Jump to content
Pavel m

Nové stanice

Recommended Posts

Dostal jsem brožuru od upc a v seznamu stanic je uvedená Joj Cinema HD a UPC Show HD.Takže zřejmě už brzy novinky.

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, Modem Technicolor
  • Praha 10

Start vysílání UPC Show HD od 9. 6. ** Start vysílání JOJ Cinema HD a Filmbox Arthouse od 1. 7. Spuštění HD verzí programů Fashion TV, C Music a Relax od 1. 7.

Filmbox Arthouse zatím dabing na této stanice nechystáme. FILMBOX CZ&SK-Facebook

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

Guest

A proc v UPC u kanalu, ktere hbbtv nabizi, normalne hnbtv fici???

Stboxy mozna neumi ale tv s camem ano. Upc u vybranych stanic hbbtv normalne pousti. Ale opravte mne pokud se pletu.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Myslim ze kanal od Seznam.cz by klidne mohl nahradit nejakou zbytecnou rezervu, ze cihle neumi HbbTv je jiech problem spousta lidi to chyta na svem televizoru.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Mám takový pocit, že HbbTV zařazuje do multiplexu vysílatel... V síti UPC přiřazuje (přiřazovalo) své (UPC Expres) HbbTV i k několika dalším, nesouvisejícím, programům (Fun1, HD+). Aktuální stav ale neznám...

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Generální ředitel Seznam.cz Pavel Zima připustil, že cílem je dostat svou programovou pozici i do základní nabídky kabelových společností nebo provozovatelů IPTV služeb.

Zdroj: RadioTv.cz

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Ono to bude tak, že program Seznam.cz není vysílaný jako normální TV program, ale odkaz na "ivylílání".

U všech ostatních stanic je HbbTV používáno pro "nelineární" doplňkové služby. Takže u STB to na lineární vysílání nemá vliv, zákaznící vidí program.

Pokud by v seznamu programů přibyla stanice Seznam.cz a 90% klientú by tam mělo "černou obrazovku" asi by to nebylo dobré pro KC.

Z toho důvodu nepředpokládám zařazení do lineární televize

Standa

• -
  • -
  • -
  • modem
  • Praha

Technicky není pro vysílatele (UPC) žádný problém přiřadit HbbTV Seznam.cz k jakémukoli programu, viz můj příspěvek výše a mé dřívější poznatky - HbbTV lze přuřadit ke kterémukoli programu v jakémkoli muxu..

Kdo používáte DVBV a TransEdit a nudíte se velmi, můžete v jednotlivých muxech hledat klíč(e) Application Information Table (AIT)

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Start vysílání UPC Show HD od 9. 6. ** Start vysílání JOJ Cinema HD a Filmbox Arthouse od 1. 7. Spuštění HD verzí programů Fashion TV, C Music a Relax od 1. 7.

Filmbox Arthouse zatím dabing na této stanice nechystáme. FILMBOX CZ&SK-Facebook

UPC_skladba_programu.pdf

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

Tak dnes jsem objevil ve schránce letáček od UPC a v něm je:

1. Film+, Universal Channel končí k 30.6.2016

2. JojCinema HD - od 1.7.2016

3. AXN Black, AXN White - od 1.7.2016 součástí nabídky Relax

No nyní mne napadá co bude v balíčku Koktejl za ty peníze

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek

Určitě něco osvěžujícího :lol:

Ten Film+ mě ale trochu zaráží. Spíš jsem čekal HD verzi. Vždyť na tom není přeci tak špatně. Ale možná se bojej, že s ním Joj Cinema HD zamává. Čemuž bych snad i věřil. AXN Black a AXN White povyšily, tak snad se dále zlepší i jejich obsah. Pro začátek by postačilo se zbavit těch rumunských reklam.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Reklamy vem čert stačí, když to bude HD .-)

TV: Baby Kaon, 3x CA modul (TT-connect CT-3650 ; Technisat Cablestar Combo HD)
NET: Cisco EPC3208 + Turris 1.1
Horizon GO: Odroid C2, Pine A64 2GB
Hračky: Odroid U2, RPi 2B

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komplet
  • 3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
  • Praha 4 - Chodov

Guest

Tak to nejsou dobré zprávy.

