Jump to content
Anonym

Horizon Go

Recommended Posts

V 6. 9. 2019 v 7:14 PM, becvys napsal:

No mám odzkoušené 3 služby všechny byly bez problémů. Ovšem stále je pro mne pohodlnější mít CAM s kartou. Určitě bych do budoucna ocenil mít Horizon Go i v Android TV, které nabídne zpětné zhlédnutí a se kterým jsem i přes mobilní data neměl negativní zkušenosti a byl jsem mile překvapen s funkčností navzdory všem stížnostem. Vše tedy probíhalo přes APP z Windows store + mobilní data. Třeba to vedení Vodafone vidí jinak to už je na jejich rozhodnutí pustit sólo Horizon ven pro zákazníky cizích internetových poskytovatelů. Za mě určitě aspoň HG do Android TV. 😏

Odpověď od vodaUpc Ano, musím Vám smutně konstatovat, že pro UPC Českou replubliku nebude dostupná aplikace Horizon Go pro Smart TV - je to rozhodnutí ze strany Korporátu, Liberty Global - s největší pravděpodobností je to proto, že akvitize UPC v Česku koupila společnost Vodafone. Společnost Vodafone na Slovensku není, Slovenské UPC tudíž stále spadá pod Liberty Global, proto u nych byla spuštěna aplikace Horizon GO pro Smart TV. Není to tedy o tom, že by bylo Slovensko, nebo Česko lepší, ale je to spíše otázka toho, pod jakou korporátní firmu aktuálně UPC Česko a Slovensko spadá.

Taktéž Vám věřím, že není zcela uživatelsky komfortní přepínat vstupy na TV. Naše Mediaboxy bohužel nepodporutjí Vámi uvedené funkce a do budoucna ani nebudou.

Horizon Go je dostupné pro zákazníky, kteří mají alespoň UPC internet, lze ho k internetu doobědnat za 99kč ve věrnostním portfoliu, v nevěrnostním portfolitu je to za 299kč. Pro nezákazníky není možnost objednání samostatného Horizon GO.

Zdrcadlení obsahu do TV je možné pouze z mobilní aplikace Horizon GO u Android, nebo IOS zařízení, vaše Tv musí mít buď integrovaný Chromecast (u toho integrovaného není potřeba přepínat vstup na TV), nebo jej musíte mít zvlášť dokoupený a zapojený v TV.

Věřím, že Vodafone přinese mnohem lepší Online TV jak pro mobilní zařízení, počítače, notebooky, taky pro Smart TV. O všem Vás budeme včas a řádně informovat. Zatím vše zůstává beze změn

V 22. 8. 2019 v 10:42 AM, becvys napsal:

Jak už jsem tu někde psal. Horizon go už dávno mohla být na Smart Tv včetně Android TV a UPC mohla aspoň získat zákazníky, kteří využívají internet konkurence a mít další profit z TV. Stejně jako Kuki, Digi tv, Skylink, sledovani tv, Lepší tv a dalších, kteří se rozrůstají jako houby po dešti.🙂

Odpověď vodaUpc Ano, musím Vám smutně konstatovat, že pro UPC Českou replubliku nebude dostupná aplikace Horizon Go pro Smart TV - je to rozhodnutí ze strany Korporátu, Liberty Global - s největší pravděpodobností je to proto, že akvitize UPC v Česku koupila společnost Vodafone. Společnost Vodafone na Slovensku není, Slovenské UPC tudíž stále spadá pod Liberty Global, proto u nych byla spuštěna aplikace Horizon GO pro Smart TV. Není to tedy o tom, že by bylo Slovensko, nebo Česko lepší, ale je to spíše otázka toho, pod jakou korporátní firmu aktuálně UPC Česko a Slovensko spadá.

Taktéž Vám věřím, že není zcela uživatelsky komfortní přepínat vstupy na TV. Naše Mediaboxy bohužel nepodporutjí Vámi uvedené funkce a do budoucna ani nebudou.

Horizon Go je dostupné pro zákazníky, kteří mají alespoň UPC internet, lze ho k internetu doobědnat za 99kč ve věrnostním portfoliu, v nevěrnostním portfolitu je to za 299kč. Pro nezákazníky není možnost objednání samostatného Horizon GO.

Zdrcadlení obsahu do TV je možné pouze z mobilní aplikace Horizon GO u Android, nebo IOS zařízení, vaše Tv musí mít buď integrovaný Chromecast (u toho integrovaného není potřeba přepínat vstup na TV), nebo jej musíte mít zvlášť dokoupený a zapojený v TV.

Věřím, že Vodafone přinese mnohem lepší Online TV jak pro mobilní zařízení, počítače, notebooky, taky pro Smart TV. O všem Vás budeme včas a řádně informovat. Zatím vše zůstává beze změn

• Internet 150
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Modem
  • Ostrava zabreh

Nevadí, alespoň máme do budoucna jasno. Svým způsobem jsem si to již vyřešil mini PC Intel Nuc - HDMI TV a APP z windows store jak Horizon GO tak konkurenční IPTV služby...  Díky 😏

Edited by becvys
  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj