Jump to content
Pavel m

Nové stanice

Recommended Posts

Po čtvrt roce opět aktuální shrnutí co nám příští rok potenciálně zbývá a co lze snad alespoň z části v jeho průběhu očekávat...

HD verze: AXN CZ, BBC World, CBS Reality, CGTN, CNBC Europe, Crime & Investigation, Deutsche Welle, Disney Channel, Extreme Sports, Fishing & Hunting, France 24, Jim Jam, Minimax, MTV, Nickelodeon, Nick Jr., NickToons, Spektrum Home, Sport 5, Šlágr TV, TLC, TV Noe, TV Paprika, VH1

Nové stanice: Baby TV, Body in Balance HD, Boomerang, Brazzers TV Europe, CNN Prima News HD, Disney Junior, Duck TV Plus HD, Fight Channel World HD, HGTV, History2 HD, Luxe.TV HD, Museum HD, MyZen TV HD, Reality Kings TV, Sky News, TopKids HD, TravelXP HD, Trojka, Up Network + německý balíček

Vyřazení: CNN + možná Auto Motor Sport HD, KBS World HD, MTV (ponechání v Horizon GO)

Zpětné zhlédnutí: Adventure HD, Cartoon Network HD, CBS Reality, Crime & Investigation, Československo HD, Discovery Showcase HD, Discovery Turbo Xtra HD, Extreme Sports, Fashion TV HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus, Filmbox Premium HD, Film Europe HD, Food Network HD, Golf Channel HD, MTV, NickToons, Relax HD, Televize Seznam HD, TLC, Travel Channel HD, TV Noe, Viasat Explore HD

Feed: AXN HD, CNN, Discovery Channel HD, Disney Channel, Eurosport 1 HD, Nickelodeon, NickToons, TLC

Grafika: Disney Channel (leden-červen), VH1 Classic

16:9: VH1 Classic

Edited by Jack_6428

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Guest

Já bych bral spíš italský balíček. Němci jsou volně na satelitu. Navíc italská RAI má skvělé pořady, seriály. Teď v lednu bude druhá série Geniální přítelkyně na Rai 1, druhá série Lovce na 2... Němci nic moc. 

před 10 hodinami, SibiřCZ napsal:

Já bych bral spíš italský balíček. Němci jsou volně na satelitu. Navíc italská RAI má skvělé pořady, seriály. Teď v lednu bude druhá série Geniální přítelkyně na Rai 1, druhá série Lovce na 2... Němci nic moc. 

Jak pro koho je tato nabídka lákavá, mně to třeba vůbec nic neříká a raději bych byl za ten německý balíček.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • 10 GB
  • 250 minut
  • HD DVR Mediabox
  • Praha 4

ORF1/2 HD nehrozi - to je kodovane aj v pozemnom ci satelitnom vysielani.. pokial mas trvaly pobyt na rakuskej adrese, dostanes kodovaciu kartu zadarmo. Osobne by som skor privital v nemeckom baliku ARD/ZDF, nechapem, preco su tam iba privatne nemecke stanice..

• Internet 1000
  • Jiná služba
  • TV Klasik
  • -
  • -
  • Arris TG3492LG-LC, CA moduly
  • Bratislava

Tak já netvrdím, že všechno toto bude. To je samozřejmě nereálné. Jen jsem vypsal, co všechno být může a věřím i vím, že něco z toho se splní. Nevidím problém s tím mít to takhle přehledně tady.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

před 10 hodinami, quadra2030 napsal:

ORF1/2 HD nehrozi - to je kodovane aj v pozemnom ci satelitnom vysielani.. pokial mas trvaly pobyt na rakuskej adrese, dostanes kodovaciu kartu zadarmo. Osobne by som skor privital v nemeckom baliku ARD/ZDF, nechapem, preco su tam iba privatne nemecke stanice..

ARD a ZDF máme zase my tady v Praze taky v SD mazanici.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • 10 GB
  • 250 minut
  • HD DVR Mediabox
  • Praha 4

V 23. 12. 2019 v 1:25 PM, technik napsal:

Ano jedná se o technický problém. Program nám přestal přicházet, je to nahlášeno provozovateli a čekáme na jeho vyřešení problému

Dobrý den, 

nový provozovatel (NejTV( našeho zařízení v býv. kabelovce LT-net, má nějaké technické komplikace při předávání signálu do UPC.
Prý to řeší. Omlouváme se za komplikace, nicméně nadále nás můžete sledovat na UPC kanál 142 Regionálnítelevize.cz v časech 19:40, 23:40, 03:40 atd. každé 4 hodin. Regionální televize Ústecka  https://www.facebook.com/usteckatelevize/

tak jsem zjišťoval proč nehraje RT ÚSTECKO pozice 145 .

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Kaon 900 ,CA modul, CBN CH7465LG
  • Most

před 14 hodinami, technik napsal:

Nebojte není, jen byl problém na distribuční trase, a nejen u CGTN

no včera jsem měli jak koukám samý problém.Například na pozicích (rezerva) ,které jsou vypnutý přes půl roku je EPG napsáno vysíláno bude ukončeno 31.12.2019 .

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Most

u nás v ČR vypnuty programy Megamax ,TV 5 .Ruské programy zatím hrají v balíčku Komplet.

Edited by Pavel m
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Most

U mňa sú vypnuté Megamax, Šlágr TV, Arena Sport 1 HD, Arena Sport 1 SD a Arena Sport 2 SD. MTV Live HD mi funguje normálne. V Horizon Go na apke v Androide mám už Jojko s novým názvom a logom.

Edited by Fuchs Tomáš
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.

Po ručnej aktualizácii zoznamu kanálov sa už na všetkých spomínaných staniciach zmenil názov na rezerva . MTV Live HD je už funkčná .

Tak to vyzerá že sme dostali novoročný darček od UPC 😔

• -
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • CA modul
  • Svätý Jur

Tak ako bolo avizované, dnes pribudli v digitálnej TV na Slovensku nové programy: ORF III, TRT World, TVE Internacional a TVP Polonia, všetky v SD. V Horizon Go som zatiaľ nezaznamenal žiadne zmeny.

Edited by Fuchs Tomáš
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Bratislava IV.

ORF III, TRT World, TVE Internacional a TVP Polonia sú už aj v Horizon Go - zatiaľ však s nefunkčným EPG a bez obrazových stránok v zozname programov (sú tam len ich príslušné logá).

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Bratislava IV.