Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Marek-26, ďakujem za odpoveď. Na SK sa toho žiaľ veľa nezmenilo, preto som svoju otázku položil na tom fóre a chvilu sa aj nádejal v pozitívnu odpoveď. Som z tých zdatnejsich, ktorí si na sledovanie športu vedia nájsť aj iní zdroj, no ľúto mi je tých, možno i tých postarších, ktorí to nevedia. Môj nevládny otec veľký fanúšik športu, márne čakal skoro 4 roky, kým UPC SK vráti Novasport a žiaľ nedočkal sa.... len pre tvrdohlavosť ľudí, ktorí sú doteraz vo vedení UPC CZ+SK

• lokalitaSpišská Nová Ves
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul 2x,Kaon B3000

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nestačím se divit, co za konspirační teorie se rozjelo o mě a ČT. 

Než abych tu do detailu vysvětloval zákony, vysílací práva a další, dávám za pravdu Technikovi. Já jsem, na základě vašich žádostí, zjišťoval aktuální situaci a bavil se o možnostech zařazení na Slovensku. Určitě jsem nepřišel a neřekl "hele vypněte ČT Sprot těm a těm SK společnostem, my to mít nemůžeme tak nikdo".  Věc druhá - nejsem kompetentní pro vyjednávání s ČT, celou věc jsem konzultoval s kolegou zodpovědného za televizní stanice. 

Je čistě na ČT, jestli bude situaci řešit nebo ne. Znovu opakuji, že UPC bude nadále dodržovat zákony České republiky, podle kterých se také řídí. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 16. 1. 2019 v 8:10 AM, David - UPC napsal:

Pro NASA TV nemáme ani my lokálně, ani Liberty žádnou smlouvu. To že je program volně neznamená, že si ho můžeme vzít a zařadit do nabídky. 

Zkusíme zjistit, co by se s tím dalo dělat a zda-li máme nějaké možnosti, ale dopředu říkám, že ta šance není moc velká. 

Tak už mám NASA TV, stačil k tomu Google Chromecast a mobilní aplikace NASA z Google Play. 😀

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...