Jump to content
Pavel m

Nové stanice

Recommended Posts

No přijde mi to trošku nefér vůči klientům, kteří platí nejvyšší nabídku, aby si každý přidaný program museli sami aktivovat.... byl by nějakej popisek, kde v sekci moje upc se provádí ta aktivace..... díky.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD mediabox
  • Příbram 5

A nějaké informace KDY asi by měl být zařazen ten německý balíček by nebyly?

Popř. jaké stanice v něm budou a zda budou v SD nebo HD?

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • 10 GB
  • 250 minut
  • Neomezeně
  • HD DVR Mediabox
  • Praha 4

"William_

Řekl bych že tak 199 Kč/měsíčně"

Je mě to úplně jedno i kdyby třeba stál dvakrát tolik. Když budu chtít německé stanice tak se dá pořídit ke kabelku kvůli těmto stanicím celý satelitní komplet do 1.000 Kč a desítky DE stanic budou následně i jakýkoliv dalších měsíční poplatků.

Já bych ho nechtěl ani zadarmo a když tak u jedině zájem o polské stanice místo těch německých.

Když německý balíček jako na Slovensku, tak by mohl být v České republice i polský balíček versus Slovensko kde je i Maďarský. Na Slovensku je v 17 maďarských stanic a v německém je 11 německých. Potom se není čemu divit že současně neni asi volná kapacita na nové HD stanice.

On ‎10‎/‎23‎/‎2018 at 5:46 PM, David - UPC napsal:

Davide, velmi děkuji za to, že UPC konečně zařadilo dvoustanici Českoslovenko/Festival a už jsem myslel že se jí nikdy nedočkáme. Jen doufám že nově bude zařazena stanice B2Can která nahradí od 17.11. stanici Festival a která bude vysílat v režimu 24 hodin a ne jen v nočních hodinách po skončení Československa.

Ještě konečně zařadit k větší spokojenosti obsahově kvalitní Viasat Nature SD s režimem 24 hodin a dětský RiK HD.

Případně např. i stanice DoQ, MTV Music, MTV Hits a Mooz Dance HD které současný majitel kabelu UPC šiří v satelitním UPC - freeSATu.

Zajímavý je tam i festivalový kanál Sundance TV HD s ENG a PL audio.

• -
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Cisco 3208, CA modul
  • Země Moravskoslezská

Stanice Barrandov Family vysílá od pondělí pod novým názvem Barrandov News.

Šlágr1 a 2 mají problémy, cd se moc neprodávají. Do konce roku asi skončí, říká Peterka.

Ale máme náhradu:

Do Česká míří dvě nové hudební televize

Na začátku příštího roku začnou v Česku vysílat dvě nové placené hudební stanice.

LaLa TV na způsob kdysi populárních Zpívánek začne v prvním čtvrtletí vysílat pro nejmenší diváky v ČR a na Slovensku,

Senzi TV s nabídkou českých interpretů je zaměřená naopak na starší ročníky. Uvedla to společnost Axocom, která oba kanály bude v Česku distribuovat.

• Internet 100
  • -
  • TV Start
  • Modem Technicolor
  • Jindřichův Hradec

Athlon

Senzi TV je slovenská hudební stanice která je již dlouho na trhu. Když jsem již před rokem žádal UPC ČR o zařazení tak došla zamítavá odpověď stejně jako u RiK TV HD i když tyto stanice jsou v nabídce slovenského UPC.

PS: Satelitní operátor Skylink má obě tyto stanice již delší dobu ve své nabídce pro ČR i když ze slovenských stanic nešíří pro ČR TV JOJ, Joj Plus, Wau, TV Markíza, Doma a Dajto.

Edited by notizia
  • -
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Cisco 3208, CA modul
  • Země Moravskoslezská

před 16 hodinami , notizia napsal:

...... Davide, velmi děkuji za to, že UPC konečně zařadilo dvoustanici Českoslovenko/Festival a už jsem myslel že se jí nikdy nedočkáme. Jen doufám že nově bude zařazena stanice B2Can která nahradí od 17.11. stanici Festival a která bude vysílat v režimu 24 hodin a ne jen v nočních hodinách po skončení Československa. ....

Bohužel nezařadíme, protože nyní bude tato stanice vysílat pouze 22:00 - 04:00 místo Festivalu (přejmenování programu 🙂 ). V budoucnu se pravděpodobně jako 24h samostatný program vyrábět bude, ale je otázkou zda bude hned v UPC vysílán

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

Naozaj si myslis, ze BBC najprv uvadza svoje dokumenty exkluzivne na CT2 a Prime Zoom a az potom na svojej stanici BBC Earth... 😂

• Internet 500
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal, CAM Smit, Kaon SA700, SA900
  • BA Raca

U 3 programů v nabídce start dvb-c se objevila značka klíče = zamčený

UPC Show HD - zamrznutý obraz

Mňam TV - nefunguje nic = smazal jsem (Mňau funguje, Hoby je placený)

Prima comedy - tam obraz a zvuk funguje, jen vše okolo zmizelo (průvodce, název, teletext)

Předtím byla změna War Tv pryč. Asi skončila volná distribuce. 

• Internet 100
  • -
  • TV Start
  • Modem Technicolor
  • Jindřichův Hradec

Zdravím. Už nějaký ten den vysílá "zpravodajská" stanice barrandow news. Co si o této stanici myslet? Ráno je klip dechovek, poté soudkyně Barbara, následuje Soukup 10x jinak ve svých pořadech a poté je to přeloženo i teleshoppingem klenot tv. Mně teda skladba programu totálně zklamala, ale asi se to dalo čekat. Já očekával něco na způsob TA3, nebo bývalé Z1, ale nějak skutek utek.... ale ani mě nemrzí, že nevysílají v HD. K čemu? A jak to vidíte ty? 

• Internet 150
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Praha 4