Jump to content
Pavel m

Nové stanice

Recommended Posts

Takže abych to shrnul, děti budou mít na podzim radost a dospělým zbude alespoň ta dětská radost :D

Ale jedné věci nevěřím, tomu Nickelodeonu HD. Ten se slibuje a odkládá tak dlouho, že už mám obavy, že je to mrtvý projekt. Dokonce si troufnu tvrdit, že dřív bude český Cartoon Network (ideálně i HD), než český Nick HD. Ale třeba se pletu.

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

Stejne jako ngc sd. Tohle to uz je po nekolikaty. C music hd tam taky neni. Jeste je druha verze.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Ad AXN: od začátku z nějakého důvodu AXN (SD) v seznamu programů není... :). Prostě jim vypadla pozice 40 a jak vidno, ani v novém seznamu to neopravili.

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha

K30 - 546 MHz, do včerejška analog (Arte v severních Čechách), zatím není odkaz z ostatních muxů, ale je tam JOJ Cinema HD, Relax HD a 2x rezerva

546 MHz 6900 kS/s, 256 QAM

JOJ 12.5 Mb/s

Relax 9,5 Mb/s

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Jo je to tam, ale lokalita Frýdek, hlásí zakódovaný signál, rádia hrají, tv programy ne

Edited by Guest
  • -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek

Neplašte se všichni a tv/stb nepřelaďujte, zatím je to jen zkušební provoz do zdi a je to skutečně kódované (ty dvě rezervy jsou taky HD)

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Teplice

Nevím, jak Vám ale dnes kolem 20:00 mi na STB naskočil program UPC SHOW HD, nevím na které pozici, ale program běží. Boohužel na Pca kartě nic. STB jsem nepřelazoval a dokonce mi naběhlo co vysílají a budou vysílat, ale jen na STB.

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek

A neběží tam náhodou Prima Comedy Central? Tato stanice na pozici 12 vysílà pry dočasně než začne vysílat ten nový UPC show HD.

odeslano z MT pomocí Tapatalk

Standa

• -
  • -
  • -
  • modem
  • Praha

Změna také v rozhlasové nabídce, asi necelá třetina stanic přesunuta z 586 MHz na 546 MHz. Byly přesunuty všechny slovenské a zahraniční stanice. Dále přesun všech moravskoslezských stanic až na malé výjimky (Rádio Čas, Rádio Čas Rock, Hitrádio Orion, Proglas a regiony Českého rozhlasu ČRo Brno, ČRo Ostrava s ČRo Olomouc - Český rozhlas kompletně na 586 MHz) a českých stanic Radio Fajn Rock Life s Radio Fajn North Music, Radio Černá Hora, Radio Contact Liberec, Radio Egrensis s Signal radio. Nově přidáno na 586 MHz Radio Classic Praha s Seejay radio a na 546 MHZ Radio COLOR.

Edited by Guest
  • -
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Cisco 3208, CA modul
  • Země Moravskoslezská

Jelikož frekvenci 486 MHz vícekrát opakuješ předpokládám, že si konečně Moravané a Slezané, na truc Pražákům (a mimo standard), vymohli speciální frekvenci pro rádia na území Moravy a samozřejmě i Slezka :lol:

Nebo jsi prostě jen rychleji psal a měl jsi na mysli (celostátní) frekvenci 546 MHz?

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Teplice

Retiree

Byl to překlep, připočítal jsem to špatně k 538 MHZ a pak jsem to jen kopíroval. Jinak nabídka moravskosleszkých stanic je ubohá a hlavně že je tam minimálně pět metropolitních pražských rádií jen pro Prahu. V březnu vyřadili i nějaké slovenské rádia, jak kdyby tam nebylo místo. Česká republika není jen Praha nebo samotné Čechy.

• -
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Cisco 3208, CA modul
  • Země Moravskoslezská

Joj Cinema HD a Relax HD už premáva.

Fashion TV HD taky funguje.

frekvenci 546 MHz je ještě jedna rezerva ,která je zakódováno kód :5.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

Aktuálně jsou rezervy v těchto muxech:

682 MPEG2

690 MPEG2

714 MPEG2 (s dvěma SID)

546 h.264

546 h.264 FTA

650 (s dvěma SID, pro regiony)

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Teplice

Tak mě jedou jenom JOJ Cinema HD a Relax HD. Jinak mám jen dve (na televizi), resp. jednu (na settopboxu), HD rezervu. To na nás v Hodoníně zase někdo z UPC zapomněl nebo jsou UPC Show HD a Fashion HD někde jinde?

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

Fashion HD je místo SD a frekvenci na UPC show na FB tutlají: UPC Česká republika Zdravím Petře. Frekvenční plány budou dostupné po oficiálním oznámení, zítra 1.7.2016. David - UPC Facebook tým

• Internet 50
  • Jiná služba
  • TV Start
  • -
  • -
  • -
  • COMPAL
  • Brno-Žabovřesky

Ha! To mě nenapadlo, že vyměnili SD za HD u té Fashion TV. Díky za to. A s tím UPC Show asi tedy počkat až do zítřka. Stejně nejspíš není na co spěchat :lol:

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Kaon DVR
  • Hodonín

Co zejtra s vypnutými Film+ a Universal? Zbude monoskop, infokarta, černá obrazovka nebo rezerva? E! Entertainment, i když by něj mělo být přepnuto, asi zatím nebude.

Fashion HD, Relax HD i Cinema HD na CA už jedou. Na Boxu naskočili odpoledne. UPC Show HD zatím nenalezeno.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město