Přejít na obsah
labonjan@gmail.com

Výpadek televize

Recommended Posts

Výpadek ve Stodůlkách aktuálně nevidím. Zkuste prosím následující https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/poruchy-rady-a-tipy/televize/HD-Mediabox/nemam-zadny-obraz-ani-zvuk/navod-chybova-hlaska-zarizeni-se-nenacita/ pokud ani to nepomůže, pak mi pošlete do zprávy číslo Vaší smlouvy. Díky 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Lokalita Melnik. Neustale rozpady obrazu u digitalni TV. Na infolince hlaska, ze byly v Melniku problemy a mam vytahnout STB z elektriny. Ucineno, ale stale spatny.

Jak TV, tak STB ukazuje dobrou silu a vynikajici kvalitu signalu.

Pozoruje nekdo podobne?

Diky.

• lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

V Bílině jsou bohužel též totální výpadky a sekání všech programů TV.Též jsem restartoval STB a nic nepomohlo snad to brzo opraví.

Tak hlásím že teď koukám již půl hodinky na Barrandov plus a zatím ani jedno seknutí doufám že to vydrží. 🙂

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, Modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

Tak vcera vecer uz dobry, rano potvrdilo UPC na Facebooku odstraneni, a ted se opet obraz rozpada. Pritom sila a kvalita signalu jak na TV, tak na STB excelentni.....

Nejak me to nebavi

Lokalita: Melnik

😞

Upraveno uživatelem hlavsar
  • lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Taky stejný problém .Poslední asi 14 dní výpadky obrazu .Rozpadaní obrazu na druhé televizi ,vypadá to na nějaký slabší signál .Včera a dnes výpadky.Lokalitě Most asi nějaký problém se signálem posledních 14 dní.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Ale ja mam podle "meraku" v TV a STB signal dobry. A hlavne, uroven bitove chyby je nulova! Kdyz jsem mel napriklad spatnej konektor, nebo zlobil koax, tak mi jsem chybovost videl. Ted je chybovost nulova nebo extremne nizka.....

• lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Potvrzuji, sledoval jsem včera k večeru. Vypadával signál DTV (synchronně oba standardy, analog jsem neověřoval, ale měl by taky), od milisekund až po několik sekund. Takový výpadek indikátor televizoru asi nezaregistruje - není signál, není co zobrazit. Teplice a Most jsou jasné, bývalá HS Meziboří. S Mělníkem si nejsem jistý, asi také HS Meziboří.... Chtěl jsem včera psát delší příspěvek, pak jsem jej smazal a požádal o vymazání... Zjevně to tu David UPC nebo technik čtou jen občas 

Skutečně by neškodil občasný náhled do struktury sítě UPC, kam až dohlédne bdělé oko Dohledového centra a kdy (ve kterých případech) vše závisí na telefonátu od zákazníků

Upraveno uživatelem Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal CH7465LG, 3x CAM

Sdílet toto téma

Dobrý den,
jak je možné,že společnost jako jste vy,má neustále výpadky ve zpětném sledování?
Čekala bych,že při dnešními moderními technologiemi budete vice fungovat.Ještě chcete za to nehorázné peníze za žádné služby a to doslova!U konkurence mi nabízí daleko kvalitnější služby.

• lokalitaBrno,Olomoucká
  • internetInternet 200
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízenímodem,settobox

Sdílet toto téma

Potvrzuji, byl jsi rychlejší. Dnes (pondělí, 19-20 h) opět občasné krátkodobé výpadky DTV (C i T), A bez výpadků. V DVB-C CT24HD, v DVB-T CT24 SD. Distribuce CT HD a CT SD jde pro UPC různými cestami, pokud jsem měl možnost vysledovat. Z toho už je možno tipovat, kde je asi problém......

Upraveno uživatelem Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal CH7465LG, 3x CAM

Sdílet toto téma

Opakující se výpadky až na několik vteřin. ČT24 (DVB-T), ČT24HD (DVB-C) - zobrazeno vedle sebe a výpadky jsou ve stejných chvílích. Ukazatel zobrazuje stále 100% kvalitu i v době trvání výpadku (ale nevím, jestli se tomu dá věřit, nic jiného než 100% jsem už dlouho neviděl).

• lokalitaBílina
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníEPC3208, CA modul, HD Mediabox, HD PVR

Sdílet toto téma

Už by se k těm výpadkům příjmu měl někdo odpovědný vyjádřit a zjednat nápravu. Je to stejné jako minulý týden.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Už by se k těm výpadkům příjmu měl někdo odpovědný vyjádřit a zjednat nápravu. Je to stejné jako minulý týden.

Mno, spis by mohli chybu odhalit a opravit! 

• lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Já bych řekl, že to postihuje hlavně muxy s frekvencemi nad 700MHz (u mě nejvíc muxy 730 a 738) . Přitom právě pásmo nad 700MHz bylo nově vyhrazeno pro přenos mobilních dat. Je možné, že by probíhalo nějaké testování (nebo dokonce začátek provozu) a vysílaná data by rušila kabelovku? Ale to rušení by muselo být už někde u zdroje, který se před odesláním dál snaží opravit data, protože  i já vidím úroveň bitové chyby jen těsně nad nulou, ale obraz je přitom nekoukatelný.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Dnes ráno byl výpadek, respektive kostičkování v digitální televizi opraven. 

Jednalo se především o lokality KLADNO, KRALUPY NAD VLTAVOU, MĚLNÍK, NERATOVICE, NYMBURK, PRAHA, ČELÁKOVICE

Můžete mi někdo prosím potvrdit zda - li stále registrujete problémy se signálem? 

Díky všem 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Dnes ráno byl výpadek, respektive kostičkování v digitální televizi opraven. 

Jednalo se především o lokality KLADNO, KRALUPY NAD VLTAVOU, MĚLNÍK, NERATOVICE, NYMBURK, PRAHA, ČELÁKOVICE

Můžete mi někdo prosím potvrdit zda - li stále registrujete problémy se signálem? 

Díky všem 

Volala mi dcera, co je doma, a nejede nam kabelovka vubec! 

• lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku