Jump to content
Anonym

Horizon Go

Recommended Posts

Testoval jsem a fungovalo mi ve všech okolních státech.

Jak presne jsi to testoval? Tos opravdu fyzicky objizdel okolni staty, nebo to bylo jen pres nejakou proxy/VPN?

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Hm,me to nejede,ale nechapu kde muzu mit chybu.Normalne spustim Horizon,prihlasim a kdyz kliknu na porad ,tak se mi vzdy objevi,tento porad nemuzete sledovat mimo uzemi CR.

Myslel jsem ze to ma fungovat stejne.Nevim co bych mel nastavit jinak.

Koukam na tabletu(Hbo go,je v pohode).

Zkousel jsem naposled ve stredu.Na hotelu v Dortmundu.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Modem,telefon,ca moful 2x
  • Dubí

Neviem preco je tato otazka vo vlakne Nove stanice, mozno by to mohol @David - UPC presunut do vlakna Horizon GO.

Ale k otazke - mate najnovsiu verziu aplikacie Horizon GO (alebo aspon verziu nie starsiu ako 3 mesiace)? Starsie verzie su samozrejme stale blokovane mimo uzemia CR.

Ak ano, mozete pripadne napisat aku mate IP adresu na tom hoteli? Lebo obcas sa stava, ze IP nie je spravne priradena krajine a preto to nemusi fungovat. Overit sa to da napr. na https://www.maxmind.com/en/home

• -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava

V tom se az tak nevyznam.Mam verzi Horizon 2.3.27.Predpokladam ze se aktualizuje spolecne se vsim v tabletu.

O IP adrese nic nevim.Predpokladal jsem ze to bude fungovat normalne jako HBO Go,kam se na hotelu normalne prihlasim a nemusim zadne nastaveni ani IP adresy zjistovat.

Zkousel jsem cca. na 10 hotelech a HBO bez problemu,jen Horizon Lituje.Tak asi zustanu u Youtube.

Spis jen mě zajimalo,jestli aplikace funguje po cele EU.

Jak vydim z odpovedi tak ano,takze si to buduresit u sebe.

Dik za potvrzeni ze vam funguje v zahranici.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Modem,telefon,ca moful 2x
  • Dubí

Jen malý dotaz - využívám službu Horizon Go, jak na hlavní televizi v obýváku, tak na PC vedle v místnosti. Co mě ale přivádí k šílenství, že téměř po každém zapnutí počítače a spuštění TV průvodce, se musím stále znovu a znovu přihlašovat, i když pravidelně zaškrtávám funkci trvalého přihlášení. A stejně se musím po zapnutí znovu přihlásit...Kde je chyba? Proč ta služba trvalého přihlášení nefunguje, tak jako u jiných webů? Já vím, že je to možná prkotina, samotné přihlášení netrvá víc než pár vteřin, ale mě to docela rozčiluje. Proč u takové mega firmy jako je UPC, je nefunkční tak jednoduchá věc, která je běžná u většiny ostatních webů? Upozorňuji, že problém nebude v mém PC, u všech ostatních serverů které navštěvuji tenhle problém nemám...  Máte někdo podobnou zkušenost?

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Taky mě to se*e a chystal sem se sem napsat "proč to nefunguje i když zatrhávám trvale přihlásit?"

Odesláno z mého ASUSu pomocí levé ruky.

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov

Horizon Go, a funkce zpětného shlédnutí je bez debaty skvělá věc. Problém ovšem je, že ne vždy funguje tak jak má. Často  se stává, že zpětné shlédnutí vůbec nejde spustit, do nekonečna se tam točí to "kolečko", a v lepším případě to napíše, že to máte zkusit znova. U zpětného sledování mi taky vadí přetáčení, ať už dopředu, nebo dozadu. Po opětovném spuštění se to seká, obraz se zastavuje a chvíli jde jen zvuk,  a to několikrát za sebou. Celé sekvence pořadu jsou tím pádem vynechány. Někdy se to kousne úplně, a je nutné to celé spustit znova. Prostě, myšlenka skvělá, ale mouchy rozhodně vychytané nejsou.... 

Bez názvu.jpg

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

To prihlasovani po spusteni prohlizece me taky desne prudi, ale uplne nejvetsi uchylarna je to, ze se treba koukam na fotbal, najednou mi naskoci hlaska "Video nyni nelze prehrat ...", provedu refresh stranky a zjistim, ze jsem byl odhlasen. 😮

Panasonic Viera TH-42PX80EA + Kaon KCF-SA700PCO + Bose Lifestyle 30 II, Cisco EPC3208 + Asus RT-N66U

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Cisco, HD Mediabox
  • Brno

Máte někdo zkušenosti s Horizon GO na Android boxu H96 Pro+ , případně H96 Max?

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Klasik
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem, PVR, CA
  • Plzeň Bolevec

Nova Sport 1 Moto GP z 13:30 Není k dispozici Video nyní nelze přehrát ve 20:15

dělejte s tím něco, taková služba je nepoužitelná

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Technicolor bridge, 3x CA modul
  • Praha

On 17. 6. 2018 at 14:56, david3434 napsal:

Hm,me to nejede,ale nechapu kde muzu mit chybu.Normalne spustim Horizon,prihlasim a kdyz kliknu na porad ,tak se mi vzdy objevi,tento porad nemuzete sledovat mimo uzemi CR.

Myslel jsem ze to ma fungovat stejne.Nevim co bych mel nastavit jinak.

Koukam na tabletu(Hbo go,je v pohode).

Zkousel jsem naposled ve stredu.Na hotelu v Dortmundu.

v EU by to melo jit vsechno, bracha je v Rakousku  a vse mu funguje  na 100%

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • modem,setobox
  • Louny

Já zkoušel minulý týden webový Hgo v Chorvatsku a nefungoval (přes místního internetového poskytovatele). (vyřešil jsem to VPN do ČR)

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Kaon 700, Modem Technicolor
  • Zlín

Před hodinou, stanousdc napsal:

v EU by to melo jit vsechno, bracha je v Rakousku  a vse mu funguje  na 100%

Ono reagovat na více jak měsíc starý vyřešený případ není vhodné. Zde měl uživatel neaktualizovanou verzi aplikace.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Stává se někomu, že při minimalizování do malého okna v aplikaci Horizon Go v PC, je obraz tmavý  a jen když  na něj kliknu myší, tak to již má správnou barvu ? V režimu na celou obrazovku ani v okně mi to nedělá (printsreen toho, jak to přesně vypadá se mi nepodařilo udělat). Díky za info

Výstřižek.PNG

• Internet 150
  • Starší služba
  • TV Komfort
  • Modem, Mediabox
  • Brno, Staré Brno