Jump to content

UPC Business z UPC Home

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, momentálně využíváme standardně UPC domácích služeb. Je možné, pokud by se přepsala smlouva z jiného člena rodiny na mě, využívat UPC Business služeb? Mám totiž živnostenský list (IČO).

Pokud ano, je možné si nakombinovat Business služby stejně tak, jako ty domácí? Pokud bych chtěl např. Internet ten nejrychlejší, TV nabídka by mi stačila nižší a telefon žádný.

Dále ještě, jak je to momentálně s dostupností nejrychlejšího tarifu internetu? Je rychlost 500/50 Mbits dosažitelná všude (po Praze)? Nebo jen v některých lokalitách? Na stránkách pro Home a pro Business se totiž informace trochu rozcházejí. Když si dám ověřit adresu pod Home, dostanu info zpět, že je down. až 500 Mbits dostupný, zatímco když ověřím na Business, tak mi to vrátí, že max. dostupná rychlost je 350/40 Mbits.

Děkuji za info.

• Internet 500
  • -
  • TV Klasik
  • COMPAL CH7465LG, CA Modul, Gigaset A415
  • Praha
  • Slamb changed the title to UPC Business z UPC Home

To ano, ale je víkend a předpokládám, že toto spadá pod obecné dotazy, kde je linka dostupná ve všední dny. Mohu napsat zatím email, ale zkusil jsem to mezitím i tu, třeba by někdo mohl vědět a chodí sem i David přímo z UPC, tak si myslím, že bych mohl dostat přesnou odpověď.

Edited by TSY
  • Internet 500
  • -
  • TV Klasik
  • COMPAL CH7465LG, CA Modul, Gigaset A415
  • Praha

Zdravím Vás,

je možné, že je na adrese dostupný down 500, ale nemusí tam být dostupný upload. Přepis je standardní proces, je to možné, kontaktujte UPC, řeknou všechny podrobnosti, jak postupovat. Nevím, jestli je u Bussines smlouvy možné nemít telefon, ale určitě je možné tam mít telefon, co Vás nic nestojí (když ho nebudete využívat).

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha