Jump to content

MINI + KOMPLET na jedné faktuře ač odebírám KOMPLET+INET


Recommended Posts

Zdravím, tak otázku downgrade té 118,- internetové nabídky si nechám asi do zítřka uležet a nutno promyslet, ale mám tu svůj vleklý problémek a nebo možno jen takový renonc ve výkladu a snad mi s ním pomůžete.

 

Platím Internet + Komplet nabídku a celou dobu mám na fakturách i těch 186,- Kč za MINI nabídku (dříve 149,-). Má to tam tak být a nebo platím někomu MINI "jen tak"? :shock:

 

Abych to vyjasnil. Pobývám ještě u rodičů a bratr vyfasoval byt kdysi po dědovi a je hned vedle nich a mám podezření, jestli tam rodičům nepočítají i bratrovu MINI tv? On mi sice už dříve tvrdil, že si TV platí, ale nikdy jsem nezahlédl u něho fakturu od Karnevalu a furt to ve mne hlodalo. Teď nevím, jestli chci slyšet, že pár let živím MINI kabel pana bratra :lol:, ale sem s tím a zabíjet ho za to nebudu. Čestné slovo! :wink:

Link to post
Share on other sites

pokud mas Komplet, tak by se slovo "MIni" nemelo nikde objevit....v danem pripade ocividne platis jeste za nekoho....jestli za bratra, tot otazka....kazdopadne asi nebude tak tezke se dovedetna ci ucet tvych 186 Kc pripisujou...;)

Link to post
Share on other sites

Tak bratr si vše opravdu platí v SIPu ;) a naopak mám už pocit, že to je správně.

Takhle to mám na faktuře a vycházím z ceny kompletu (499 Kč) při odběru Internetu.

 

CATTV NABÍDKA KOMPLET - cena vč. DPH 313 Kč

CATTV NABÍDKA MINI - cena vč. DPH 186 Kč

 

= cena vč. DPH 499 Kč

 

Takže dle mého se žádný renonc nekoná (naštěstí) a je to tam rozepsané z účto důvodů podrobně - tedy cena televizní služby jako takové a její "skladba". Takže nejen, že to asi bude OK, ale pokud někdo odebírá Inet+TV, tak to na každé faktuře MUSÍ mít takto rozepsané TÉŽ ! :idea: Nemám pravdu?????

Link to post
Share on other sites

Komplet mám celou dobu, ale když teď pomineme to divné rozepsání služby Komplet, tak to vychází správně a to je důležité. Jestli to ale není "normání" a nemá to takhle nikdo, tak se jich pro jistotu optám a zjistím co a jak. Sám už jsem teď hodně zvědavý..hmm.

Link to post
Share on other sites

Tak Karneval opět nezklamal :roll: a prý je to rozepsání naprosto normální! :P

A to prosím nemám z hlasu na hotline, ale přímo z účtarny. Mno, je snad potřeba k tomu BORDELU ještě něco více dodávat??? Ale jistě a pokud dojde k tomu sloučení Karnevalu s UPC, tak to terve bude zážitek něco snad reklamovat a nebo se nedej bože chtít dobrat pravdy :shock: A mimochodem, jen tak jsem se té znalé paní bokem optal, jak to bude s tím "poměrným" rozpisem po zdražení MINI a kolik to jako hodí? :lol: No a nebudu vás napínat a odpovědi jsem se nedočkal! Mno, Karnevale, ty máš vážně v hlavě ****no :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...