Přejít na obsah
frank

výpadek Sokolov

Doporučené příspěvky

Dnes v 11.38 mi vypadl internet, modem motorola zhasl ledku online a bylo po ptákách. Po čtvrt hodině jsem odešel z domova tak ani nevím, kdy to naskočilo. Měl někdo podobný problém?

Subnet 89.102.53.X

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

No jo v Příbrami dnes net taky nešel. Naskočilo to nějak mezi 13. a 14. hodinou. A předevčírem nám to v Příbrami taky vypadlo.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox, CA Modul
  • Příbram

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Prostě došlo ke globálnímu výpadku DHCP serveru. Dále bych toto téma nerozebíral! Diky

No vidíte, a mě to zrovna zajímá. Výpadek, který postihl celou republiku.

Něco shořelo, překopli kabel, selhal lidský faktor? To jsou otázky, které mi nedají spát . :shock:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejsem proti, aby se řešila příčina, ale tím, že tu každý bude psat, že mu to taky nejelo a v kolik hodin, to je zbytečné :) Už podle prvních příspevků je jasné, že výpadek byl globální, ve stejnou hodinu, ve stejný den a se stejným příznakem nefunkčnosti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jasan, kdyz nejede dhcp tak staticky bezej. Ono i zalezi, jestli si modem zrovna rikal o IPcko. Pokud ne, tak bezel ok. Nikdo nevi co se muze stat. Proste treba jednoduse spadnul server, vam se nikdy doma pc nepodelalo ?

Ja se prez mobil na internetpripojuju pravidelne i na 3x proste to je vlastnost a dal to neresim :-) V CR je internet poskytovan na velmi vysoke urovni, dokonce bych rekl na jedne z nejvyssich, ale vsechno se jednou podela co se podelat muze. Uvidime co UPC, mozna to bude lepsi, kdo vi....

PinguiN

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim all. No jen tak BTW: V sobotu na radiu Impulz padla hlaska, ze v nedeli v polednich hodinach se budou provadet na optickych sitich udrzbarske prace a ze nepude vse co ma net v zemi krom Telecomu nebo co to tam bylo...

Peace :)

AMD Athlon 64 X2 Dual core 4800+EE, MSI K9N Neo-F, 2x 512 MB RAM (800 MHz Dual ch.), ATI Sapphire X1950GT, Karneval 3M.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...