Jump to content
Pavel m

Nové stanice

Recommended Posts

to Pavel m

tohle jsem se dotazoval ráno na UPC, v řazení není plno SD Programů, které běží doposud. Navíc je tam uveden Country No. 1 chybí Arena sport 1+2 a odpověď, že Eroxxx Hd bude v balíku Filmobox nebo pro dospělé, tak to děkuji. Několik minut jsem porovnával jejich seznam a dle nového bychom měli přijít o cca. 15 programů v SD. Jen seznam.

• -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek

Dobrý den.

Abych upřesnil diskuzi. Žádné SD programy zatím vyřazovat nebudeme. Uvedený seznam, který zde sdílíte, byl pouze předběžný a nebyl finální. Neobsahoval pozice nad 220, které na HD Mediaboxu a HD DVR Mediaboxu standardně jsou.

David - UPC

• Internet 500
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, CA Modul
  • Praha

Programy Arena Sport 1 a 2 tam nechybí, jen jsou tam ještě uvedeny pod starými názvy jako Slovak Sport 1 a 2.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Dobrý den.

Abych upřesnil diskuzi. Žádné SD programy zatím vyřazovat nebudeme. Uvedený seznam, který zde sdílíte, byl pouze předběžný a nebyl finální. Neobsahoval pozice nad 220, které na HD Mediaboxu a HD DVR Mediaboxu standardně jsou.

David - UPC

mě by zajímalo, kam to naladíte ?Pásmo UHF je plný .Možná zrušíte poslední 4 analogová programy, které jsou v pásmu UHF a ještě vysílají z hlavní stanice v Meziboří.

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Pavle, aktuálně se snažíme převést SD boxy na HD boxy, teprve pak začneme řešit případné vypínaní SD programů (které jsou zároveň v HD verzi)

David - UPC

• Internet 500
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, CA Modul
  • Praha

Guest

tak co jak to vypadá ,už někdo naladil nový kmitočet??Nebo bude ,nějaké přehazování programu?

Guest

Jo to je pěkné, ale já mám CA modul, tak si prosím frekvenci :-) Jo a v jakých balíčcích tyto programy najdu? Mám jen Komfort+