Jump to content

Nové stanice

Pavel m
 Share

Recommended Posts

Já chápu, že programová nabídka se může v různých regionech lišit. Ale vůbec mi nejde do hlavy, proč mi na propojeném PC s HD mediaboxem nejdou některé programy, které vedle v místnosti fungují a naopak. Na PC třeba vůbec nemám nově přidaný PARK, V1, a některé další programy. Naopak na PC jde mimo jiné třeba POLAR, který zase není v TV. 

Myslel jsem si, že propojením HD mediaboxu s PC bude nabídka v rámci jednoho modemu identická. Můžete někdo laikovi vysvětlit?

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Omlouvám se, jsem laik, takže tomu moc nerozumím. Jak to myslíte s tím naladěním?  Neladil jsem vůbec nic, v HD Mediaboxu se po naběhnutí naladily programy automaticky, a automaticky se taky přidávají nové, i když jak jsem zjistil, jenom některé. Ani nevím, jestli se na PC dá něco ladit, v nastavení Horizon GO snad jen uspořádání kanálů (to mi dost schází u té cihly), nebo obnovení výchozích. Ani u Mediaboxu jsem v nastavení neobjevil nějaké naladění DVBT či DVBC. PC mám s Mediaboxem klasicky propojený ethernetovým kabelem. Po přihlášení k Horizon GO využívám prakticky totožného TV Průvodce jako na televizi, včetně zpětného shlédnutí, možnosti programování atd. Jen ta nabídka programů se částečně liší...😒

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina

Ano, nabídka Horizon Go je jiná. Ne na všech kanálech je zpětné shlédnutí, ne všechny kanály jsou v Horizon Go. A i naopak v Horizon Go jsou některé kanály jako bonus, které nejsou vysílány v DVB-C (to, co máte naladěno na STB). Co je v jaké nabídce a zda to má zpětné shlédnutí naleznete v tomto dokumentu:

https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx

před 1 hour , technik napsal:

Park TV asi zatím v Horizont GO nebude, naopak by se měli brzo objevit Československo HD / Festival HD a Hobby TV

Ty už tam dokonce jsou, i když Festival HD (doufám, že jen zatím) bez EPG. 😊

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

před 28 minutami , technik napsal:
Citovat

"No vidíte, stačilo napsat, že koukáte přes web nebo aplikaci a hned by to bylo jasnější."

Když jsem napsal,  že vedle v místnosti mám na PC trochu odlišné programy než na TV,  myslel jsem, že je z toho patrné že koukám přes web. Nebo jde snad na nabídku UPC koukat na počítači ještě jinak, než přes aplikaci Horizon GO? 

Jinak samozřejmě děkuji všem za vysvětlení, zase jsem o něco moudřejší... 😊

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Bílina