Universal channel je svou skladbou filmů a seriálů v UPC jedinečný, i když dokážu pochopit, že to není nic pro většinového diváka.

A Film+ je jeden z mých oblíbenějších filmových kanálů, kde si něco najdu každý týden. Teď jsem se díval na program JOJ Cinemy na tento týden a vše co tam dávají, jsem už v nabídce některého z kanálů v nabídce UPC viděl, a docela dost z toho právě na Filmu+ a něco už i docela dávno (před lety). Takže jako náhrada za Film+ je to dost slabý. A to JOJ Cinema prý ještě vysílá reklamy! :puker:

Joj Cinema reklamu vysílá, ale ne během filmu. S Universalem a Filmem+ jinak souhlasím. Universal je však mimo kontrolu UPC. Film+ na druhou stranu... tam bych chtěl vysvětlení, protože sledovaností to podle mě nebude. Spíš v tom bude mít prsty provozovatel/distributor, který má s naším trhem jiné plány. Pochybuji, že to bude jen obyčejná věc týkající se smlouvy.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

S tym Film+ je to zaujimave - minuly mesiac bol na Slovensku vyradeny aj z ponuky satelitnych operatorov Digi a Magio a tiez u IPTV Magio.

• Internet 500
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal, CAM Smit, Kaon SA700, SA900
  • BA Raca

I na webovkách Film+ je program uveřejněný pouze do 30. června. Ale nevím, na jak dlouho dopředu jej tam dříve uvřejňovali.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Od září začne vysílat další dětský kanál. Obecně si myslím, že budou mít děti z 2 .poloviny roku radost...

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Jack_6428: Myslíš ten od SPI International, že jo? :) Já doufám, že na něm bude i MadScreen Box, to byla jediná věc, která mě na Barrandově Plus bavila :D Ale potěšilo by mě i kdyby už konečně udělali českou lokalizaci k Boomerangu nebo Cartoon Networku, pak by je snad UPC mohlo přidat.

Tommy

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • Praha

Ano, mám na mysli ten.

Já bych českou lokalizaci u Boomerangu a Cartoonu uvítal také a určitě by nás bylo víc. Ale s Warnerama, potažmo Turnerem, to je těžký a přítomnost Novy a HBO na našem trhu to nedělá o moc snazší - spíš naopak. Počeštit Cartoon plánujou od jeho spuštění v Evropě v roce 93. Ale pak místo toho spustili SuperMax, pár seriálů počeštili taky skrze VHS, kterej vydržel do roku 2004. Tou dobou se měnila Nova, HBO i samotnej Cartoon. Měli jinačí starosti. No a pak si produkci CN rozdělila Prima s Novou a nově i ČT a teprve teď si po x letech našel CN opět svůj image. Jinými slovy je nic netlačí a ani sami nevědí, jak z toho ven. Přidat českou audio stopu k evropský verzi? Spustit českou verzi? Zkusit VOD? Těžko říct. Pokud by byla čeština, UPC by zařazení jistě zvážilo. Ale bez zní bohužel. Mně by absence češtiny nevadila, ale u dětskýho kanálu ten argument chápu. V konkurenci existujících stanic by byla pro CN povinná, aby vůbec měl šanci. A Boomerang? Ten má ještě abstraktnější rysy.

Jinak tou dětskou 2. polovinou roku, když už jsem to načal, jsem myslel...

... prodloužení vysílacího času ČT Déčka -> potvrzeno

... spuštění HD verze ČT Déčka -> potvrzeno

... spuštění HD verze Disney Channel -> potvrzeno

... spuštění HD verze Minimaxu -> pravděpodobné

... spuštění HD verze Megamaxu -> pravděpodobné

... spuštění HD verze Nickelodeonu -> pravděpodobné

... spuštění dětské stanice pod hlavičkou Filmbox -> potvrzeno

2. polovina roku 2016 bude zkrátka patřit dětem :mrgreen:

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet