Jump to content

Recommended Posts

Poslední dny mi přestala fungovat aplikace Horizon GO ve W10.

Objeví se jen hláška -

Služba není k dispozici.

Tato služba není dočasně k dispozici. Zkuste to znovu později.

V prohlížeči a  na  mobilu funguje vše  v pohodě.

Je problém jen u mě v PC nebo je to chyba v aplikaci?

HGO_01.PNG

• -
  • TV Komfort
  • Compal
  • Brno
před 17 hodinami, tomus napsal:

Mam stejny problem, zkouseno na mobilu a tabletu, dela to od posledni aktualizace aplikace pro Android (2.3.18), predtim stranka pro prehrati nabehla do nekolika sekund, nyni to trva minimalne pul minuty a je to dost otravne, nejprve jsem si myslel ze je to rychlosti internetu, ale neni.

Nemate nekdo starsi verzi apky Horizon GO (2.3.15), ze bych ji vyzkousel ?

// Edit: tak jsem ji nasel zde: https://apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid

Tak jsem zkusil nainstalovat starší verzi Horizon Go 2.3.15 a všechno už opět funguje, stránka z informacemi o pořadu se nyní načte okamžitě, žádné čekání jako u poslední verze 2.3.18

Také jsem se díval na Google obchod play,na stránku aplikace Horizon Go a na tento problém si tam stěžuje hodně lidí.

• Like it 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Vypadá to, že @David - UPC bude muset kápnout božskou, protože tohle už je fakt tahání lidí za nos. Těch případů je příliš na to, aby to byla náhoda a je evidentní, že někde v UPC je s Horizonem prostě problém. Všechny techniky, programátory a testery v UPC bych nasadil týden pouze na tohle. Ostatní služby více méně fungují a jistě chvíli sami mimo základní monitoraci a údržbu vydrží.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město
před 18 hodinami, tomus napsal:

Mam stejny problem, zkouseno na mobilu a tabletu, dela to od posledni aktualizace aplikace pro Android (2.3.18), predtim stranka pro prehrati nabehla do nekolika sekund, nyni to trva minimalne pul minuty a je to dost otravne, nejprve jsem si myslel ze je to rychlosti internetu, ale neni.

Nemate nekdo starsi verzi apky Horizon GO (2.3.15), ze bych ji vyzkousel ?

// Edit: tak jsem ji nasel zde: https://apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid

Díky,  taky si stáhnu tu starší verzi. To čekání je celkem otravný, jen doufám, že to zase opraví k naší spokojenosti. 

• Internet 200
  • TV Komplet
  • CA modul, Modem Technicolor
  • Praha 10
před 7 minutami, Cipísek napsal:

Díky,  taky si stáhnu tu starší verzi. To čekání je celkem otravný, jen doufám, že to zase opraví k naší spokojenosti. 

Potvrdzujem problem s poslednou android verziou Horizon Go (2.3.18) - pomale spustenie vybraneho programu a vyhladavanie v EPG.

Navrat k verzii 2.3.17 - funguje OK...

• Internet 500
  • -
  • TV Komfort
  • Kaon KCF-SA900PCO, 2xCAM, Compal
  • SR LV
před 4 hodinami, Ex napsal:

Poslední dny mi přestala fungovat aplikace Horizon GO ve W10.

Objeví se jen hláška -

Služba není k dispozici.

Tato služba není dočasně k dispozici. Zkuste to znovu později.

V prohlížeči a  na  mobilu funguje vše  v pohodě.

Je problém jen u mě v PC nebo je to chyba v aplikaci?

HGO_01.PNG

Mam ten samy problem od dneska, vcera to jeste bezelo. Na androidu to bezi, pod win 10 nikoliv :-( Objevuje se mi stejna hlaska... A jinak na androidu se to nacita opravdu v posledni dobe neskutecne dlouho... MAj fakt schopny ajtaky...

před 2 hodinami, king555 napsal:

Potvrdzujem problem s poslednou android verziou Horizon Go (2.3.18) - pomale spustenie vybraneho programu a vyhladavanie v EPG.

Potvrzuji. Taky dlouhé čekání. A ještě krom toho, když si pustím něco, co běží a chci to pozpátku,t ak ikonka zmizí a nebo klikání na replay button vůbec nereaguje.

Edited by Pepe
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • 2x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
  • Praha
  • David R. changed the title to Horizon Go