Jump to content

Recommended Posts

Tak ať začnou konečně něco dělat s nabídkou, aby byla atraktivnější a né přidávat odpad typu tv8 nebo ABC. Zatím jen slibovali, jak budeme všichni spokojeni, ale zatím to má k těm slibům hodně daleko. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • CA moduly a HD DVR MEDIABOX
  • Ostrava-Zábřeh

Naštěstí jenom u tebe, jinak se za skutečné HD považuje 1920x1080, jenž používá např. Česká televize a samozřejmě i další stanice. Ne nějaká šidítka 720 pro kolenovrty, co čumí na pozemák jenom proto, aby ušetřili pár kaček měsíčně za placenou TV u kabelovky :P

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Někdy na jaře jsem z mnoha porůznu roztroušených zdrojů vytvořil tabulku přechodu DVB-T na DVB-T2, bez dalšího komentáře. V době vzniku mi bylo vše jasné. Data v tabulce byla asi platná jen pro SFN Buková hora, termíny byly posunuty v důsledku pandemie...t2.thumb.png.c5bdaf1979be9176191c019bc21e7ec9.png

Takže se  o to rozlišení nepoperte...

• -
  • -
  • Komfort
  • Compal LG (router mode), 3x CAM
  • Teplice

Potrefenou husu sis na sebe vztáhl sám, sorry :D

@ Retiree Primu v 1080p si vymyslely České Radiokomunikace v nějakém zápalu vášně na jedné pomatené tiskovce, ale Prima to nikdy nepotvrdila, natož aby to sama od sebe řekla. A jak vidno, tak dobře věděla proč, protože se ani v 1080p nikdy nechystala svoje programy zadarmo šířit. Tabulku budeš muset holt předělat :)

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Ne, 720p skutečně není HD. 720p občas bývá označováno (hlavně na zobrazovačích a fakt nevím proč) jako HD Ready. 
A fakt třeba ČT vysílá 1080p? Není to spíš 1080i?  Zkuste tam přinést něco v 50p :-)

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Kaon, modem takovej bílej, nastojato
  • Praha Žižkov

A fakt třeba ČT vysílá 1080p? Není to spíš 1080i?  Zkuste tam přinést něco v 50p 🙂

Možná jsem nepochopil ironii, ale tady je pro zájemce na ukázku 1. díl seriálu James Cameron, vysílaný někdy v únoru na ČT. Technické parametry případně doplním. Já to na svém tv nepřehraju (ČRa - umí T-2)
  • -
  • -
  • Komfort
  • Compal LG (router mode), 3x CAM
  • Teplice