Přejít na obsah
Jetr

Upload padá na nulové hodnoty - Modem CBN CH7465LG

Recommended Posts

Hezký den,

předem se omlouvám za svou neschopnost popsat problém víc technicky a přesně, ale jsem v tomhle dost opička. Každý večer musím volat na technickou podporu, jelikož mi většinou mezi 19:00 - 23:00 dropuje upload na nesmyslné 3 mb/s někdy ještě níž, po tomhle ''primetimu'' se upload zase vrátí do normálu. Download však zůstává vždy stejných 500mb/s, ten nepadá. Dokonce přišel i technik na výměnu modemu, kterým tedy ale stále zůstal CBN CH7465LG.

Párkrát problém do dalšího dne vyřešil údajně reset a nový config pro modem, který mi tam stáhl někdo z technické podpory, vždy se ale druhý den ve špičce problém zase vrátí. Já jen doufám, že je to opravdu technický problém pouze modemu, nerad bych po 6 letech musel měnit providera, když jsem byl vždy jinak u UPC spokojený.

Zoufale tedy prosím o jakoukoliv radu nebo pomoc, jako streamer potřebuji fungující a stabilní upload víc než cokoliv jiného.

Všem moc děkuji za případný zájem mi pomoci.

• lokalitaBrno, Křížkovského
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCBN CH7465LG

Sdílet toto téma

To nebude modemem, spíš nějaký problém se signálem, ale to by na technické podpoře měli vidět, můžeš vlézt do nastavení modemu A tam hodnoty signálu zkontrolovat.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku