Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 31 minutami, Marek-26 napsal:

Už je snad 4K obsah?

Napr. vsechny ty 4K Bluraye, co vychazeji v posledni dobe, se mi teda jen zdaji?

Pro jistotu pripominam, ze bez 4K vysilani se jistojiste da zit a nepochybne se kvuli tomu nezastavi rotace Zeme... jen reaguju na argument o nedostatku 4K obsahu.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A ten 4K obsah vysílá nějaká stanice? To je ten obsah o kterém mluvím já. Že jsou tisíce hodin materiálu ve 4K nepopírám. I mé hodinové video z výletu do Srbska je ve 4K. Ale to přeci nezajímá tolik lidí, aby se to vysílalo a někdo za to platil.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je sice pravda, že je nedostatek obsahu ve 4K. Ale jak píše tedy Marek-26, jestli se někdo nezbláznil, tím bych začal u výrobců TV proč je to tedy skoro v každé dnešní prodávané televizi. Je pak jasný, že když už si zákazník pořídí 4k TV, že ji chce také využít. Ano koukal jsem, obsah nabízí netflix, u ostatních nevím nemám přehled. Lze koupit 4K přehrávač a kupovat 4K filmy, či využít herně u nějakých podporovaných her - Xbox, na youtube jsou už delší dobu 4k videa. Nemám nic proti UPC, ale mohlo by se pomalu pokročit. Ucpání muxu? Mám v seznamu 13 kanálů rezerva a vyhodit SD kanály tak bude o něco lepší. Nevím jaké má kapacity UPC, ale věřím, že se do budoucna s tímto formátem jistě počítá. HBO byl pouze nástřel. A jak tu někdo psal výše, nové filmy už jsou také vydávané ve 4K, aspoň některé z nich. Myslím, že třeba F1, WRC či fotbal by byl zcela jiný dimenzionální zážitek a sportovní obsah už se vysílá v některých zemích běžně ve 4K třeba Premier League nebo Bundesliga. Já bych bral filmy, tudíž jsem střelil HBO. Tak hlavně v klidu, já jsem jen asi náročnější 🙂

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 29 minutami, Marek-26 napsal:

A ten 4K obsah vysílá nějaká stanice? To je ten obsah o kterém mluvím já.

O tom samem obsahu mluvim i ja.
Zadne stanici - nota bene extra placene (a ze neni zrovna z levnyho kraje!) filmove specialce jako je HBO apod. - nikdo nebrani presne tenhle obsah vysilat!

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejbližší příležitost by mohla být pro UPC skrz olympijské hry v Tokiu 2020, kde budou přenosy v rozlišení dokonce v 8K. Možná to bude příležitost hodit do některé z těch X rezerv na nějakém muxu hodit Eurosport 4K, jelikož má koupená práva na přenosy. Tak se to třeba využije k otestování... 😉 Jestli nakonec proběhne prodej UPC Vodafonu tak to může taky ledacos změnit....

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Květen teprve začal. A máme taky červen/červenec... času dost 😉

(ale moc toho bych nečekal zase, spíš jen jeden dva překlopení do HD a jeden dva nové kanály)

Upraveno uživatelem Jack_6428

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rádio Dálnice, Radiožurnál Sport nové stanice v UPC .Pozice DVB-C po rádií Valc .Bohužel zatím pouze na TV ,zase to nejde na HD DVR Mediaboxu.

Upraveno uživatelem Marek-26
Zmenšeno písmo
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Kaon 900 ,CA modul, CBN CH7465LG
  • Most

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Máš pravdu... Aktuálně je v síti UPC po drátě šířeno 90 (devadesát) radiových stanic ve standardu DVB-C, včetně pěti rezervních programových pozic... Proč?
A proč jí dáváš tak okatě (zvýrazněným písmem s chybami) najevo ?

Tak si představuji třeba rozhlasový přijímač, který umí DVB-C... Nebo přípojku kabelové televize UPC na každém odpočívadle dálnice D 1. Nebo například jakousi trolej podél dálnice a na ní kamiony s pantografy nebo s tyčovými sběrači pro optimální poslech Radia Dálnice...
Joooo, už jsem se probudil...

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na konci května se můžete těšit na filmovou a seriálovou stanici FILMBOX v ještě lepší kvalitě vysílání, nově jí totiž budeme vysílat ve vysokém rozlišení. FILMBOX HD nahradí standardní vysílání stanice FILMBOX na stejné pozici.

https://newsletter2.upc.cz/emailing/20251/20190515_v2_cz/view.php?data=062386b2c8a967ae05ad2138e7a87287

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Most

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 15. 5. 2019 v 11:51 AM, Pavel m napsal:

Na konci května se můžete těšit na filmovou a seriálovou stanici FILMBOX v ještě lepší kvalitě vysílání, nově jí totiž budeme vysílat ve vysokém rozlišení. FILMBOX HD nahradí standardní vysílání stanice FILMBOX na stejné pozici.

https://newsletter2.upc.cz/emailing/20251/20190515_v2_cz/view.php?data=062386b2c8a967ae05ad2138e7a87287

https://digital.rozhlas.cz/velky-cesky-operator-prida-do-nabidky-filmbox-hd-vypne-dalsi-programy-ve-7938027

V souvislosti se zařazením FilmBoxu HD, respektive jeho nahrazením standardní verze, dojde z kapacitních důvodů také k ukončení dalších stanic ve standardním rozlišení. Půjde pravděpodobně o AMC a Film+.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Most

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 15. 5. 2019 v 11:51 AM, Pavel m napsal:

Na Slovenskej stránke zatiaľ žiadna informácia a ani email od UPC . Som zvedavý či vôbec niekedy bude a ak áno podľa mňa  jedine v Extra balíku Filmbox za príplatok . 

• -
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • CA modul
  • Svätý Jur

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, technik napsal:

a ještě jeden program byl vypnuty (na Horizont to není poznat)

Ano, konečně byla po velmi dlouhé době pod rezervou vypnuta duplicitní (odpadová) stanice Prima Comedy Central v SD kvalitě na 714 MHz.

Jen by mě zajímalo kdy se konečně UPC uráčí překlopit TV Noe z SD do HD a změní mna tuto stanici názor?!

• -
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Cisco 3208, CA modul
  • Země Moravskoslezská

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

• Vytvořit...