Jump to content
Anonym

Horizon Go

Recommended Posts

Dobra sprava... UPC pri webovej televízii Horizon Go opustí Silverlight

Nepodstatne pri dobre fungujúcej aplikacii.

55.PNG

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komfort
  • 3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226
  • Bratislava II

Dobra sprava... UPC pri webovej televízii Horizon Go opustí Silverlight

Nepodstatne pri dobre fungujúcej aplikacii.

Ale aplikace není pro Linux, televize atd. Teď by mohl stačit jen prohlížeč s HTML5 :)

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha

Guest
Ano, dá se ovládat z prohlížeče Chrome z notebooku.

Tak jsem tedy zakoupil a nic. Horizon go v chrome nefunguje. Zkoušel jsem i Win10 Horizon go aplikaci a tam jsem neviděl možnost posílat na Chromecast. Přehlédl jsem něco? Jak správně používat Horizon go na Chromecast z notebboku.

Guest

Zdravím, od včerejška mi nefunguje horizon go na pc. Používám mozillu, zkoušel jsem i explorer, ale pokaždé video nelze přehrát a to jak živé tak zpětné přehrávání. Předtím vše fungovalo. Na mobilu a notebooku vše funguje. Jediné co jsem s pc dělal tak jsem měnil RAMku. Nevíte jestli je chyba u mě nebo na straně UPC?. Díky

Guest

Chyba bude asi u Vás. Teď jsem zkoušel Horizon Go na PC v IE a jede jak videotéka tak i živé vysílání.

Zdravím, od včerejška mi nefunguje horizon go na pc. Používám mozillu, zkoušel jsem i explorer, ale pokaždé video nelze přehrát a to jak živé tak zpětné přehrávání. Předtím vše fungovalo. Na mobilu a notebooku vše funguje. Jediné co jsem s pc dělal tak jsem měnil RAMku. Nevíte jestli je chyba u mě nebo na straně UPC?. Díky

RAMkou to nebude. Už to funguje?

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal
  • Brüx/Praha

Guest

Nefunguje, zkoušel jsem i maxthon prohlížeč a furt to samé. Ono to začne načítat a pak vyhodí hlášku: Došlo k chybě Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát.

Guest

Dnes verzí 52 přestal prohlížeč Mozila Firefox podporovat silverlight. Jsem zvědav jak to UPC vyřeší on to totiž řeší od doby kdy silverlight přestal podporovat Google chrome a zatím neudělal nic. :D

Guest

Taky se mi to stalo, ale dá se to jednoduše napravit.

Stačí si stáhnout Firefox ESR (Extended Support Release), který bude podporovat Silverlight až do do začátku roku 2018 jak se píše na webu Mozilly v posledním odstavci viz tento odkaz.

Firefox ESR (Extended Support Release) je ke stažení tento odkaz.

Doufejme, že to UPC do začátku roku 2018 snad vyřeší. Zatím mi to šlape dál s Firefox ESR.

Guest

Po aktualizaci na verzi 2.3.15 přestala fungovat podpora chromecast. Vyzkoušel jsem provést aktualizaci na 3 zařízeních a vždy se stejným výsledkem. Po aktualizaci zmizí ikona chromecastu. Nemá někdo nějaký workaround případně ipa soubor předchozí verze?

Díky

Guest

Píše se o podpoře chromecast, ale já spíše uvažuji o chromecast ultra. Bude též fungovat Horizont Go už teď ?

...tak ode dneška mi to zase pod Mozillou v.52 běží :D:D:D

Internet: 100+ , Televize: Horizon Komfort+  Koktejl HD  HBO HD , Zařízení: HD PVR Kaon , CAmodul , CiscoEPC3925

• Internet 100
  • -
  • TV Komfort
  • HD PVR Caon , HD Mediabox , CA modul
  • HK

Guest
Už to šlape i v Edge!

Si si isty?

Snimkaobrazovky174av68.png

Zatial funguje iba v CZ, nie v SK.

UPC zřejmě konečně opustila Silverlight, protože mě to jede i v prohlížeči na mobilu s androidem.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Tomusi, potvrzuji, jede i pod MS Edge (a spouští se podstatně rychleji, nežli aplikace Horizon Go)....

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Guest

Pokud to jede i na mobilu s androidem, tak by to mělo běhat i na všech android tv boxech, kde to z různých důvodů nejelo. Může to někdo vyzkoušet?

Zkusil jsem na tv Samsung. Něco se zřejmě změnilo, přes prohlížeč se spustí Horizon.tv rozhraní, ale bez dat....

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Pokud to jede i na mobilu s androidem, tak by to mělo běhat i na všech android tv boxech, kde to z různých důvodů nejelo. Může to někdo vyzkoušet?

Ani v prohlížeči na android tv boxu (Minix NEO X8-H Plus), ani ve Smart TV (Samsung,LG) to zatím nejede. :(

Edited by Guest
  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Compal
  • Ostrava-Poruba