Jump to content
Anonym

Horizon Go

Recommended Posts

Prave skusam pozerat Horizon Go cez Mozillu aj Internet Explorer a na obidvoch prehliadacoch na PC mi hadze hlasku, ze doslo k chybe a video sa neda prehrat.

Viete o nejakej poruche?

Doteraz mi na oboch Horizon Go fungoval bez problemov.

• Internet 500
  • Telefon 100 minut
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CA modul
  • Bratislava

V rámci letních neomezených mobilních dat používám hojně Horizon Go v práci na noční. Mobilní data/Hotspot/NTB/APP z WIN Store. Většinou zpětné zhlédnutí zprávy ČT, Nova a pak zpětně nějaké filmy z AMC + co zaujme a až na sem tam nějaké seknutí obrazu v rámci milisekund v pohodě. Spíše se to děje náhodně. Nic dramatického.Je to možná díky kolísání mobilnímu internetu. Jedu na data LTE. Za mě musím pochválit. Live tv jede naprosto bez problémů. Full hd programy bez problémů. V nastavení APP WIN 10 by se taky mohlo objevit nastavení kvality přehrávání, nevěřím, že přijde nějaká rozumná nabídka neomezených dat dále. Velmi rychle jsem si zvykl, když se člověk nemusí ohlížet kolik ještě zbývá. Třeba něco přijde od Vodafonu pro stávající zákazníky UPC, kdo ví. Už mi chybí pouze varianta pro Sony android tv na doma. 🙂

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

Rozmýšľam nad tým, že si k druhej hlúpej TV kúpim múdru android skrinku. 

Chcem objednať niečo lacné z Číny, len neviem či tam bude fungovať Horizon Go. 

Tieto čínske krabičky nie sú certifikované od Google a môže byť problém s DRM obsahom. Widewine L1 a tak. 

Máte niekto skúsenosti s android boxmi z Číny? 

• Internet 500
  • Telefon 100 minut
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CA modul
  • Bratislava

Horizon Go nebude fungovat vůbec nebo až příliš nepohodlně.

Vemte si k té TV zatím jen Chromecast.

Never argue with idiots. They'll drag you down onto their level and beat you with experience.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Cisco EPC3925, CA modul
  • Pardubice

Nejde o ovládanie ale či bude vôbec fungovať. 

DRM obsah, Widewine... 

• Internet 500
  • Telefon 100 minut
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CA modul
  • Bratislava

A též je otázka, jak se krabička bude hlásit, jestli jako telefon, tablet, android box, televize ... čili je možné, že v obchodě nebude aplikace pro televize dostupná.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

před 10 hodinami, fetko napsal:

Rozmýšľam nad tým, že si k druhej hlúpej TV kúpim múdru android skrinku. 

Chcem objednať niečo lacné z Číny, len neviem či tam bude fungovať Horizon Go. 

Tieto čínske krabičky nie sú certifikované od Google a môže byť problém s DRM obsahom. Widewine L1 a tak. 

Máte niekto skúsenosti s android boxmi z Číny? 

Mám od číňana Android box TX9 Pro a Horizon Go naprosto bez problémů.

• Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Compal
  • Ostrava-Poruba

Mam take od cinana Geekbox a Horizon Go slape bez problemu. Ta krabicka je prakticky tablet s androidem, jen misto displeje pouziva obrazovku TV pripojenou HDMI kabelem. Klavesnice s mysi jedou pres USB..

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • 2x CA modul, modem Cisco
  • Praha

Tak som objednal cez Ali nejaky Mecool, mal by mat vraj aj Google certifikaciu.

Dakujem vsetkym za odpovede.

