Jump to content
Anonym

Horizon Go

Recommended Posts

Více než 80 nejlepších televizních programů na několika zařízeních se uvádí na UPC stránkách. Já jich napočítal jen 76.

Mám Horizon Komplet+ :cry:

No pokud se podívám na počet programů tak je tam "80" programů - podle čísla. Prima je tam tedy 2x takže jen 79 programů.

Standa

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Guest

Po instalaci win 10 64 bit mi přestal fungovat Horizon go. Klasická hláška: došlo k chybě. Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát. Přitom ve win 7 mi to v pohodě jelo. Na mém dalším PC s Win 10 32bit to normálně funguje. Přišel už někdo z podobně postižených na to, jak to rozchodit?

Ano, mám stejný problém, Horizon Go nechce hrát v PC. Prosím, prosím, nevíte jak na to?

Na mobilu přehrávaní funguje v pořádku ale zase se mi to nedaří přesměrovat na tv do Chromecastu. Takže nezbývá, než koukat na bleší cirkus.

• lokalitaPraha
  • internetFiber Business 240
  • televizeTV Start
  • telefonBusiness 100
  • zařízeníCisco 3208

Guest

A máte win 10 po čistý instalaci, nebo z updatu ze starším vidlí? Jak jsem psal, na jednom pc mi to po updatu na win 10 32bit funguje normálně. Na druhým PC po updatu na win 10 64bit ani h***o. Před tím to jelo na obou PC. Silverlight (5.1.41105.0) mám nainstalovaný, zkoušel jsem i reinstalaci Silverlightu podle návodu na stránkách MS (vymazání z registrů). Problém asi nesouvisí s firewallem (windowsácký), nebo antivirem (Avast). Když zkusmo odstřihnu pc od netu, tak vyskočí jiná hláška. Tahle chyba vyskočí ve chvíli, kdy na funkčním PC začne přehrávání.

Guest

Tak jsem to rozchodil. Na jedněch holandských stránkách bylo toto: ve složce Programdata\Microsoft\PlayReady přejmenujte mspr.hds na mspr.hds.old Zkusil jsem to a jede mi to teď v IE i Firefoxu.

Guest

No tak super. :cheers: Ono když se dá do googlu mspr.hds, tak je jasné, že to souvisí s přehráváním pomocí Silverlightu. Jenom se takové chujoviny dopátrat. A odpověď podpory UPC byla, že jim to jde a chyba bude u mne. No to bych teda sám fakt nevěděl.

Guest

Ahojte, vedeli by ste mi poradit, preco mi obraz na Horizon GO seka ked to pozeram cez prehravac? ako nie je to ziadna katastrofa, len sa na to neda pozerat, ked sa viac hybe kamera, ma to taky trhany pohyb. Mam zavedenu opticku linku az do bytu a na iPade mi to ide cele bez problemov, bez akehokolvek trhnutia... Skusal som to aj cez mozzilu, ale tam sa viedo stale zasekne a buffruje, Cez IE to nerobi, len to ma taky trhany pohyb... Procak by to mal stihat, kedze pri prehravani je vytazeny na 75 percent... Plus, nie je zas tak stry, asi cca pol roka, cize nechapem v com to moze byt... Niekto podobne skusenosti?

No 75%... možná máš fakt slabý počítač. Není to nějaký notebook s Atomem za 7 tis.? Na tři roky starém pc se mi vytížení procesoru pohybuje mezi 8 až 10%.

• lokalitaPraha
  • televizeTV Start
  • telefonBusiness 100
  • zařízeníCisco 3208

Guest

No, ako nebiem, laptom nemam, je to normalna skrina, AMD Athlon 2,05 stvorjadrovy s integrovanou ati radeon grafikou, ssd disk, 8gb ram, kde proste s nicim nie je problem, len s tymto... tak neviem...

este jedine ze by na to nebola grafika stavana, ale zda sa mi to divne... taky isty trhany pohyb ma aj stary laptom na ktorom som to skusal...

Tebe to ide plynulo ako v telke?

Mě to hraje úplně perfektně. Grafiku taky nemám nijak zázračnou, nějaká ATI HD6450, procesor i5, Windows 10. Nemůže ti to dělat ovladač grafiky?

• lokalitaPraha
  • televizeTV Start
  • telefonBusiness 100
  • zařízeníCisco 3208

Guest

No idem odskusat inu grafiku, teda nepouzit integrovanu ale cez pci zapojit dalsiu, len ma to stve, ze to je taketo... Musim to odskusat este aj u niekoho ineho v okoli, ze ci to nie je problem na svk, ale o tom pochybujem...

Tak uvidim ako s dalsou grafikou, snad to pomoze, inak si to neviem predstavit...

A ovladac grafiky mam aktualny, tak v tom by to nemalo byt. Neviem ci je tam rozdiel este medai win7 a win10, ale nemyslim ze v tom by mal byt problem...

To zkouším, ale zatím neúspěšně. Nějaká rada? Zkouším Hola addon do firefoxu, ale zatím mi to nepomáhá.

Tak se mi podařilo udělat VPN, ale teď když se snažím přes Firefox či Android spustit TV, píše mi to že došlo k chybě a video nelze momentálně přehrát :evil: Tátovi v ČR to šlo, co jsme nedávno spolu mluvily, tak nevim kde je problém :scratch::(

Je třeba použít VPN s IP adresou v ČR (obvykle Praha, Brno). Může se ale také stát, že ta adresa je známá a blokovaná.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Je třeba použít VPN s IP adresou v ČR (obvykle Praha, Brno). Může se ale také stát, že ta adresa je známá a blokovaná.

Ukazuje mi to že jsem v praze, nastavila jsem to dle stranky ceskevpn.cz nebo tak nějak, ale očividně ta IP nefunguje porad tak jak bych chtela no...

Do routeru se mi moc hrabat nechce :D