Přejít na obsah
Milav

V Chrome se nejde přihlásit na Moje UPC

Recommended Posts

Není možné se přihlásit na Moje UPC v Google Chrome (Firefox funguje bez problémů), nevíte někdo co s tím?

Google Chrome je aktuální
Verze 70.0.3538.77 (Oficiální sestavení) (64bitový)

Vaše připojení není soukromé

Útočníci se mohou pokusit odcizit vaše údaje na webu my.upc.cz (například hesla, zprávy nebo informace o platebních kartách). Další informace

NET::ERR_CERT_SYMANTEC_LEGACY
Během aktualizace zabezpečení na webech mohou být upozornění běžná. Brzy by se to mělo zlepšit.
  • lokalitaPraha 4
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně
  • zařízeníKaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal

Sdílet toto téma

Chrome nepodporuje slabé certifikáty. Upozornil na to již dříve, dokonce to aktivoval omylem asi před 2 měsíci, v mobilu se stránka neobjevila a nešlo to obejít a zase to vypnul. Vlastníci webů by si měli pořídit nové certifikáty. Což klienti neovlivní. Ale alespoň ví, že jejich údaje nejsou zabezpečené. Na PC to lze obejít a pokračovat. Zatím. 

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

Sdílet toto téma

Chrome v pohodě, verze 70.0.3538.77 (Oficiální sestavení) (64bitový).

Firefox od nightly buildů, přes alfu, betu až po Firefox Quantum 62.0.3 (64 bitů), Microsoft Edge 44.17763.1.0 (Microsoft EdgeHTML 18.17763), IE 11 Verze: 11.55.17763.0 (Verze aktualizace 11.0.47 (KB4040685)), Waterfox 56.2.4, Vivaldi 2.1.1337.36 64bit, K-Meleon 76 RC2, K-Meleon 75.1 a pár dalších, všechno v pohodě.

Ještě se sluší říci, že jsem to testoval na Windows 10 Verze 18272 a Windows 10 Verze 1809 (insider build) 

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

před 12 hodinami , David - UPC napsal:

@Milav Zdravím, ověřoval jsem to jak na PC, tak na mobilu / tabletu a vše je v pořádku. Připojení je zabezpečené a certifikáty aktuální. 

Děje se Vám to i nyní? 

v pořádku neni vůbec nic, je to děravý jak cedník 😐 https://tls.arodax.com/cs/tls/7e93312325ed32a2acae2468efc4b02e

já sem si radši nebezpečný protokoly tls 1.1 a starší vypnul úplně a do moje upc bych se vůbec nedostal

ještě že tam nemusim 😄

image.thumb.png.2a55682313cb3c681e702f2949b14f8f.png

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku