Jump to content
Retiree

UPC Zone zlenivělo ?

Recommended Posts

Ne, u mne probíhá načítání UPC Zone standardně, tj. řekl bych, že celkem svižně.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Tak do tohoto okamžiku četlo vlákno 172 uživatelů, 4 uznali za vhodné nějak zareagovat, 1 z Kralup (Lobeček) má stejný problém, naopak Katoda, taky z Kralup, nemá problém žádný. U uživatele ze Žiliny se možná jedná o jiný problém...
Při trasování (různými utilitami) jsem nezaznamenal žádné abnormality. Používám Windows 10 v1903 a MS Edge, což jsem asi měl uvést v úvodním dotazu. Stejná verze OS na dvou dalších počítačích, chování stejné. MS Edge mým potřebám zcela vyhovuje, přesto jsem pro klid duše nainstaloval Google Chrome, výsledek stejný...

Nějak se nemohu zbavit dojmu, že Slamb má něco proti chlapcům z Redmondu (ostatně já taky), viz nedávno MS IE11 a občas něco, nechtěně, odbourá

Edited by Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

slamb proti chlapcům z redmondu v zásadě nic nemá, ale je fakt, že už by mohli do windows hodit nějaký posix kompatibilní jádro 🙄 nicméně i slamb bohužel používá windows a žádný problémy s upczone nemá, aspoň v tuhle chvíli, přes den u kompu nebyl

co se týká různejch konspiračních teorií, tak od toho sou jiný weby 😎

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Tož já také zareaguji …….. u mě dobrý. 

Nemám s rychlostí načtení tohoto webu (ani jiných) žádné potíže, a to po celý den (ne jenom tento). Ovšem používám inet od Grape sc.

Win_10, Edge

…. a co se týče chlapců z Redmondu ….. nemám je rád.

Edited by Ivo Mašek
  • lokalitaJirkov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Díky všem za spolupráci. Zjevně se jedná o lokální, případně o můj, problém. Je to můj subjektivní pocit, dnes se mi zpomalení jeví poněkud méně výrazné nežli včera, stále je to můj subjektivní pocit. Zlenivění pozoruju, v tomto roce minimálně podruhé, mohu pozorovat na všech mně dostupných pc (2x desktop, laptop, tablet), na všech pc Win10 1809 (ne 1903, to jsem mírně přehnal) pravidelně aktualizovaný...

Nedokážu si zpomalování vysvětlit...
1/ Compal (jeho radiová, wifi část) se asi před měsícem začal chovat zcela nepředvídatelně, pomohl tovární reset. Co když si teď na mě pro změnu vymyslel zpomalování?
2/ Trasování stále víceméně stejné (tracert.exe, PingPlotter, Visual Traceroute). Občas si s Visual Traceroute hraju, takže občas zaregistruju krátkodobou změnu ve směrování v důsledku nějaké poruchy a návrat zpět, ale občas i významnou změnu zjevně v důsledku změny konfigurace/topologie sítě - Dříve trasování z Teplic na Prahu, Vídeň, Amsterodam, teď od jisté doby, snad od přelomu roku, Teplice, Slaný, Praha, Švýcarsko, Amsterodam …
3/ Chlapci z Redmondu jsou kapitola sama pro sebe. Když se hromadou hnoje proklikám k mně dávno známému rozhraní, při další aktualizaci je to zase úplně jinak...
4/ A nemůžu vyloučit i tu poslední možnost, kterou si zatím nepřipouštím.....

Tož asi tak.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Na verzi 1903 se mi zdá vše OK. Prohlížečů několik. Ale Tapatalk mi občas nepřečtené příspěvky načítá nějak dlouho.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Mne už dnes forum beží normálne. Toto spomalenie bolo u mňa prvý krát. Ani som to neriešil, myslel som že máte vyťažený server/ forum. Ale narazil som tu na túto tému tak som zareagoval 🙂

• lokalitaŽilina
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón 120
  • zařízeníCOMPAL CH7465LG-LC, CA modul SMIT SM1660