Jump to content
Rixo

Nelze se připojit k síti 5 GHz

Recommended Posts

5Ghz síť mi blbne taky. MacBook je připojen a po chvíli se odpojí (mám neustále puštěný ping na router). Pomůže mi jen vypnutí a zapnutí wifi na macbooku. Po chvíli to udělá zas. Takto už mi to trvá snad půl roku. Zkoušel jsem různé restarty, resety, změny nastavení (rozdílné SSID 2:4 a 5GHz), atd a stále stejná situace.

Píši to jen proto, že v tom nejsi sám.

Internet 200+ s Horizon Komfort+

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465
  • Kolín

před 21 hodinami, Marek-26 napsal:

Zkoušel si někdo nechat vrátit starou verzi FW na modem?

Pýtal som sa aj na túto možnosť ale nejako mi UPC neodpovedalo. Do budúcna by to bolo dobré vedieť. Potvrdili mi ale že dnes v noci prebehne update firmwéru pre Compal. Tak že ak všetko dobre pôjde zajtra 5GHz wifina by už mala ísť bez problémov ako nedávno.

• Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • COMPAL CH7465LG-LC, CA modul SMIT SM1660
  • Žilina

Ano, právě dorazila oprava, Sony Bravia připojeno, tak vidíte chtělo to chvilku vydržet.... 😏 Ostatní zařízení fungují též....

Verze software : CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4-NOSH
  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

Tohle ale vypadá že není oprava, ale ten původní firmware který tam byl před změnou, než to začalo blbnout, ale to ničemu nevadí, hlavně že je Problém vyřešen.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Také mohu potvrdit že po aktualizaci vše funguje. Sony Bravia TV připojena. chromecast funkční 

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • CH7465LG
  • Most

před 45 minutami, becvys napsal:

Ano, právě dorazila oprava, Sony Bravia připojeno, tak vidíte chtělo to chvilku vydržet.... 😏 Ostatní zařízení fungují též....

Verze software : CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4-NOSH

viz 

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Aha tak to byl downgrade , no po pravdě jsem to nějak nezkoumal a ani do této doby neřešil. Až s problémy s 5GHz a že mají některá zařízení problém se připojit. V mém případě to byla jen televize. Jinak když přijde nový firmware tak ani o tom nevím a kdo taky když nenastanou žádné problémy 😏 

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

U mě stále stejná verze SW i po restartu.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • 2 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • HD Mediabox, modem
  • Kladno

Ano, uživatelům byla zaslána starší verze FW, aby jim to do vydání nového FW fungovalo. Uživateli Rixo byla zaslána verze CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p2-NOSH, tak uvidíme, zda s ní to bude OK.

Kdyby ještě někdo potřeboval poslat na modem starší verzi FW, napište mi do PM MAC adresu modemu (nebo SN nebo číslo smlouvy).

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Ja teda mam verzi CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4-NOSH, to neni downgrade ne? Kazdopadne televize se pripojila v pohode, ostatni taky funguje jako driv. Uvidime, jak dlouho to vydrzi.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CH7465LG
  • Plzeň

Je to směrem dolů. CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4 vs. CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Aha, diky. Nevedel jsem, na kterou cast presne koukat. Predtim jste tu resili ty 2p3, 2p4 ... Nevadi, hlavne ze to funguje.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CH7465LG
  • Plzeň

keby clovek toto vedel , tolko prace a stahovania dat zbytocne , mne prestal ist xbox one teda len 5ghz pripojenie aj som sa cudoval, ze to fungovalo predtim vzdy bez problemov , stalo ma to komplet reset xboxu a uz som sa zmieril s tim ze mi bude muset stacit 2,4ghz, pripadne uz som myslel ze pojde na reklamaci (mam aj telefon aj pc tiez 5ghz wiffi a obje sa v pohode pripoja), firmware mam samozrejme stale CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH 

• Internet 300
  • -
  • -
  • Compal
  • Praha 10

Ještě že jsem sem zabloudil - TV samozřejmě nejede, firmware mám zřejmě pořád ten nefunkční CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH. Jako nechápu, proč do toho musí pořád vrtat, vše fungovalo zcela bez problémů. Ale hlavně že na oficiálních stránkách nic není. Je nějaká naděje, že se konečně UPC rozhoupe a něco s tím udělá? A ten "správný" firmware se posílá jen na požádání ( to je samozřejmě míněno ironicky)? Ano, jsem nas... a hodně.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA Modul 2x
  • Zlín, JS

Tak kdyby to náhodou někomu pomohlo - resetoval jsem modem, ale natvrdo tlačítkem, do továrního nastavení, resetoval jsem nastavení sítí v TV, vše znovu nastavil a zase mi jede v TV WiFi na 5ghz. Paráda...

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA Modul 2x
  • Zlín, JS

No den mi to fungovalo po té aktualizaci a včera zas nějaká aktualizace a už zase TV odpojena...?? teď mám zas -2p3... ten z předevčírem -2p4 fungoval..  teď mě to zas po 5min odpojí TV z wifi 

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • CH7465LG
  • Most

Velice kvalitni prace, uz mam zase ten "novej" FW, CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH, takze opet nefunkcni ...

A uz mam zase 24 ... OMG

Edited by shrap
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CH7465LG
  • Plzeň

Mne starý firmware ani neposlali, že to nejde.... Poslali nový 6.2.18.25-2p4-Nosh ale aj ten má problémy ako 2p3.TV sa nepripojí. Fakt paráda. 

• Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • COMPAL CH7465LG-LC, CA modul SMIT SM1660
  • Žilina

Dnes ráno na modemu opět novější FW a 5 Ghz opět nejde 😫

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • 2 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • HD Mediabox, modem
  • Kladno

8.5 ráno se vrátil nový firmware a Sony Bravia, Xbox OFF. Už jsem napojil natrvalo na kabel. Asi přišla nová směna techniků a znovu to odpálila do oběhu 😃

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

@Rixo Promiň za smazání příspěvku, ale asi tušíš ...

@kotlik A na jakém zařízení nefunguje?

Všichni ostatní: Dnes by měla být dostupná verze CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p4-NOSH, která by měla problém odstranit. S vaším dovolením bych vám ji zaslal a poprosil bych vás, abyste mi dali vědět třeba po víkendu, zda je OK. Pokud byste přišli na nějaký problém, prosil bych o info, hlavně o značce a typu zařízení, kde nejde.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha