Přejít na obsah

Recommended Posts

Mám čerstvo vymenený Kaon 700. Predtým som mal asi 2 roky Kaon 900. Pôvodný 900 mi vymenili nakoľko sa sám spúšťal. Ale presne to isté robí aj vymenený Kaon 700. (Mám ho 3 dni ). Prejavuje sa to tak je vypnutý v režime rýchleho štartu. Po čase cca 50 min. sa sám spúšťa. Nemám pripojený HDD , ani nemám nastavenú pripomienku. Vedeli by ste poradiť ? Ďakujem.

Upraveno uživatelem foreteller
  • lokalitaTrencin
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco

Sdílet toto téma

Sam se spousti i kdyz ho vypnes uplne. Nekdy je to denne nekdy ob den. Proc to dela nevim, ale diky tomu ze to sviti jak ***** tak mi to taky vadi.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Mě se spouští pravidelně každou noc ve dvě hodiny ráno, setobox zkontroluje aktualizace softwaru a nových kanálů a poté se po několika minutách sám vypne.

někdy se ovšem stane že set-top box se nevypne a zůstane v jakémsi zaseknutém stavu, na displeji svítí číslo kanálu, ale na televizoru není žádný obraz a kanály nejdou přepínat, Jediné co lze provést je setobox natvrdo vypnout dálkovým ovladačem, tak že se delší dobu podrží tlačítko pro vypnutí.

Že by se mi set top box sám zapl v jinou dobu se mě ještě nestalo.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

39 minutes ago, tomus said:

někdy se ovšem stane že set-top box se nevypne a zůstane v jakémsi zaseknutém stavu

Tohle se mi dřív taky stávalo jen občas, ale od posledního upgradu firmwaru (někdy před týdnem či dvěma) zůstavá zaseklý každý den bez výjimky. 😩

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Ano, taky se mi děje výše uvedené. Celkem pravidelně. (Tipuji, že to souvisí s tím, že mám nastavené úplné vypínání Kaonu - tj. ne ten mod "vypnutí", kdy se jen odpojí TV výstup).

• lokalitaZlín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKaon 700, Modem Technicolor

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku