Jump to content

Recommended Posts

Koupil jsem dnes MiBox a doufal, ze je to Android, ze tam pujde Horizon krasne.. a bohuzel jsem se splet.

@beepee: musis si stahnout APK, to tam pres ES File Manager nahrat.. ale stejne je aplikace otocena nabok a nejde v ni ovladat ovladacem, takze je to asi jako drbat se levou nohou za pravym uchem

@David: kdy ocekavate release na AndroidTV? :) Doufam, ze to nebude az na vanoce, jak tu nekdo psal :)

• Internet 100
  • TV Klasik
  • Modem, settopbox :)
  • Praha

@vládce loutek - tak tu aplikaci budeš muset vždycky stáhnout a nainstalovat, s tím nekonformním ovládáním souhlasím. Ale na Android boxu ji teda na bok otočenou nemám.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, CA modul
  • Ústí nad Labem
  • 2 weeks later...

Již několik dní nefunguje Horizon Go na mobilu ( u mě Huawei, ale nejspíš nehraje roli). Podle reakcí na Google play nejsem jediný. Komentářů v tomto smyslu nepočítaně. Ovšem odpověď od vývojářů nikde. Proto zkouším zde. Nevíte někdo co s tím, popřípadě kam jinam se obrátit. Má někdo stejnou zkušenost? Jen pro pořádek, před aktualizací šlapal normálně.

• Internet 300
  • 20 GB
  • TV Komfort
  • HD Mediabix, CA modul
  • Olomouc

Jen abych to upřesnil. On jako takový funguje, ale po pokusu pustit živé vysílání ,ať už jakékoliv stanice, spadne. 

Ještě jedno zjištění.....v prohlížeči funguje. Takže chyba je v samotné aplikaci.

Edited by dmatejek
  • Internet 300
  • 20 GB
  • TV Komfort
  • HD Mediabix, CA modul
  • Olomouc

Já potvrzuji též tento problém mám Huawei P9 Lite a v aplikaci nefunguje živé vysílání ani zpětné přehrávání už pár dnů.Vždy mě to hodí nazpět do hlavního menu aplikace snad to spraví další aktualizace.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • HD Mediabox, Modem Technicolor TC7200
  • Bílina
  • David R. changed the title to Horizon Go