Jump to content
Pavel m

Nové stanice

Recommended Posts

před 3 hodinami, namec napsal:

Bacha,ať nedostanete od @Slambban za výrazné odkláněni se od tématu Nové stanice😀 

Ban může dostat i odemě, ovšem za tyto malichernosti se ban obvykle nedává.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Navíc polovina tohoto tématu je off-topic. Vždy jsme tu byla komunita, která se chovala jako lidi. Jak s tím pozitivním, tak i s tím negativním. Řešit tu malichernosti, které nejsou přesně v nějakých vymezených kolejích tu nechceme. Samozřejmě excesy co jsou hodně za hranou se řešit budou a vždy se budeme pokoušet vracet i ty vybočení vrátit zpět do kolejí. Nejsme tu v nějakém nápravném zařízení, ale na fóru, kde tlacháme hlavně o DOCSIS službách od největšího tuzemského poskytovatele těchto služeb.

• Internet 300
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Mne by u ct stacilo kvalitnie odbaveny fullhd. 4k televize si ostry fhd upscaluje v pohode, fhd tv to nebude delat problem, lepsi nez to, co obcas vidam upscalovany za chodu, mizerne a mazle, co na 4k tv dopada tak, ze je to soro na bliti. V zasade mne netrapi to rozliseni, ale spis kvalita obrazu jako takovyho, to je obcas o oci skoro.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Compal
  • Praha

V 5. 6. 2020 v 22:41, TwiST napsal:

Mne by u ct stacilo kvalitnie odbaveny fullhd. 4k televize si ostry fhd upscaluje v pohode, fhd tv to nebude delat problem, lepsi nez to, co obcas vidam upscalovany za chodu, mizerne a mazle, co na 4k tv dopada tak, ze je to soro na bliti. V zasade mne netrapi to rozliseni, ale spis kvalita obrazu jako takovyho, to je obcas o oci skoro.

V kabelu ty stanice mají rozlišení a hlavně datový tok dobrý obecně, ale je fakt, že i tak ne úplně ten nejvyšší možný.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město

Zajímalo by mě u všech stanic zda mají zpětné zhlédnutí. Jelikož na svých stránkách ani po třech měsících nejsou schopní mít přesnou skladbu programů (spousta nesmyslů a navzájem se vylučujících informací), nejsem tak naivní abych věřil, že jsou schopní takové informace dodat. 

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Litomyšl

Já bych řekl, že celkem dost. Dětský obsah populární obecně je a každým rokem roste. Jiné dětské stanice v nabídce ZZ mají a u žádné nové stanice netrvalo přidání ZZ skoro tři roky. Spolu se Seznamem jsou CN a NickToons skoro poslední, kde to dává smysl a ani jedna ze stanic nespadá pod nějaký malý mediahouse. Čili ne, pochopit to je pro mne těžké. Ledaže by sledovanost byla tak mizerná anebo vlastnící práv (stanice) o ZZ sami nestojí či chtějí za něj mnoho $$$.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město