Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, od včerejška mi nefunguje horizon go na pc. Používám mozillu, zkoušel jsem i explorer, ale pokaždé video nelze přehrát a to jak živé tak zpětné přehrávání. Předtím vše fungovalo. Na mobilu a notebooku vše funguje. Jediné co jsem s pc dělal tak jsem měnil RAMku. Nevíte jestli je chyba u mě nebo na straně UPC?. Díky

RAMkou to nebude. Už to funguje?

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Nefunguje, zkoušel jsem i maxthon prohlížeč a furt to samé. Ono to začne načítat a pak vyhodí hlášku: Došlo k chybě Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát.

Dnes verzí 52 přestal prohlížeč Mozila Firefox podporovat silverlight. Jsem zvědav jak to UPC vyřeší on to totiž řeší od doby kdy silverlight přestal podporovat Google chrome a zatím neudělal nic. :D

Taky se mi to stalo, ale dá se to jednoduše napravit.

Stačí si stáhnout Firefox ESR (Extended Support Release), který bude podporovat Silverlight až do do začátku roku 2018 jak se píše na webu Mozilly v posledním odstavci viz tento odkaz.

Firefox ESR (Extended Support Release) je ke stažení tento odkaz.

Doufejme, že to UPC do začátku roku 2018 snad vyřeší. Zatím mi to šlape dál s Firefox ESR.

Po aktualizaci na verzi 2.3.15 přestala fungovat podpora chromecast. Vyzkoušel jsem provést aktualizaci na 3 zařízeních a vždy se stejným výsledkem. Po aktualizaci zmizí ikona chromecastu. Nemá někdo nějaký workaround případně ipa soubor předchozí verze?

Díky

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • David R. changed the title to Horizon Go