už jsem koukal přes dvě aplikace a webové rozhraní a když kliknu na internetové balíčky tak nic. Pak akce pro vás, rozkliknu neomezená data na léto - Chci data - mám tarif - chci data tak nic 🙂 dále mohu pokračovat pouze na objednat více dat a nabídka je pouze na jednorázové balíčky 1GB za 149kč., nevadí a doufám, že to funguje alespoň ostatním. Já to chtěl akorát přes léto provětrat na Horizon a Hbo go. Tak užívejte 😉  PS:  ono by to nejspíš šlo koupit twist kartu a tam to rozjet, ale to už mi přijde zbytečný 😋

Edited by becvys
  • Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Sokolov

No jo Musíš si líp nastudovat podmínky této služby, na firemní tarify které už mají nějaké zvýhodnění, se tato akce nevztahuje, stejně tak například na čistě datové SIM karty.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Tak tím je to potom vyřešené. Po dvou měsících datového šílenství nestojím. Jak jsem také psal výše, pořád nějaký obezličky. Buď pro všechny nebo jedince. 😎 Však to chce pořádně všechny výžďímat co to půjde... a pak když už to nejde nahodí se udice a loví se na další obezličky....

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Sokolov

Tak jsem nakonec pořídil twist kartu za 100 kč na ní je nějaký tarif twist S námi. Kredit tam byl 200 kč. Předplatil si nejlevnější datový balíček 400mb na měsíc 99kč a po-té bylo možné aktivovat neomezená data na léto. Z šuplíku vytáhnul smart herku a zjistil, že umí pouze 3G, tak zakoupen Xiaomi redmi 6A vyhodil sim z Sony Xperie XZ1C narval obě do X jedna volání druhá data. Po akci prodat telefon X a pak se uvidí výsledná cena 😂

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Sokolov

@tomusSpíše bych to obrátil 😄 Snad bude brzy zákazníkům VF dostupné pevné připojení od UPC. Resp. snad bude nějaká kombinovaná nabídka pro nás pro všechny.

@Slamb No já ti nevím, ale mobilní připojení nemá nahradit pevné připojení. Ani to z hlediska infrastruktury nejde. A 10Mbps na mobilu i v roce 2019 bohatě stačí. Stejně je spousta lidí ráda, když jim to přes ADSL běží víc jak těch 10 😄 Ta rychlost stačí na sledování FullHD obsahu, stahování i větších aplikací, aktualizací firmware (můj mívá okolo 1GB). Holt si pár minut počkáme no. Dokonce i při cestování lze jet přes sdílení na NTB (když se u WiFi nastaví, že se jedná o připojení účtované dle dat) a je to v pohodě. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha

no 10 Mb/s je takový nejnižší možný akceptovatelný minimum pro přežití v krajní nouzi 😄 taky je nutný brát v úvahu, že když se něco bude přenášet delší dobu, tak to spotřebuje víc baterky

koukám, že tmobile chce za plnohodnotnej neomezenej tarif 1600, 4x víc než v polsku https://www.t-mobile.pl/oferta/abonament/cat10027.chtml 🙄 čekal sem spíš něco kolem 900 max, tohle je teda síla... 🙄

• -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Zkusil jsem si přes léto a stálo mě to 200kč. Ano máme neomezený internet, ale zase za jakou cenu. Nevím proč do hry nepřišla i varianta rychlost a cena. Noční jsem si krátil s Horizon Go sem tam hotspot na NTB. Horizon jsem, ale používal na NTB přes windows APP.  Červenec jsem měl traffic kolem 45GB a Srpen je momentálně kolem 38GB. Doma používám samozřejmě pouze pevný internet. Sem tam jsem si zkusil ze zvědavosti změřit LTE, byly místa kde to měřilo 100 mbit běžně. Osobně bych bral nějakou nabídku 10 mbit neomezené data. Třeba celkový balíček neomezená volání + data cca 700kč? To bych nejspíš akceptoval. Nikde jsem neviděl články o tom jak siť kolabuje či podobně. Tak je vidět, že by v tom nebyl nějaký zásadní problém. Škoda 🙂

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Sokolov

Volal jsem na Vodafone a prý od září půjde přiřadit internet od UPC. Já to jako špatnou nabídku nevidím. 599 Kč na jedno číslo, včetně neomezených dat. Tři tisíce sleva na každý telefon. Tím že se zvýšila rychlost na 10 Mbit/s začínám o tom uvažovat. S touto rychlostí již půjde sledovat Horizon Go bez problému.

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Litomyšl

před 24 minutami, freekarol napsal:

Ta cena je moc vysoká

Presne tak. Je neuveritelne, kolik jsou lidi ochotni vyhodit penez za kravinu jako mobilni volani 😞
Furt vsichni skuhraji, jak maji malo penez, ale za chujoviny jako tohle jsou ochotni vyhazovat prachu az hanba...

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Protože prakticky NEMAJÍ jinou volbu. Dokud nesleze jeden operátor, nepovolí ani další. Zahraniční tarify nám moc nepomůžou. Jen máme, což je dobře, srovnání, kolik by to mohlo stát, kdyby nás nedojili. Jako soukromá osoba jim na takové ceny kašlu a žádný takový drahý tarif nepoužívám. Hledám nejlevnější a nejvhodnější variantu toho, co chci nebo potřebuji. Když se mi to nelíbí, prachy ze mě nedostanou. Nedovedu si ale představit, že by zatlačila nějaká větší skupina uživatel a dokázala dát výpověď, nebo nějakým jiným způsobem podstatně zatlačit na razantní snížení cen. Ne že bych neuměl rozhazovat, ale dokážu si užít své peníze za jiné věci, než je volání a internet v mobilu.

Edited by sodekcz
  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • -
  • -
  • -
  • TC7200 (bridge)
  • Brno