Přejít na obsah
Návštěvník tomus

Problém s idisk.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Zkuste prosím navštívit stránku http://www.idisk.cz , resp. http://www.f3-net.net - tyto stránky - jedno jsou stránky hostingu druhé stránky - mi nejdou zobrazit, ani na ftp idisku se nepřipojím, ale kamarád, který ma wi-fi s tím nemá problém. Firewall nemam.

Jen mi napište, jestli se na ty stránky dostanete. Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ani jedna z tech stranek mi nejede - obe odkazuji na leviathan.idisk.cz a kdyz trasuju spojeni programkem Neotrace, vsechny uzly jsou v pohode, ale na idisk uz ping nejde -> je treba jim napsat, problem je u nich

Panasonic Viera TH-42PX80EA + Kaon KCF-SA700PCO + Bose Lifestyle 30 II, Cisco EPC3208 + Asus RT-N66U

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Cisco, HD Mediabox
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
ani jedna z tech stranek mi nejede - obe odkazuji na leviathan.idisk.cz a kdyz trasuju spojeni programkem Neotrace, vsechny uzly jsou v pohode, ale na idisk uz ping nejde -> je treba jim napsat, problem je u nich

Jakto, že to někomu ale jde? Fakt mi to neni jasný.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Mě na idisk.cz vyhodí Opera interní stránku o nemožnosti spojení se se vzdáleným serverem a f3-net.net se připojuje už 20 minut a nic.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jakto, že to někomu ale jde? Fakt mi to neni jasný.

to je imho stejny problem jako byl nedavno s weather.com - proste nekde na ceste, popr. primo na cilovem serveru, dochazi k blokaci nekterych ip adres ... zajimave je, ze se tyhle problemy zacaly (alespon u mne) objevovat az po zavedeni pridelovani dynamickych adres ... btw DHCP pouzivam od te doby, co se o tom objevilo info tady na foru, a jeste donedavna mi kvuli tomu nefungovalo poradne pripojeni na ircnet - slo to pouze pres irc.osanet.cz a obvykle servery irc.i.cz nebo irc.felk.cvut.cz mne proste odmitaly

jedine co mne napada je, ze Karneval pouziva pro pridelovani adresy, ktere nekdy nekde figurovaly na nejakem blacklistu; ted uz asi nejsou, ale nektere servery je stale tvrdosijne odmitaji

Panasonic Viera TH-42PX80EA + Kaon KCF-SA700PCO + Bose Lifestyle 30 II, Cisco EPC3208 + Asus RT-N66U

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

jedine co mne napada je, ze Karneval pouziva pro pridelovani adresy, ktere nekdy nekde figurovaly na nejakem blacklistu; ted uz asi nejsou, ale nektere servery je stale tvrdosijne odmitaji

Napsal jsem na idisk, jsestli nemají ten blacklist. Snad se to pohne. Díky za info :idea:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Aktálně mi odepsal idisk.cz toto:

„Jste jiz druhy clovek, ktery ma problem s Karnevalem a nemuze se dostat na idisk.cz. My zadny Blacklist na IP adresu nemame. Zjistujeme prave kde je problem.”

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

co si tak matne vybavuju, tak karneval zacal prirazovat IP adresy z nejakyho novyho rozsahu, kterej byl drive rezervovanej pro "neco" a nepouzivanej....takze nektery servery takovy adresy proste ignorujou, protoze dle jejich mineni nemuzou existovat...nebo tak neco

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Z dyn adresy 89.102.199.112 mi to funguje. Takze uz to asi opravili.

jj, z me dynamicke 89.102.xxx.xxx uz to jede taky :)

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Potvrzuji, že to už funguje, jen nevím, jak toho kdo dosáhla. Ale hlavně že to de. Díky všem. :wink:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...