Jump to content
Anonym

Horizon Go

Recommended Posts

Jestli ono to,ze v Čr apka pro android tv nebyla spuštěna, nesouvisí s potencionálním prodejem UPC Čr Vodafonu🤔

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

Přesně tohle si myslím od začátku. Ale nechme těch konspiračních teorií... 😋

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Modem Technicolor, CA modul
  • Ústí nad Labem

před 1 hour , namec napsal:

Jestli ono to,ze v Čr apka pro android tv nebyla spuštěna, nesouvisí s potencionálním prodejem UPC Čr Vodafonu🤔

To tak byt nemuze, protoze @David - UPC myslim tvrdil, jak se az do odprodeje vubec nic nemeni, jak se jede dal jakoby se spolecnost neprodavala a nedelila.

Takze to by nam urcite kvuli tomuhle neudelali 😂

Nejspis cesky UPC neciti dostatecny zajem nebo nevim...

Never argue with idiots. They'll drag you down onto their level and beat you with experience.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Cisco EPC3925, CA modul
  • Pardubice

před 4 hodinami , namec napsal:

a na co že se čeká, až jim to schválí nějaký úřad? ... už aby to bylo, protože tahle univerzální výmluva je už trapná

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA moduly, modem CISCO EPC 3208
  • Brno

Ad schválení úřadem - ano, čeká na rozhodnutí příslušných orgánů EU. V létě by už snad mělo být jasno.
Ad aplikace na android TV. Stávající vlastník UPC se prostě rozhodl, že ji prvně spustí na Slovensku. Dříve jsme tu měli zase jiné věci dříve jak Slováci nebo třeba i Poláci, Maďaři a Rumuni. Prostě se tak rozhodli a my s tím nikdo nic nenaděláme.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha

Po poslednej aktualizácii Horizon Go aplikácie pre windows 10 mám problém s nízkou kvalitou a nízkym rozlíšením obrazu pri HD programoch, pri spätnom zhliadnutí, aj pri prehrávaní videa z videotéky.

Je to ako keby aplikácia preferovala nízke rozlíšenie a až následne po niekoľkých minútach sa zvýši kvalita obrazu, avšak po pretočení obrazu (vpred, alebo vzad)sa kvalita znova zníži ale už sa nezvýši. Obraz je výrazne rozostrený a kvalita je snáď nižšia ako SD rozlíšenie. V predošlej verzii to bolo skôr naopak - preferované bolo vyššie rozlíšenie, a ak bolo internetové pripojenie vyťažené znížila sa kvalita obrazu.

Pri prehrávaní cez webový prehliadač tento problém nenastáva, takže v rýchlosti môjho pripojenia problém nieje.

Má tiež niekto takýto problém s aplikáciou Horizon Go na windows 10?

Verzia aplikácie je: 2.2.3.18037, UPC Slovensko, Internet mám cez iného providera ako UPC

• -
  • -
  • TV Komfort
  • CH7465LG-LC ED3 WIFI
  • Slovensko

Mě to dělá už delší dobu i ve Win7 při přehrávání v prohlížeči ( Chrome ). Chvílema je obraz úplně rozmazaný v nízkém rozlišení, pak to zase pomalu samo přejde do HD. Dělá to hlavně u pořadů přehrávaných ze záznamu, i při přeskakování. Jednoduše to nedrží HD kvalitu. 

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • -
  • Modem Compal
  • Brno

Dobrý den! Mám jeden dotaz: mám nový Android TV box a nejde mi na něm spustit přehrávání v Horizon Go - "Video nyní nelze přehrát (412313)". Kde by mohla být chyba, je fakt, že TV box má root, ale ten který jsem používal doteď ho měl taky a normálně to jelo. Díky!

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Modem Compal, HD Mediabox
  • Kroměříž, Slovan

@kirasok: aký je to TV box (model, značka)? Skôr býva problém s CPU (napr. S905 má problém s Horizon Go -  S905X, S912 nie, niektoré Rockchip RKxxxx tiež), root väčšinou Horizonu nevadí....

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komfort
  • Kaon KCF-SA900PCO, 2xCAM, Compal
  • SR LV

kirasok> ja jsem mel pred casem stejny problem na TV Boxu Geekbox. Kdyz jsem ho rootnul, horizon go prestal prehravat. Tehdy me pomohlo nainstalovat starsi verzi a zakazat jeji aktualizace. Jestli jeste bude fungovat muzes vyzkouset. Nahral jsem ji na uloz.to.

https://uloz.to/!zFYYYePpc/horizongoandroid-apk

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • 2x CA modul, modem Cisco
  • Praha

Je to box A95MAX s CPU S905X2... Díky za odkaz, zkusím tedy tu starší verzi.

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Kroměříž, Slovan

Zjistil jsem, že na TV boxu je přepínač Root, Unroot, ale na přehrávání Horizon Go to nemá bohužel žádný vliv. Ještě, že tu TV k životu moc nepotřebuji... 😉

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Kroměříž, Slovan

Tak primo v SuperSU je funkce unroot. Nezkousel jsem jak dukladne to odstrani.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Praha

15 hours ago, homberg said:

ja jsem mel pred casem stejny problem na TV Boxu Geekbox. Kdyz jsem ho rootnul, horizon go prestal prehravat.

