Jump to content

Horizon Go

Anonym
 Share

Recommended Posts

Dobrý den,

Mám dotaz ohledně Horizongo:

Po přihlášení na PC mi z nějakého důvodu přestal chodit kanál History HD v řežimu živého sledování. Vždy mi vyskočí hláška, abych to zkusil znovu. U ostatních kanálů tento problém není. Odzkoušeno i na jiném PC, stejný problém. V aplikaci na mobilním zařízení funguje.

V čem je problém?

Děkuji

před 15 hodinami, karpi napsal:

Dobrý den,

mám nově tablet android - T10 Cobalt wifi - a pokusil jsem se nainstalovat upc horizon go.

Zdá se, že by všechno fungovalo, ale když pustím nějaký program, tak hraje 3-5 vteřin dobře a pak se najednou přepne do obludného zvětšení, že na obrazovce je vidět pouze levý horní roh s logem..

Řešil jste někdo podobný problém? Úspěšně?

díky, pk

Neříkám že to pomůže ale co tam zkusit nainstalovat nějakou starší verzi Horizon Go

https://m.apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Ahoj,

jak to aktuálně vypadá s Horizon GO na Android TV/boxech? Jde mi o to, zda se dá aplikace pohodlně ovládat dálkovým ovladačem. Mám cihlu a už po týdnu používání bych ji nejraději prohodil oknem. Přemýšlím proto, že cihlu vrátím, místo ní vezmu jen modem a STB funkcionalitu nahradím aplikací. Pokud se ale nedá rozumně ovládat bez myši, tak to raději zatnu zuby a nechám si cihlu :)

Edited by switch
  • Agree 1
  • Internet 300
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Praha

• 2 weeks later...
V 23. 4. 2018 at 10:41, switch napsal:

Ahoj,

jak to aktuálně vypadá s Horizon GO na Android TV/boxech? Jde mi o to, zda se dá aplikace pohodlně ovládat dálkovým ovladačem. Mám cihlu a už po týdnu používání bych ji nejraději prohodil oknem. Přemýšlím proto, že cihlu vrátím, místo ní vezmu jen modem a STB funkcionalitu nahradím aplikací. Pokud se ale nedá rozumně ovládat bez myši, tak to raději zatnu zuby a nechám si cihlu :)

Bohatě ti stačí dálkové ovládání. Na to, aby jsi si v Android TV otevřel obchod play a žádnou aplikaci Horizon GO v nabídce nenašel, klávesnici vůbec nepotřebuješ :)

• Disagree 1
  • Internet 300
  • TV Klasik
  • CA modul, CH7465LG
  • Praha 9

A proč by aplikaci Horizon Go nenašel? Ta aplikace jde normálně na Android TV boxy nainstalovat a v pohodě funguje. Jen se nedá ovládat klasickým DO.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, CA modul
  • Ústí nad Labem

• David R. changed the title to Horizon Go