Jump to content
Pavel m

Nové stanice

Recommended Posts

tak to se divím ,že si toho nikdo nevšimnul od asi večera hraje Prima Comedy Central HD.Ale  asi je nějaký problém s kódováním ,dost často se tam objevují barevné řádky .

ještě doplním na 626 MHZ, 256 QAM, 6900 KB/S.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

tak to se divím ,že si toho nikdo nevšimnul od asi večera hraje Prima Comedy Central HD.

To jsem se taky divil, já to objevil navečer, hned jak jsem zapnul STB. Ale jen díky tomu, že původní SD verze nebyla jen přesunuta na jinou pozici, ale úplně zmizela. Tím se mi odebrala z oblíbených a měl jsem všechny kanály posunuté. Může někdo zodpovědný říci, proč došlo rovnou k odstranění SD verze? Když všechny ostatní běžné české volně dostupné stanice SD verzi mají a navíc tady SD verze je na původní frekvenci pořád dostupná? Tedy je dostupná jen na televizi samotné, kde můžu proladit konkretní frekvenci. Na STB taková možnost není.

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

K ukončení vysílání SD verze dojde v příštím týdnu

Děkuji za odpověď. Ale HD verze je kódovaná. Takže doteď, když jsem chtěl koukat na PCC, mohl jsem pustit jen TV, nemusel jsem zapínat STB. To už nepůjde :-( To není žádná velká ztráta, ale pro lidi s TV Start je to horší, ti o PCC přijdou úplně. Proč ostatních asi 15 FTA kanálů všech českých stanic je k dispozici v nekódovaném SD + kódovanémHD, jen PCC a Prima Krimi ne?

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Mladá Boleslav

@marena

Pokud koukáte na nekódované programy naladěné v DVBC, tak je výhodnější naladit všechny programy v DVBT (nabídka Digi Start). V DVBT je těch programů více.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • nic
  • UPC

Ano, to by mohlo být řešení. Ale já občas když něco nahrávám a chci koukat na něco jiného a druhá TV s CA modulem je vypnutá, přehodím modul k sobě a můžu koukat přímo na TV i na placené kanály. Kdybych přeladil na DVB-T, ztratilo by se mi naladění DVB-C, ty hloupé televize neumožňují mít naladěné oboje najednou...

Mně by hlavně zajímala odpověď na otázku, proč je v DVB-C většina volně šiřitelných stanic dostupná i v nekódované SD verzi, ale některé nejsou. Bitrate to asi nebude, konkrétně PCC jej má (soudě podle kvality obrazu) dost nízký.

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Mladá Boleslav

V Živé.sk dnes vyšiel článok o zmenách televíznych staníc, ktoré má vo svojom portfóliu slovenský Telekom. Okrem iného tam je aj toto: "Telekom prekvapil zaradením HD verzií tematických staníc Prima. Ide o kanály Prima Cool HD, Prima Love HD a Prima Max HD. V SD kvalite naďalej zostáva Prima Zoom. Novinkou je Prima Krimi HD". 

Bude na to pozitívne reagovať UPC Slovensko a urobí podobné zmeny aj vo svojom rasteri?

Edited by Fuchs Tomáš
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.

V Živé.sk dnes vyšiel článok o zmenách televíznych staníc, ktoré má vo svojom portfóliu slovenský Telekom. Okrem iného tam je aj toto: "Telekom prekvapil zaradením HD verzií tematických staníc Prima. Ide o kanály Prima Cool HD, Prima Love HD a Prima Max HD. V SD kvalite naďalej zostáva Prima Zoom. Novinkou je Prima Krimi HD". 

Bude na to pozitívne reagovať UPC Slovensko a urobí podobné zmeny aj vo svojom rasteri?

Nechápu proč na Slovensku se programy Primy dávají do HD a u nás se např. Jojky už před dávnou dobou rozhodli kompletně odebrat 😕 Je to trochu nefér vůči nám 👎

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • 10 GB
  • 250 minut
  • Neomezeně
  • HD DVR Mediabox
  • Praha 4

Nechápu proč na Slovensku se programy Primy dávají do HD a u nás se např. Jojky už před dávnou dobou rozhodli kompletně odebrat 😕 Je to trochu nefér vůči nám 👎

Ale v UPC to tak nieje . všetko okrem jedného programu Barandov a internacional verzie Nova  a Prima je v SD a ak je niečo v HD už dlhšie tak program ČT . Konkurencia ako je Telekom  a Orange ich majú pod podmienkou a dodatkom v zmluve  že  niesú distribútorom signálu a iná spoločnosť zodpovedá za ich príjem za poplatok . 

• -
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • Svätý Jur

Aj tak je to jedno na Slovensku, keď tento rok budú odstránené Prima stanice . Ešte doplním že keď odstránily programy TV JOJ u vás v Česku tak u nás zase všetky TV NOVA .  Je to veru naprd.

Edited by Libor
Doplnenie textu
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • Svätý Jur

Zrazu všetko ide...a samozrejme za príplatok 🙂 Len sa zasa snažia podojiť ľudí. Už im zrazu nevadia autorské práva? Dúfam že UPC nepôjde touto príplatkovou cestou.

• Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • COMPAL CH7465LG-LC, CA modul SMIT SM1660
  • Žilina

Zdravím, a chtěl jsem se zeptat jaké programové změny v nejbližších dnech chystá UPC. Z ničeho nic mi u 5 rezerv hlásí že služba není k dispozici a u 1 zakódovaný signál. Připadá mi to, že by UPC přidala 5 programů a k tomu jeden pro dospělé. Dva tři dny zpátky mi to nic nehlásilo. Nevíte prosím o tom nic bližšího? P.

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek

a) Bude někdy CNN a BBC World v HD?

b) Budou NASA TV HD (NTV-3) a NASA TV UHD (NTV-4) na UPC?

NASA TV je ve volném vysílání na satelitu Eutelsat HotBird nad Evropou. Víc pod nos to už asi nedostaneme. Pokud UPC nemá problém vysílat blbosti jako Mňau TV, mohla by zařadit jednou i něco užitečného. 

Tak NASA TV bych v nabídce UPC také rád uvítal, Sleduji docela často přenosy na internetu a jsou tam věci které na jiných kanálech určitě neuvidíte, například 14.6. se opět chystá přímý přenos z výstupu Kosmonautů do volného prostoru na mezinárodní kosmické stanici ISS.

https://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/#media

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Nieco sa asi chysta, reakcia na Skylink:

Na krok Skylinku už zareagovali aj ostatní televízni operátori a avizujú zmeny v programovej štruktúre. „Spoločnosť UPC pre svojich zákazníkov v najbližších dňoch pripravuje zmenu programovej ponuky, ktorá sa bude týkať aj rozšírenia počtu českých programov. Keď ide o české programy, naša ponuka bude kopírovať ponuky ostatných slovenských operátorov,“ potvrdil pre Pravdu Jaroslav Kolár, hovorca spoločnosti.

Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/472822-vrati-sa-nova-a-prima-na-slovensko/

Pridané Prima Krimi HD , Prima MAX HD a Seznam TV SD.

Splnený sľub podľa toho čo je v článku: 

Spoločnosť UPC pre svojich zákazníkov v najbližších dňoch pripravuje zmenu programovej ponuky, ktorá sa bude týkať aj rozšírenia počtu českých programov. Keď ide o české programy, naša ponuka bude kopírovať ponuky ostatných slovenských operátorov,“ potvrdil  Jaroslav Kolár, hovorca spoločnosti.  

Ďakujeme 😉

• -
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • Svätý Jur