U me na telefonu jsem experimenty zjistil, ze Horizon Go se nelibi zapnuty Xposed Framework. Kdyz vypnu Xposed - a necham root - tak se Horizon Go rozjede.
Ovsem protoze Xposed je pro me zcela zasadni kvuli GravityBoxu, je tato cesta pro me neprijatelna ==> Horizon Go jsem prestal pouzivat. Takovou aplikaci necht si autor naboucha do trenek.
Zkousel jsem i nekolik starsich verzi Horizon Go (uz nevim, jake presne), ale nepomohlo to.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Takže jak SuperSU tak i Root Checker hlásí, že na TV boxu root není, tak nevím...

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Kroměříž, Slovan

Pokud je aplikace napsana hloupe, ani skutecna nepritomnost rootu nezmeni jeji presvedceni.
Viz napr. posledni aktualizace appky Tesco Clubcard, ktera spouste lidi prestala fungovat, protoze pry maji rootnuty telefon... i kdyz nikdy zadny root nemeli. A autori jen trapne na Google Play papouskovali nejake hloupe kecy, misto aby se chytli za nos a uznali, ze jejich detekci rootu zrejme psal nekdo z materske skoly.

20 minutes ago, Evzen said:

Zkousel jsem i nekolik starsich verzi Horizon Go (uz nevim, jake presne), ale nepomohlo to.

Ted jsem zkusil tu verzi postnutou na UlozTo (je to verze 2.3.3) - appka se spusti, prihlasim se, programy ukazuje, ale pri pokusu o sledovani jakehokoliv poradu naskoci chyba "Video nyni nelze prehrat (4101)".

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

Citovat

naskoci chyba "Video nyni nelze prehrat (4101)".

Vzpominam si, ze pri teto chybe pomohlo nekde v nastrojich zvolit rezim prehravani pomoci jadra IE11, ale to fakt uz varim z vody. Je to davno. Mozna to bylo i prohlizecem (tenkrat jsem pouzival Maxthon)

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Praha

1 hour ago, homberg said:

Vzpominam si, ze pri teto chybe pomohlo nekde v nastrojich zvolit rezim prehravani pomoci jadra IE11

To pujde na Androidu jen velmi obtizne 😉

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

Testoval jsem různé zdroje signálu na 4K OLED Philips, reference byl signál ČT1/ČT2 DVB-T2 ze Žižkova na 20cm interní anténu a co do kvality obrazu byly na první pohled viditelné rozdíly v pořadí:

DVB-T2, - odstup - HorizonGO (Airplay pres iPad do Apple TV 4K), sledovaniTV.app Apple TV 4K, - odstup- O2TV (4K box, plochý obraz jakoby přes digitální filtr šumu, utlumený zvuk)

bohužel na daném místě není DVB-C přípojka, OTTV přes VDSL20

jen škoda, že Horizon u nás zatím stále nepodporuje nativní aplikace Apple/Android TV, potvrdilo se, že co do kvality obrazu patří ke špičce

jediná výtka je, že HorizonGO má značné zpoždení vysílání, cca 15-20 sekund a to i přímo na kabelu, kde je to kolem 3-5 sekund, čímž konkurence netrpí

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Technicolor bridge, 3x CA modul
  • Praha

Já jsem před týdnem koupil Chromecast 3 a Horizon Go na něm funguje bez problémů.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

před 5 hodinami, retron napsal:

Testoval jsem různé zdroje signálu na 4K OLED Philips, reference byl signál ČT1/ČT2 DVB-T2 ze Žižkova na 20cm interní anténu a co do kvality obrazu byly na první pohled viditelné rozdíly v pořadí:

DVB-T2, - odstup - HorizonGO (Airplay pres iPad do Apple TV 4K), sledovaniTV.app Apple TV 4K, - odstup- O2TV (4K box, plochý obraz jakoby přes digitální filtr šumu, utlumený zvuk)

bohužel na daném místě není DVB-C přípojka, OTTV přes VDSL20

jen škoda, že Horizon u nás zatím stále nepodporuje nativní aplikace Apple/Android TV, potvrdilo se, že co do kvality obrazu patří ke špičce

jediná výtka je, že HorizonGO má značné zpoždení vysílání, cca 15-20 sekund a to i přímo na kabelu, kde je to kolem 3-5 sekund, čímž konkurence netrpí

Live signál pro DVB-T2, SAT i pro kabelové operátory vyrábí sama ČT,

HEVC je náročnější než mpeg4, takže zpoždění by mělo spíše být u toho HEVC. Oboje je ve statmuxu, takže zase nějaké zpoždění

Signál pro OTT se prohání přes transcodery (encodery)  tím vzniká zase časové zpoždění. Zdá se mi trochu divné, že by O2 i sledování měly tak malé zpoždění (žádné)

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC