Přejít na obsah

Recommended Posts

Zdravím,

plánuje se nějaká aktualizace na HD PVR Box, stále mám verzi 2.1.60.7_RC8.1 . Chybí mi možnost přemístění oblíbených programů a v EPG nám vše programy i když mám vytvořené oblíbené programy. Navíc jsem včera byl u kámoše ten má starý HD Box a má novou verzi, která vypadá o dost lépe. U dražšího boxu stále nic, pracuje se aspoň na nějakém upgradu. Ocenil bych i aplikaci HBO Go ať nemusíš obraz pořád přenášet přez chromecast

Upraveno uživatelem Maxe21
  • lokalitaKarviná
  • internetInternet 50
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD PVR Mediabox

Sdílet toto téma

Jelikož starý Kaon neměl žádné problémy s řazením kanálů ani se zobrazováním nechtěných kanálů v EPG, tak bych si dovolil tipnout, že ten to nebude 😉

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

U mně aktualizace HD Mediaboxu, neproběhla bez problémů. EPG mi nenabízelo menu(sledovat živě, přehrát od začátku, info a další), rovnou to program začalo přehrávat. Restart set top boxu, to naštěstí vyřešilo.

• lokalitajirkov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

Tak to stále nefunguje, jak má. Dnes jsem zase musel restartovat STB, protože jinak se mi programy rovnou začnou přehrávat místo, abych vyskočila nabídka, co chci spustit. Ted ta nabídka vyskočí, když v EPG kliknu na OK, na právě běžící program. Pokud je to program, který byl odvysílaný, rovnou se zapne zpětné zhlédnutí. 

• lokalitajirkov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

Jen takový dotaz: Téma se zabývá aktualizací HD PVR Mediaboxu (tedy "cihličky"). Ty píšeš o "cihličce", nebo "malém" Kaonu? Já jen, aby jsme tu věděli, o čem že je vlastně řeč.

• lokalitaJirkov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Ale tohle (aspoň pro mě) není chyba, naopak, to je výrazné zlepšení, takhle by se to v EPG mělo chovat. Pro mě bylo jednou z nejvetších nevýhod přechodu ze starého Kaonu na tenhle právě to hloupé chování, kdy po stisku OK se program nepustí hned, ale zobrazí se menu. Menu by se mělo objevit jen po stisku jiného tlačítka (třeba Samsung na to má Tools), ale na tomhle ovladači žádné takové tlačítko není. Asi by na to šlo použít některé jiné, které není v EPG aktivní, třeba DISPLAY nebo některé z barevných... Bohužel mně to lepší chování (pro živé vysílání) trvalo jen do prvního restartu, pak se zase vrátilo to staré, což mě mrzí. Aspoň že u ZZ to zůstalo funkční.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Tak jsem to také vyzkoušel a funguje to u mě stejně, nicméně jsem zjistil že to kouzelné tlačítko existuje, je to modré tlačítko se symbolem i, které vám zobrazí potřebné informace.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

To ne, modré tlačítko zobrazí jen informace o pořadu. Nezobrazí menu s možnostmi, nemůžete si třeba daný program pustit od začátku nebo např. vypnout prohlížení oblíbených.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Přesně tak. Asi proto je pod tlačítkem slovo info.

Mohlo by se na to použít tlačítko "menu", které by v EPG, vyvolalo menu, s možnostmi pro pořad, který chceme přehrát.

• lokalitajirkov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

před 19 hodinami , marena napsal:

To ne, modré tlačítko zobrazí jen informace o pořadu. Nezobrazí menu s možnostmi, nemůžete si třeba daný program pustit od začátku nebo např. vypnout prohlížení oblíbených.

To máš pravdu, ale zjistil jsem že pokud už jsem se na pořád jednou díval a stisknu tlačítko Ok, tak se mi změněné menu již zobrazí.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Taky jsem to nedávno zjistil, takže je to asi tak, jak to UPC chce mít. Akorát, to má ještě chybičky. Např. pokud použiju přetáčení na plnou rychlost, tak se to přetáčí velice pomalu, musím snížit rychlost přetáčení, aby se to přetáčelo zase rychleji.

• lokalitajirkov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

6 hours ago, tomus said:

To máš pravdu, ale zjistil jsem že pokud už jsem se na pořád jednou díval a stisknu tlačítko Ok, tak se mi změněné menu již zobrazí.

Zkusil jsem to a u mě to nefunguje. Po Infu můžu mačkat OK kolikrát chci a nic se nestane...

@freekarol Tohohle jsem si taky všiml. Na nejvyšší rychlost to převíjí stejně pomalu jako na nejnižší. Navíc přesouvání ne zrychlením, ale šipkou do strany (což skáče po 30s), se dřív dalo rozumně používat, sice se to muselo držet poměrně dlouho, ale dal se trefit přesný čas, třeba obvyklých 7 minut pro převinutí reklamy. Teď to je rychlé jako blázen, zmáčknu na půl vteřiny a jsem asi o 25 minut dál. Je to teď úplně nepoužitelné 😞

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

@marena Asi jsem se špatně vyjádřil. Tlačítko Info, tam tlačítko OK, po jehož stisknutí, by vyskočila nabídka/menu, nefunguje. Nabídka, po stisknutí tlačítka OK, vyskočí, když je pořad právě vysílaný. A nebo u zpětného zhlédnutí, ne ale hned, jak to bylo doposud. Ted se rovnou spustí zpětné zhlédnutí, když stisknu tlačítko OK. Když zpětné zhlédnutí zruším a následně zase stisknu tlačítko OK, pak už nabídka vyskočí.

• lokalitajirkov
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox,

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku