Jump to content
Sign in to follow this  
Guest tomus

Karneval zrusil limity ?

Recommended Posts

Guest

Tak to si stastny clovek,taky uvazuju o Bluetone kvuli toho ze nema FUP !

Tech 10 GB je strasne malo kdyz se divam na on-line tb a posloucham radio....

Honza007 : Telecom provozuje ty svoje "extreme" varianty nebo jak se to ted menuje na 1:50..... a nejak to nikomu padesatinou rychlosti nejede.... A to ze tam maj 1:20.... to je nahodou v pohode. Nebo by jsi snad chtel 1:1 za ty prachy ? :))) Kdyz tak ctu ty fora tak spis narazim na to ze komunikace s Bluetone dost vazne a na to se nadava.... ale na rychlost nak moc ani ne.... Sice znam jen jednoho cloveka co BT Premium ma, ale ten si nemuze stezovat...

ad Bluetone a komunikace, to bude asi pravda. zrovna k nim chci prehlasit pritelkyni a uz jsem odeslal dva maily a po tejdnu se jeste vubec neozvali. grrr :?

jinak reference od kamose skvely, na 2M bez problemu 15GB denne ..

Guest

Jo ale i kdyby mi to jelo 100kb/s tak toho stahnu 3x vice nez s karnvalem po prekroceni FUP !!!!!

Jo ale i kdyby mi to jelo 100kb/s tak toho stahnu 3x vice nez s karnvalem po prekroceni FUP !!!!!

Nějak divně počítáš! Nepleť si kb/s a kB/s. Když překročíš na Karnevalu, tak ti to jede 256kb/s. To je 2,5x více než 100kb/s. Stahovat 100kb/s tzn. 12,5kB/s, tak to radši vyhodím z okna. :twisted:

Guest
Zapoměli jste, že tam je agregace 1:20. Až vám to pojede 100kb/s tak vyreklamujete leda h***o. Ani jedna ze společností si nezaslouží chválu, tak prosím kroťte své ovace.

To je sice pravda, ale O2 má agregaci 1:50 a většina uživatelů si na rychlost nestěžuje, tak myslím že při agregaci 1:20 to nebude zas tak strašný. :)

Guest

Nějak divně počítáš! Nepleť si kb/s a kB/s. Když překročíš na Karnevalu, tak ti to jede 256kb/s. To je 2,5x více než 100kb/s. Stahovat 100kb/s tzn. 12,5kB/s, tak to radši vyhodím z okna. :twisted:

jo sorry prehled jsem to.Myslel jsem samozrejme 100 kB/s u stahovani - moje chyba

Guest
http://karneval.cz/internet.aspx tak ja nevim, na uvodni strance internetu pisou: neomezeny prenos dat za stalou cenu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8) :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :afro: :afro: :afro: :afro: :puker: :pukel:

No jo, to je ten marketing neboli oblbování zákazníků. :(

Njn pritom staci kliknout na "vice informaci".... :) Pod tabulkou je sice odkaz na FUP, akoratze ho stejne musi kazdej zadat do prohlizece rucne protoze to smeruje do sekce s akcema :) Je fakt ze kdysi nebyl klikaci vubec :) no ale jednu chvili klikaci byl a smeroval dokonce na spravny misto :)

Guest

U mě je vše v defaultu, akorát sme tu měli výpadek proudu a zlepšilo to odezvu k servrům, teď mám 10-20ms a před tím 40-50 jinak FUP zůstáva:(

Internet

Základní údaje o objednané službě

Tarif: TURBO 1000

Přeneseno dat: 4.64 GB / 1.73 GB

Přístupová rychlost: 3000/300 kbps

Datový limit FUP: 10 GB/10 GB

Zbývá vyčerpat: 5,37 GB/8,27 GB

Ja uz mam stazeno toto obdobi cca 26.8 GB z 20 GB :)

A pritom nejde primo o vypadek pocitadla. To normalne pocita, jenom s jinejma limitama. Obdobi konci devatym, tak uvidime jestli se dostanu k prekroceni "noveho" stropu a jestli se dockam upozornovacich emailu.

Tarif: TURBO 2000

Přeneseno dat: 26.8 GB / 14.38 GB

Přístupová rychlost: 5000/500 kbps

Datový limit FUP: 20 GB/20 GB

Zbývá vyčerpat: 2,67 GB/7,34 GB

Je to jiz treti nebo ctvrty mesic po sobe, tak nevim.

Ale pochybuju, ze by me Karneval se sebelepsi nabidkou presvedcil o tom zustat. Uz mam rozjetej presun k Radiokomunikacim...

Guest

Hehe, nejak se nevejdu do limitu :-)) Po 10 dnech :-)))

Tarif: TURBO 1M

Přeneseno dat: 5.23 GB / 2.38 GB

Přístupová rychlost: 1000/100 kbps

Datový limit FUP: 2 GB/2 GB

Zbývá vyčerpat: /

@Mio: a zustava ti stale stejna rychlost?

@Kleff: good luck pak dej info, zda te zpomalili ci ne? :) (ja jsem taky tak v 80% tak bych to mohl testnou, ale nejak se mi do toho nechce. protoze potrebuji upload a nemuzu riskovat upload 500kbps ci 64kbps ...tam je znatelny rozdil :roll:

@Derek: "you are the Lucky man" =))

DJ Tukancheez - Oficiální fan stránka

• Internet 100
  • -
  • TV Start
  • Technicolor
  • Praha, Brno

Guest

No mohli už by dát alespoň vědět.jestli chystají zvýšení FUP.A´t člověk ví jestli má přejít někde jinde nebo ne.Ale stránky se teď 3 týdny neaktualizovali...