Přejít na obsah
Ondrojd

Některé programy blbnou

Recommended Posts

Zdravím, už třetí den mám problém s programy jako je nova cinema, action nebo prima cool, love a ostatní těmhle podobné. Zajímavé je, že klasická nova a prima jde. Jde i kanál history, anx atd. Zkoušel sem programy znovu naladit, vypojit kabely a znovu zapojit a nic. furt ten stejný problém. Nevíte někdo čím to je? Předem děkuji za odpověď.

Ty programy jako je nova cinema atd jdou naladit, ale když je zvolím. Dlouho se načítají a pak blbnou. Jako jsou kostičky v obraze a sekání.

• lokalitabrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

To je jednoduche. Su len tri moznosti. 

1. globalna porucha v tvojej lokalite (pre preverenie volat upc)

2. zarusena frekvencia uz na ceste k tebe (volat upc, zisti na mieste len technik s merakom)

3. no a najpravdepodobnejsia a najcastejsia pricina -  chyba v tvojom kablovom rozvode (pravdepodobne opat zisti len technik a za opravu rozvodu si zaplatis)

Ine riesenie nie je.

• lokalitaDunajská Streda
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, Cisco EPC3208

Sdílet toto téma

Nepíšete, jestli se jedná o SD nebo HD programy.

Pokud to jsou SD programy, tak je na 99% problém s rušením z DVBT vysílače (bod 3. jak psal @marosf)

Máte možnost programy naladit v HD

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

před 2 hodinami , Ondrojd napsal:

Tak bohužel ty jmenované programy blbnou i v HD, ale zas Prima HD a Nova HD fungují. Co mám tedy dělat?

Ideální by bylo, kdybyste doma měl nějaký jiný anténí koaxiální kabel (propojuje UPC zásuvku a set-top-box případně televizi) a mohl vyzkoušet, jestli to není tím vaším kabelem. Případně můžete zkusit zacloumat tím kabelem a jestli to sekání pomine nebo se zmírní, tak to bude určitě tím vaším kabelem. Je dobré nemít kabel nějak moc kroucenej nebo stočenej, to mám já a taky se mi pak výjmečně stane, že nějaká stanice začne se sekat a většinou stačí jen zacloumat kabelem. Já bych si prostě šel koupit nový anténí koaxiální kabel, mají ho v každém elektru a stojí pár desítek korun, tím nic nepokazíte, zvlášť pokud ten kabel už máte starej. Jak říkal technik, v 99% to bývá příčina téhle závady. Ale moji babičce třeba ten kabel technik vyměnil zadarmo, ale to spíš jen měla štěstí, že narazila na dobrou duši. 😀 Jinak je to normálně placená služba.

• lokalitaČeská republika
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, 2x CA modul

Sdílet toto téma

před 14 hodinami , Patri.k napsal:

.... Já bych si prostě šel koupit nový anténí koaxiální kabel, mají ho v každém elektru a stojí pár desítek korun, tím nic nepokazíte, zvlášť pokud ten kabel už máte starej. ...😀

Bohužel bych zrovna těmto kabelům moc nevěřil, možná v krátkých délkách do 2 m.

Lepší je si nechat udělat kabel v nějaké speciálce na antény z kvalitnějšího kabelu

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

Spičkové káble sú americké Belden + konektory Cabelcon. Takúto kombináciu používa aj upc na svojej technológii :-)

• lokalitaDunajská Streda
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, Cisco EPC3208

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku