Přejít na obsah
tomus

PRAVIDLA FÓRA (stará)

Doporučené příspěvky

Prosím přečtě si pravidla, která je nutné na tomto fóru dodržovat, v opačném případě si za jejich porušování ponesete následky !

 

1. Při nové registraci doporučuji zadávat i lokalitu Vašeho bydliště (město), pro lepší přehlednost v případné pomoci s Vašimy problémy.

Je zakazano pouzivat animovane ikonky jak pro avatar tak i v podpisu, maximalni povolená velikost obrázku v podpisu je 200x50 pixelu.

Nezapomente si take nastavit spravny cas (sekce Nastaveni) - pro stredoevropsky letní cas nastavte GMT+2, pro zimní GMT+1.

 

2. Toto diskuzní fórum je NEOFICIÁLNÍ! To znamená, že nemá přímo nic společného se společností UPC Česká republika, a.s. Proto si tedy zbytečně nestěžujte na některé problémy, které zde není možné uspokojivě vyřešit (i když lidé z UPC toto diskuz. fórum také občas čtou).

 

3. Je přísně zakázano registrovat se, nebo vkládat příspěvky za účelem vlatní reklamy, ci slovního napadání ostatních uživatelů, nebo podstaty tohoto fóra (flame), za podobné přestupky může uživatel dostat až trvalý zákaz přistupu na fórum !

 

4. Před tím než se na něco zeptáte použijte vyhledávaní, velká vetšina problémů se zde již řešila.

 

5. Nezakládejte zbytečně duplicitní témata - tzn. pokud je to možné použijte pro Váš dotaz již vytvořené téma jehož název nejblíže odpovídá Vašemu problému.

 

6. Při odpovídání na poslední přispěvek v tématě pouzívejte tlačítko ODPOVĚDĚT, případně jestě na začátek vaší odpovědi můžete napsat jméno uživatele, na jehož příspěvek odpovídáte, tlačítko CITOVAT používejte jen na eventuální citaci některého staršího príspěvku v tématě, ale i tak citujte jen konkrétní větu a ne zbytečně celý příspěvek, protože se tím pak fórum stává nepřehledné. Upozorňuji ty co to někdo nebudou dodržovat, že jejich příspěvky budou bez milosti mazany nebo dostanou zákaz pristupu na forum !

 

7. Nepouživejte krátké odpovědi, které nemají žádný informační charakter (např. Souhlasím), takovéto příspěvky budou smazány.

 

8. Pokud možno nepoužívajte vulgární slova (některá jsou zde automaticky cenzurována).

 

9. Vaše identita na fóru není pro UPC úplně inkognito, taže pokud budete chtít vložit do fóra "závadný" příspěvek, tak se předtím podle toho zařiďte !

 

10. A neřešte zde pravopis (i,y atd.) nejsme tady ve škole.

 • Internet 150
 • -
 • TV Komfort
 • -
 • -
 • Ubee EVM3236, HD Mediabox
 • Brno

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×
×
 • Vytvořit...