Přejít na obsah
Matyyyyyy

Stráta packetov, problém pri multiplayerových hrách

Recommended Posts

@darktemplar999 Ak si myslis, ze ti na FB odpisoval niekto z level 2 a vyssie supportu, keep dreaming 🙂 to bol standardny postup operatora na zakaznickych sluzbach, presne rovnake instrukcie by si dostal, keby si zavolal na UPC hotline..

@Matyyyyyy To je sice chvalyhodne, ocakavat 100% sluzby, ale realita je niekde inde (dana ekonomikou sluzieb).. a mozes ist k inemu operatorovi, tam to bude velmi podobne v rovnakej cenovej kategorii! UPC patri este k tym spolahlivejsim operatorom (ak sa niekto nebabre v koaxialnych rozvodoch), ak si myslis, ze Antik/Telekom/Orange/Swan su na tom lepsie pre domacich uzivatelov.. neber to v zlom, to su moje skusenosti (UPC pouzivam od testovacej prevadzky na jar 2003, kedze za tych 15 rokov sa neracili ini operatori dotiahnut do centra hlavneho mesta okrem prazdnych dristov (optika), zvonkove droty DSL sa nerataju).

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníTC7200 v2 (bridge mode), CA moduly

Sdílet toto téma

@quadra2030 ja som mal este ked som byval u rodicov upc dlhe roky a nikdy nebol takyto problem aky mam dnes ... tak ked som kupil byt a nastahoval sa vravim si idem do upc predsa som s nimi spokojny .... rok okej a teraz tyzden aj daco dozadu toto takze chybu musel niekto spravit niekde kedze do teraz problemy neboli a uz su ... a myslim si ze nas bude viac ako len nas tuna troch kosicanov ... myslim tym kosice alebo respektivne nasu cast ... tak ked to vedeli teraz nejak dobabrat tak nech to daju do povodneho stavu ... mozno sa im stazuje na to viac ludi o ktorych my ale nevieme ....

• lokalitaKošice
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníHitron , Set top box

Sdílet toto téma

Tak zase som im písal i s tým traceroutom čo pomne chcel pán zo supportu, a odpísal mi "   " i ke´D neviem či to bol priamo on, ale asi áno... takže veľmi veľa zmyslu v tej odpovedi

• lokalitaKošice
  • internetStarší služba
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCompal CH7465LG

Sdílet toto téma

Dajte im cas do konca tohto tyzdna (to je tak realna doba, aby s tym niekto nieco urobil, alebo aspon prisiel na to, kde je problem).. potom to eskalujte (FB, hotline, etc.) dorazne, ale slusne 😀

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Niečo nové? dnes budem zas písať, pretože mi písali dnes okolo obedu lenže som nebol doma a Modem bol off tak nemohli nič... tak im napíšem že nechám ho zapnutý, nech robia čo chcú ale nech to ide

• lokalitaKošice
  • internetStarší služba
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

InaČ aj mne to ide trocha svižnejšie, minimalne google dnska mi ide celkom pohode v PingPlotteri, ale tam to začína a tam to aj končí, skúšal som PUBG a som to rovno aj vypol. traffic dokopy 50kB/s aj na upe aj na downe a takto to dodžube sieť a timed-outuje to requesty alebo neviem Čo

• lokalitaKošice
  • internetStarší služba
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

Tak teda zajtra príde šuflikant technik z UPC, a uvidíme čo pomerá, najradšej by som bol keby bola chyba len tu niekde v rozvodnej skrini alebo ja neviem v čom, lebo keĎ bude chyba niekde v podzemnom vedení alebo v zahraničí tak to bude o ničom a kým sa to spraví tak to potrvá týždne

Upraveno uživatelem ApacheSK
  • lokalitaKošice
  • internetStarší služba
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

Áno, vraj si všimol že je nejaký zlý signál na môj modem, tak mi objednal na zajtra technika, tak uvidim čo mi pomerá v byte a vo vchode, fakt by som bol rád ak by to bolo niečo ˇalhko odstraniteľné

• lokalitaKošice
  • internetStarší služba
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pánové šetřete s těma citacema, tlačítko citovat slouží pro citaci některého staršího příspěvku, při odpovídání na poslední příspěvek se citace nepoužívá!

Moderátor fóra 

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

4 hours ago, ApacheSK said:

Áno, vraj si všimol že je nejaký zlý signál na môj modem, tak mi objednal na zajtra technika, tak uvidim čo mi pomerá v byte a vo vchode, fakt by som bol rád ak by to bolo niečo ˇalhko odstraniteľné

Bez toho aby ti to išlo hodinu bez pingu nad 200 ho ani nepušťaj nas5 domov abo na centralu 😄

• lokalitaKošice
  • internetInternet 300
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCH7465LG-LC

Sdílet toto téma

On 10/6/2018 at 2:31 PM, darktemplar999 napsal:

No zrovna u tebe Darku jsem se díval na ten výpis, že tam máš ztráty paketů už na výchozí bráně, takže tam bych tipoval že se bude jednat ještě o jiný problém. Měřil jsi to přes kabel a ne přes wifi ? 

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Ten screen je konkrétne cez kábel, ale rovnaké problémy robí aj cez wifi, aj pri napojení iných dvoch notebookov, na nich som tiež skúšal aj cez kábel aj cez wifi a rovnaký problém. Rovnaká frekvencia vyskakovania pingu a straty packetov. 

• lokalitaKošice
  • internetInternet 300
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCH7465LG-LC

Sdílet toto téma

To mas dva routery za sebou - ked prvy hop je 192.168.0.1 a dalsi je compal 192.168.1.1, teda dvojity NAT?? Zapoj notebook priamo do compalu kablom a este raz urob ping..

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Tak boli umňa šuflikanti z UPC, a okrem výmeny kablu z prípojky a nadrbanie Ultra-giga-extra F konektoru na koaxiál ktorý teraz vyzerá ako prívod vody do nuklearného reaktoru  nič iné nespravili a stále to pretrváva, tak neviem, čo za "expertov" nám tu doniesli ak problém tu nie je vôbec ale niekde u nich v centrále alebo kde sa vyskytol problém.

Upraveno uživatelem ApacheSK
  • lokalitaKošice
  • internetStarší služba
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku