Jump to content
Pavel m

Nové stanice

Recommended Posts

Marek-26, ďakujem za odpoveď. Na SK sa toho žiaľ veľa nezmenilo, preto som svoju otázku položil na tom fóre a chvilu sa aj nádejal v pozitívnu odpoveď. Som z tých zdatnejsich, ktorí si na sledovanie športu vedia nájsť aj iní zdroj, no ľúto mi je tých, možno i tých postarších, ktorí to nevedia. Môj nevládny otec veľký fanúšik športu, márne čakal skoro 4 roky, kým UPC SK vráti Novasport a žiaľ nedočkal sa.... len pre tvrdohlavosť ľudí, ktorí sú doteraz vo vedení UPC CZ+SK

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA modul 2x,Kaon B3000
  • Spišská Nová Ves

Nestačím se divit, co za konspirační teorie se rozjelo o mě a ČT. 

Než abych tu do detailu vysvětloval zákony, vysílací práva a další, dávám za pravdu Technikovi. Já jsem, na základě vašich žádostí, zjišťoval aktuální situaci a bavil se o možnostech zařazení na Slovensku. Určitě jsem nepřišel a neřekl "hele vypněte ČT Sprot těm a těm SK společnostem, my to mít nemůžeme tak nikdo".  Věc druhá - nejsem kompetentní pro vyjednávání s ČT, celou věc jsem konzultoval s kolegou zodpovědného za televizní stanice. 

Je čistě na ČT, jestli bude situaci řešit nebo ne. Znovu opakuji, že UPC bude nadále dodržovat zákony České republiky, podle kterých se také řídí. 

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, CA Modul
  • Praha

V 16. 1. 2019 v 8:10 AM, David - UPC napsal:

Pro NASA TV nemáme ani my lokálně, ani Liberty žádnou smlouvu. To že je program volně neznamená, že si ho můžeme vzít a zařadit do nabídky. 

Zkusíme zjistit, co by se s tím dalo dělat a zda-li máme nějaké možnosti, ale dopředu říkám, že ta šance není moc velká. 

Tak už mám NASA TV, stačil k tomu Google Chromecast a mobilní aplikace NASA z Google Play. 😀

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

16 hours ago, thaischumi said:

FilmBox je pro operátory nově dostupná ve vysokém rozlišení

Stanici běžně nesleduju, takže jsem byl překvapen jejími aktuálními parametry:
H.264/AVC, 720x576, celk. datový tok muxu cca 33 Mbit/s (64QAM> rezerva do 40 Mb/s), dat. tok stanice 4.5 Mb/s ...

AVC vs 576i 

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Never argue with idiots. They'll drag you down onto their level and beat you with experience.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Cisco EPC3925, CA modul
  • Pardubice

Kurna, vsichni budou koukat na zpravy 😳

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Dlouhodobou rentabilitu i potenciální kvalitu této stanice považuji za diskutabilní, ale třeba překvapí.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

před 6 hodinami, penkie napsal:

@David - UPCBude nahrazena SD verze kanálu Filmox nahrazena HD verzí?

Filmbox je vysílán v HD verzi ! Tedy alespoň podle vrcholového managementu společnosti SPI International, soudě podle článku Lukáše Poláka na webu Digitální rádilo: "Oficiálně tento krok naplánoval provozovatel programu, společnost SPI International, na pondělí 1. dubna, v některých službách se ovšem může program v této kvalitě objevit již dříve." Zjevně kompresní formát h.264/AVC je (pro SPI) totéž, co fullHD/HDTV/1920x1080.

V 22. 3. 2019 v 7:58 AM, Retiree napsal:

Stanici běžně nesleduju, takže jsem byl překvapen jejími aktuálními parametry:
H.264/AVC, 720x576, celk. datový tok muxu cca 33 Mbit/s (64QAM> rezerva do 40 Mb/s), dat. tok stanice 4.5 Mb/s ...

Období změny formátu Filmbox se mi sice nepodařili zjistit, nicméně v h.264/AVC vysílá už dlouho...

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Prestan spamovat do kazdeho topicu. Myslis, ze ti to pomoze sprevadzkovat sluzbu? Ak mas nejaky problem kontaktuj priamo technicku podporu UPC. Alebo si myslis, ze ti to pride niekto z ucastnikov tohto fora opravit?

• Internet 500
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal, CAM Smit, Kaon SA700, SA900
  • BA Raca

Spamováním to nepomůže zprovoznit.Ale sakra už by to někdo opravdu mohl opravit. Na O2 , Digi , T-mobilu , všude to maká bez problémů. TAK PROČ U UPC NE ????

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Klasik
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • COMPAL CH7465LG,HD Med,2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany

Chci se zeptat kdy bude Filmbox sd nahrazen HD verzí. Zatím hraje pouze v sd. Děkuji. 

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA moduly a HD DVR MEDIABOX
  • Ostrava-Zábřeh

Pokud ten kanál poběží v turečtině aspoň bez českých titulků, tak ho nemá smysl zařazovat do nabídky , protože by na to stejně nikdo nekoukal.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Tak ať se SPI přesvědčí jestli je ten filmbox skutečně v HD a nebo stále běží v sd. A nebo je chyba u UPC? 

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA moduly a HD DVR MEDIABOX
  • Ostrava-Zábřeh