Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Posledni dobou vetsinou nejde spustit video ( jen se toci kolecko ), pritom nahledy se normalne meni.

Nahodne jdou obcas spustit nektere programy, cacsteji jde spustit zpetne prohlizeni u skoncenych poradu.

Take se to meni s denni dobou, rano je to obvykle lepsi.

PC, Win10, Chrome nebo Firefox.

Upraveno uživatelem vhan
  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • UBEE EVW3226 , HD Mediabox
  • Liberec 14

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 6 hodinami , vhan napsal:

Posledni dobou vetsinou nejde spustit video ( jen se toci kolecko ), pritom nahledy se normalne meni.Nahodne jdou obcas spustit nektere programy, cacsteji jde spustit zpetne prohlizeni u skoncenych poradu.Take se to meni s denni dobou, rano je to obvykle lepsi.

PC, Win10, Chrome nebo Firefox.

Mám stejný problém, řeší se to tady, ale zatím to stále funguje - nefunguje. Přesně tak jak to popisujete.

Chlapík z technické podpory UPC mi na dotaz odepsal, že mám vymazat paměť prohlížeče, že jemu to prý pomohlo. Tak mě to tedy nepomohlo.

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • Modem Compal
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, na novém NTBKu WIN10 nefunguje v aplikaci Horizon Go přehrávání jakéhokoliv pořadu. Vše funkční, náhledy, programy, ale když kliknu na přehrát, v okně se jen začne točit ono kolečko a nic. V prohlížeči funguje vše hbitě a bezvadně. Funguje vám? Nebo nějaké nápady? díky

Internet 100+ | Horizon Komfort+ | testovací králík HD DVR Mediaboxu Pace

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox DMC7002KLG
  • Pardubice

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja jsem dneska zkusil pustit ve Win 7 pres Horizon Go Prvni republiku, kdyz zacala... nespustilo se vubec prehravani, ani ve Firefoxu, ani v Chromu, ani v IE.

Kram. Pfuj. Stydte se, amateri.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami , tomus napsal:

Zkoušel jsi jiný prohlížeč?

Píši o aplikaci, v prohlížeči vše v cajku 🙂

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Pardubice

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj funguje vam v Horizonu na Nově posouvani o 30 sekund dopredu?Me to nejak posledni tyden nefunguje.Tak nrvim jestli je chyba u me,nebo treba jestli uz UPC se s Novou nedohodlo,ze nebude mozne jejich porady(reklamy),preskakovat.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Modem,telefon,ca moful 2x
  • Dubí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 9/28/2018 at 9:13 PM, Yarda_cz napsal:

Zdravím, na novém NTBKu WIN10 nefunguje v aplikaci Horizon Go přehrávání jakéhokoliv pořadu. Vše funkční, náhledy, programy, ale když kliknu na přehrát, v okně se jen začne točit ono kolečko a nic. V prohlížeči funguje vše hbitě a bezvadně. Funguje vám? Nebo nějaké nápady? díky

Dokonce jsem se nyní dočkal hlášky...

IMG_20180929_201315_AO_HDR.jpg

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Pardubice

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odinstalace, výchozí nastavení.. nic nefunguje 😕 přitom na jiném W10 jede v pohodě, i v prohlížeči.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Pardubice

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Musím souhlasit, jen neustálé výpadky, při vyhledávání se nezobrazují výsledky, často i několik minut černá obrazovka s informací, že program začíná za chvíli.... momentálně v aplikaci na mobilu to je OK, ale zas nespustím v prohlížeči.... neskutečně nestabilní aplikace nebo webová verze ... programátory vyhodit

• -
  • -
  • -
  • Compal
  • šumperk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je toho mnohem víc. Třeba dnešní závod F1 na Sport 2, finále snookeru na Eurosportu 1, Moto GP (Moto3 od 20:00) z Japonska na Nova sport 1, večerní hokej na Nova sport 2, a mnoho dalších vůbec nemá na STB ikonu ZZ a nelze je tudíž přehrát. ZZ je nyní naprosto nepoužitelné, je to jako loterie, můžete si hodit mincí, jestli zrovna to, co vás zajímá, bude dostupné. U mě ale ten poměr není 50:50, většina pořadů, na které bych se podíval, dostupná není, řekl bych, že moje šance jsou tak 20:80. ZZ bylo největší devizou Horizon Go, teď je z něj ale největší slabina a zas musím všechno nahrávat 😩

Upraveno uživatelem marena
  • Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tohle zpětné přehrávání od UPC je fakt spíš za trest než za peníze, člověk nikdy neví, jestli to bude fungovat zrovna v tu chvíli, kdy to potřebuje. Tenhle problém se řeší už od prvopočátku kdy to spustili, ale doteď se vůbec nic nevyřešilo, jen jalové a dokola omílané rady jako tovární nastavení, jiný prohlížeč apod. výmluvy, které stejně nepomáhají. Zdá se, že UPC své služby pojalo jako čistě pudovou záležitost - prostě buďto to zrovna pude, nebo nepude... 😞 Nejsmutnější na tom je, že často nejde spustit program ani v reálu, jen se točí kolečko, nebo to napíše že: "Omlouváme se,  video nyní nelze přehrát", a "Stiskněte tlačítko pro opakování pokusu" (konkrétně třeba Barrandov family). K čemu taková služba, která nefunguje, ale stejně jí zákazník musí zaplatit? Na druhou stranu se nedivím, že tyhle nespolehlivé služby UPC nijak neřeší. Když lidi cálujou a jenom bezzubě mrmlají, tak proč by se snažili s tím něco udělat, že? Možná jen zkoušejí, co zákazníci vydrží, než jim z toho cvakne a odvezou je do Beřkovic.... 

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak za posunutí MotoGP UPC ani Nova Sport nemůže, pořadatelé posunuli start všech závodů o cca 2h dříve. Co mi ale vadí je, když jsem chtěl spustit závod, trvalo spuštění videa minimálně 5 minut a několik obnovení stránky. Jinak se tam pořád točí to kolo a informace, že pořad začíná za chvíli. Původně jsem nechtěl stránku obnovovat, ale po několika minutách, kdy se nic neděje, jsem to nevydržel.

Právě jsem zkusil znovu spustit MotoGP a ani po pěti minutách se to nespustilo.

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • EPC3208, CA modul, HD Mediabox, HD PVR
  • Bílina

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...