Jump to content
Anonym

Horizon Go

Recommended Posts

Koupil jsem dnes MiBox a doufal, ze je to Android, ze tam pujde Horizon krasne.. a bohuzel jsem se splet.

@beepee: musis si stahnout APK, to tam pres ES File Manager nahrat.. ale stejne je aplikace otocena nabok a nejde v ni ovladat ovladacem, takze je to asi jako drbat se levou nohou za pravym uchem

@David: kdy ocekavate release na AndroidTV? :) Doufam, ze to nebude az na vanoce, jak tu nekdo psal :)

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníModem, settopbox :)

@vládce loutek - tak tu aplikaci budeš muset vždycky stáhnout a nainstalovat, s tím nekonformním ovládáním souhlasím. Ale na Android boxu ji teda na bok otočenou nemám.

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Již několik dní nefunguje Horizon Go na mobilu ( u mě Huawei, ale nejspíš nehraje roli). Podle reakcí na Google play nejsem jediný. Komentářů v tomto smyslu nepočítaně. Ovšem odpověď od vývojářů nikde. Proto zkouším zde. Nevíte někdo co s tím, popřípadě kam jinam se obrátit. Má někdo stejnou zkušenost? Jen pro pořádek, před aktualizací šlapal normálně.

• lokalitaOlomouc
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníHD Mediabix, CA modul

Jen abych to upřesnil. On jako takový funguje, ale po pokusu pustit živé vysílání ,ať už jakékoliv stanice, spadne. 

Ještě jedno zjištění.....v prohlížeči funguje. Takže chyba je v samotné aplikaci.

Edited by dmatejek
  • lokalitaOlomouc
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Já potvrzuji též tento problém mám Huawei P9 Lite a v aplikaci nefunguje živé vysílání ani zpětné přehrávání už pár dnů.Vždy mě to hodí nazpět do hlavního menu aplikace snad to spraví další aktualizace.

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, Modem Technicolor TC7200

Předchozí fungovala. Downgrade znamená vrátit na předchozí verzi? Pokud ano, tak nevím kde jí sehnat. Pokud totiž není aplikace přímo od výrobce v mobilu, nejdou odinstalovat jen aktualizace, ale celá aplikace.

• lokalitaOlomouc
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Děkuji. Vyzkouším.

Tak nepomohlo. Šel jsem až na verzi 2.3.25 a stále při spuštění spadne. Já si teď uvědomil že mi Horizon jel na předchozím telefonu ( Huawei P9 lite) . Nyní Huawei Smart. No nedá se nic dělat. Alespoň že funguje přihlášení a spuštění přes prohlížeč. Děkuji za radu a třeba to vývojáři časem doladí. 

• lokalitaOlomouc
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Mám taky Huawei P9 Lite, poslední verzi Horizon Go a vše funguje, jak má. Někdy sice neroztáhne obraz na celý displejm, ale pak stačí vypnout a zapnout stream znovu, případně i restartovat aplikaci, a vše jede, jak má.

Zkusil bych ještě před odinstalací vymazat přes nastavení aplikací mezipaměť a všechna data. Pak teprve odinstalovat a nainstalovat znovu.

Edited by honza265
  • lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Mám taky Huawei P9 Lite

Ne "taky" - dmatejek pise, ze ted ma Huawei Smart. P9 Lite mel predtim a tam to fungovalo. Ted na Smartu ne.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Ještě jednou díky za snahu vás všech. Bohužel nepomohla ani jedna rada. Zkusil jsem znova nainstalovat na P9 lite, ale bohužel. Pořád padá. Snad ještě mě napadlo že jsem překročil počet zařízení na kterých lze sledovat. Jenže kdybych já si pamatoval, kde všude jsem Horizon už sledoval 😁😁, respektive na kterých zařízeních. Dle reakcí na Google play nejsem jediný s tímto problémem, na komentáře tam ovšem nikdo nereaguje. Tak alespoň že funguje přes prohlížeč v mobilu, když už mi nejde aplikace.😉

• lokalitaOlomouc
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba

Ta aplikace je neskutecna sracka, kterou vykoleji sebemensi odchylka systemu od idealu :-(
Zrejme to programoval nejakej byvalej iOSak :-(

Napriklad prestane prehravat kdyz je v telefonu aktivni Xposed Framework - pri spusteni prehravani jen neco problikne a nic se nespusti. Po vypnuti (ne odinstalovani, ale jen vypnuti) Xposed a rebootu telefonu prehrava v pohode.
Kram podelanej... :-(

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Uz jen to "nekterych" je znamka lamerstvi... prohlaseneho za vlastnost.
Jak rikam, kram je to.

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba

Zdravím,

vzniknou někdy v budoucnu nativní aplikace pro Smart TV systémy? (Tizen, WebOS, apod. )

S díky,

YWD

• lokalitaPraha
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUBEE EVM3236, HD Mediabox

@YWD Ano, počítáme s aplikací pro Android TV. Termín kdy to bude ale zatím není znám. 

a Tizen?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUBEE EVM3236, HD Mediabox