Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj tak v Děčíně analogový volný vysílání nejde :( Si myslím jestli to spíš nebyl nějaký výpadek kódování a nebo jelikož při zapnutí HBO musí technik k Vám do domu do rozvaděče,jestli někomu něco nezapojoval a nespletl se 8) .A nebo po Ústí udělali akci ale o tom pochybuju: :D

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Mediabox, CA modul
  • Děčín

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
nevite proc prestalo jit v Moste HBO na analogu?

Podle infa, co běží již několik dní na Promo kanálu, kak v severních Čechách HBO v analogu končí a bude již jen v digitálu. Předpokládám, že budou následovat postupně další oblasti, kde byde HBO z analogu vyřazováno.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Tak by mě zajímalo, když vypínají HBO a HBO2 z analogu, proč nedali alespoň vědět dopisem. Né každej kouká na TV od rána do večera a ještě ke všemu na Promo kanál. Zapínám TV jednou za čas a najednou zjistím že nejde to kvůli čemu platím skoro 800,- měsíčně. Nevíte náhodou někdo jak to bude do budoucna ( jestli to jenom nevypli aby zjistili reakce lidí ) a nebo jestli není jenom nějaký výpadek?

PS: Je nesmysl pořizovat si od nich další STB, protože za 200,- měsíčně je to vydřidušství. Nezdá se vám, že to zavání malinko monopolem?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Tak by mě zajímalo, když vypínají HBO a HBO2 z analogu, proč nedali alespoň vědět dopisem. Né každej kouká na TV od rána do večera a ještě ke všemu na Promo kanál. Zapínám TV jednou za čas a najednou zjistím že nejde to kvůli čemu platím skoro 800,- měsíčně. Nevíte náhodou někdo jak to bude do budoucna ( jestli to jenom nevypli aby zjistili reakce lidí ) a nebo jestli není jenom nějaký výpadek?

PS: Je nesmysl pořizovat si od nich další STB, protože za 200,- měsíčně je to vydřidušství. Nezdá se vám, že to zavání malinko monopolem?

Všichni platící klienti dostali zdarma STB. Takže bych zavolal na KC a dotazoval bych se, proč mi nedošel STB.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

STB jsem dostal, ale v případě, že zapnu digitál tak na něm neslyším zvuk ( jen chrčení ). Zkoušel jsem to na jiných TV a s jiným kabelem, ale stále to samé. Na KC jsem volal včera, ale po 8mi minutách poslouchání té písničky sem to vzdal a zkusil jim napsat z toho dotazníku co je na stránkách. Tak jenom čekám jestli se ozvou a nebo neozvou.

U nás to jejich centrum co jsem slyšel zrušili a do Mostu ( jestli to tam ještě je ) se mi nechce.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem z Mostu , a pokud vím tak jsem dostal cca. v Březnu 2006 dopis od Karnevalu že HBO bude od Dubna 2006 jen na Digitalu , a že pokud mam stale zájem o HBO atd. tak mam zavolat , tak jsem zavolal , dohodnul termín dodaní STB , ale bordel na karnevalu zapracoval a STP jsem dostal tejden po termínu , a za tejden ve 20h. přijel další chlap od Karnevalu že veze STB

jinak teď koukám na STB ( Film Už jsme tam? ) a hrůza hrůza , není 5 min. aby to nevypadlo nebo nebyl ruch

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nic
  • Most

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Již se to tu několikrát probíralo, pokud na programu HBO zmačnkeš 3x "i" tak uvidíš tabulku, ve které je kvalita a úroveň signálu. Úroveň by se měla pohybovat nad 50% a kvalita nad 95%. Pokud spadne kvalita pod 90% tak se objevuje "kostičkování" zadrhování programu. Způsobovat to může chyba v kabelech.

Standa

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem
  • Praha

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Již se to tu několikrát probíralo, pokud na programu HBO zmačnkeš 3x "i" tak uvidíš tabulku, ve které je kvalita a úroveň signálu. Úroveň by se měla pohybovat nad 50% a kvalita nad 95%. Pokud spadne kvalita pod 90% tak se objevuje "kostičkování" zadrhování programu. Způsobovat to může chyba v kabelech.

nn , to bylo od HBO2 , protože třeba HBO bylo OK

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nic
  • Most

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...