• Internet 500
  • Telefon 100 minut
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CA modul
  • Bratislava

Bude v ČR dostupná aplikace pro Android TV, skoro rok to šlape v SK ? Nějak nechápu v čem je zádrhel ? Jak to vidí UPC. Končí mi smlouva a pokud nebude aplikace k dispozici, tak pravděpodobně přejdu na IP TV Kuki, službu testují už 14 dní a zatím pecka, rychle přepínání programů, setobox od UPC je oproti tomu nepoužitelný

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • MediaBox
  • Ostrava

UPC SK a UPC CZ jsou dvě rozdílné firmy, které mají dva rozdílné majitele. Bývalý vlastník UPC CZ (co stále vlastní UPC SK) aplikaci na Android nenasadil (zřejmě z důvodu, že se nás stejně zbavoval). Nyní je patrně na Vodafone, aby s něčím přišel. Netuším, zda mají něco v zahraničí, co by se  mohli portovat nebo mají v plánu vytvářet něco nového. Myslím si, že 21 dní po oficiálním převzetí těch věcí a problémů k dořešení mají více než dost, nemyslím si, že už by věděli datum vydání.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Jak už jsem tu někde psal. Horizon go už dávno mohla být na Smart Tv včetně Android TV a UPC mohla aspoň získat zákazníky, kteří využívají internet konkurence a mít další profit z TV. Stejně jako Kuki, Digi tv, Skylink, sledovani tv, Lepší tv a dalších, kteří se rozrůstají jako houby po dešti.🙂

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

to tu dlouho nebylo HORIZON GO nefunguje živí vysílání na všech programech to píše OMLOUVÁME SE, VIDEO NYNÍ NELZE PŘEHRÁT .A to na počítači WIN 10 v prohlížeči   Windows Edge.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

Hmm, Horizon Go, app pro Win10 i Horizon.tv v Edge je živé vysílání funkční (CT24, 10:05-10:08)

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Provozovat TV v cizí síti je vždy s rizikem, že to nebude fachat, zákazníci budou naštvaní a TV operátor bude řešit stížnosti. Proto taky KUKI funguje pouze v partnerských sítích a nenabízí se jen tak všude. Skylink má pak LIVE pouze jako doplněk k SAT a bez garance. UPC to tedy dělá zcela správně. A firmy jako DIGI a další sestava všemožných "lepších, sledovacích, networkových" apod. rádobyoperátorů, to je škoda mluvit. Když to fachá, tak OK, ale jak je problém, tak se zákazník ničeho nedomůže a TV operátor svádí vinu na ISP a ten s tím nechce mít nic společnýho, protože to sám neposkytuje a tak pořád dokola. Toto nebrat.

• Fiber Business 240
  • Volám neomezeně
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Ubee, CAM
  • Brno

No mám odzkoušené 3 služby všechny byly bez problémů. Ovšem stále je pro mne pohodlnější mít CAM s kartou. Určitě bych do budoucna ocenil mít Horizon Go i v Android TV, které nabídne zpětné zhlédnutí a se kterým jsem i přes mobilní data neměl negativní zkušenosti a byl jsem mile překvapen s funkčností navzdory všem stížnostem. Vše tedy probíhalo přes APP z Windows store + mobilní data. Třeba to vedení Vodafone vidí jinak to už je na jejich rozhodnutí pustit sólo Horizon ven pro zákazníky cizích internetových poskytovatelů. Za mě určitě aspoň HG do Android TV. 😏

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

Nevíte od kdy začalo streamovat v 50fps? Dříve bylo jen v 25fps.

Internet 400Mbps + COMPAL CH7465LG

Horizon Komfort + 3 CA Moduly CI+

• Jiná služba
  • Business Svět
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Compal + 3x Ca Moduly
  • Praha - Jinonice

Taková drobnost, horizon go funguje i mimo EU i když tvrdí že ne. Jsem v Tunisku, nic jsem s apk nedělal a normálně se dívám jako doma. 

• Internet 50
  • -
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • Praha 4 Chodov

Kdy konečně UPC pochopí že lidé chtějí zpětně koukat na dokumentární, filmové a dětské kanály. Nechápu když konkurence nabízí zpětné zhlédnutí u všech stanic, proč u UPC nyní Vodafone to nejde. Doufám že pod Vodafone dojde k brzkému rozšíření této funkcionality i na ostatní stanice již brzy.

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD Mediabox
  • Otrokovice